Mercedes-Benz C200 CDI nebo C220 CDI?

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod TempeSTi 27. 5. 2005 11:20

Elektronika!Pořád to hlásí nějaký závady,prasklý žárovky,někdy to nechce točit víc jak1500 otáček,jindy ten automat jede jenom na 1.,park.asistant se občas zblázní a začne řvát,i když nikde žádná překážka není....,taky se to už bez varování zastavilo a nejelo..,s motoru tekla nafta atd...atd,běžte se podívat před servis...to je aut,co čekaj až je zase daj dohromady,u toyoty takový fronty asi nehrozej.. :wink:
)))))))))))))))))Suzuki Baleno((((((((((((((((((
TempeSTi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 27. 5. 2005 11:37

no to jsou tedy závady, hlášení žárovek hmm no je hardcore, parkovací asistent blbne díky předním senzorům to není závada, ale nevyhnutelná vlastnost této připlatkové výbavy, možná bych si přečetl nejdřív manuál k autu. Zbytek bych chtěl vidět zakázkové listy.

Fronty u Toyoty fakt nehrozí, protože ty auta nikdo nekupuje a jesti myslíš MB Chodov, tak vzhledem k tomu, že je to jediný špičkově zařízený servis v ČR tak tam jezdí všichni a to i na takové věci jako jsou garančky.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SirTom 27. 5. 2005 11:55

ace2 píše:no to jsou tedy závady, hlášení žárovek hmm no je hardcore.d/quote]


Možná to není hardcore ale je to strašně otravné. Známý kvůli drobným ale neustálým problémům prodal nové BMW 7. Pokuď jde o nové auto v záruce je přeci úplně jedno jestli je 1/2 měsíce v servisu kvůli závadě na motoru nebo kvůli pěti závadám na elektornice. Výsledek je stejný. Dokonce bych řekl že ty drobné závady budou otravnější.
SirTom
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TempeSTi 27. 5. 2005 12:03

asi takhle,jezdil jsem v renaultech,oplech,tatrách,škodách,bmw,audinách atd,ale mercedes je pro mne mrtvá značka a stráta peněz a času,i octávka je proti céčku vzor spolehlivosti a to bych jiný auto než japonský už nechtěl.. :wink:
)))))))))))))))))Suzuki Baleno((((((((((((((((((
TempeSTi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr.Sispera 27. 5. 2005 13:40

K těm poruchám
Topení a klima, celkově problémy s elektrokabeláží a čidly, zbytečná chybová hlášení přepínání do nouzového režimu, předčasné odcházení trysek u CDI to je u Cčka a Ečka ještě k tomu chybová hlášení u brzd odcházení žárovek, samovybíjení baterek a nestartování. Šéf má Ečko a jeho známí c 270 CDI.To se stihlo vše ani né za 2 roky. To mi připadne trošku už dost.
Petr.Sispera
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 27. 5. 2005 14:40

Znamy ma tereni Mko se snad vsema serepetickama co tam jdu dat vcetne DVD se tremi LCD a opravdu cim je tam toho vice tim se poruchy kupi geometrickou radou.. Ted nemluvim obecne o znacce ale konkretne o jeho voze. Hodne poruchove. :?
_DAVE_
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dinar 27. 5. 2005 20:35

Až teď jsem si přečetl tuto diskusi a jsem velmi pobaven, jak se tu Ace rozplývá nad C 200K, jo já tvrdím pořád, že přeplňované benzíny do dvou litrů jsou motory, které v běžných autech kombinujících dopravní prostředek s občasnou touhou po ostřejším svezení dávají největší smysl. C 230K je ještě lepší, kompresor dává iluzi šestiválce a pokud se člověk motá kolem 5tis. ot. má zátah srovnatelný s třílitrovými šestiválci. Jen spotřeba je horší, já jsem měl dlouhodobý průměr 9,5 (automat), ostřejší jízdou se nešlo dostat pod 12l. Pokud jde o poruchovost, za tři roky a 156tis. km, jsem měl jedinou poruchu, stávkoval centrál. Jinak pouze výměny oleje, dvakrát brzdy, jednou tlumiče.
Dinar
Nováček

Odeslat příspěvekod CapsLock 3. 8. 2018 21:59

stačí ten základní, 20 kw není moc znát.
CapsLock
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 3. 8. 2018 22:31

ace2 píše:Sportovní zážitky však začínají až u 270CDI která s tím autem už dost podstatně cvičí a nová 320CDI je už zabiják.


Jo, to byla doba.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 4. 8. 2018 01:34

Haluz.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 4. 8. 2018 07:07

další? :-O
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků