koupě BMW X6 benzin nebo nafta? poradtě

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 7. 7. 2018 02:21

SerifJohn píše:
Nissan350Z píše:
goes píše:No vetsina oktavek bude kit cenikovku do 600k. Sle to je vedlejsi. Proste si to kup. Budes hustej. Prodlouzi se ti penis. A pred dyzou budes ten nejhustejsi a da ti uz konecne i andula co dala vsem.

Jo, nedávno jsem jel 1,6 TDI v plný polní, ceníkovka kolem 600k a jen debil za to vyplázne tolik. Každej kamínek šel v podběhu slyšet, aerodynamickej hluk od zrcátek, kvalita plastů v interiéru nic moc...

Ale no tak :D
Kvalita plastu i hluk je odpovidajici kategorii. A vyhodou noveho je to, ze koupis a 100%, ze ma tebe neciha dalsi draha investice.

Nevim, za 600k bych čekal mnohem víc muziky. Jediný, co stálo za to, tak byl infotaimnet.
Nissan350Z
Inventář

Odeslat příspěvekod SerifJohn 7. 7. 2018 10:31

No me to naopak prijde velmi dobre. Minula generace Mercedesu A - tam myslis, ze to je v poradku - i nterier jeste horsi a cenovka vyssi. Me ty plasty v Octavii teda neurazej za ty prachy.
Nebo tohle - to ti prijde za ty prachy OK?

Me prijde, ze naopak koncern, co se interieru tyka, tak v ramci tridniho zarazeni je vpredu. Ale ano - nemaji fejkove svy na palubce, nemaji fejkove obsiti kuze vsude atd.
Lidovy vuz. Aneb Mercedes pro chude. 2.0TSi.
SerifJohn
Štamgast

Odeslat příspěvekod MirecBA 7. 7. 2018 11:40

tak medo je medo, ten si ozvuceny panel moze dovolit :)
skyactiv G157
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod tos_ 7. 7. 2018 11:48

Podle mě bude problém v tom že RHD, že faśisti nezkousli doteď WW2 tak to anglánům ojebávaj, kdyby to bylo LHD tak není problém.
tos_
Štamgast

Odeslat příspěvekod SerifJohn 7. 7. 2018 17:15

Nechtej abych ti ukazal, jak vrze nove bawo. Ja mam pocit, ze to dneska vsichni delaj na oko. Hlavne aby to melo svy - lepe barevny - pak je subjektivni kvalita 2xtakova. Viz novejsi Mazda 6 - radoby kuze vsude, ale stredovej tunel se hejbe na kazdou stranu o 5cm. Zk....na doba to je :(
SerifJohn
Štamgast

Odeslat příspěvekod MirecBA 7. 7. 2018 17:30

Mazda 6 je priblizovadlo, tam sa to da ospravedlnit
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 7. 7. 2018 19:04

SerifJohn píše:No me to naopak prijde velmi dobre. Minula generace Mercedesu A - tam myslis, ze to je v poradku - i nterier jeste horsi a cenovka vyssi. Me ty plasty v Octavii teda neurazej za ty prachy.

Me prijde, ze naopak koncern, co se interieru tyka, tak v ramci tridniho zarazeni je vpredu. Ale ano - nemaji fejkove svy na palubce, nemaji fejkove obsiti kuze vsude atd.

Nevim, neseděl jsem v tom, nemůžu hodnotit. Jen říkám, že mě Octa za 600k zklamala a nedal bych za to ty prachy.
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Inventář

Odeslat příspěvekod Tracid 7. 7. 2018 21:45

SerifJohn píše:No me to naopak prijde velmi dobre. Minula generace Mercedesu A - tam myslis, ze to je v poradku - i nterier jeste horsi a cenovka vyssi. Me ty plasty v Octavii teda neurazej za ty prachy.

Pred par tydny jsem najel cca 10tkm v uplne novem Mercedesu Marco Polo a vrzalo to uplne stejne. Jinak teda nevim jak jina auta v cenove relaci oktavky ale Levorg mi po 17tkm nepovrzava a predchozi Mazda 3 2014 nemela zadny pazvuk v interieru ani pri 100tkm.
Tracid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod jampadampa 7. 7. 2018 23:14

V G7 ticho, jediným výsledekem jsou otisky prstů po "testu" na pianovém laku.
Too Old to Rock'n'Roll, Too Young To Die.
jampadampa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 7. 2018 23:28

Mně lesklé povrchy v Kodiaku poťapal až evlo :D Jinak neměl nikdo potřebu na to sahat.
drncavá turbokrabice + japonský warm hatch + italský hotheč + skútřík!
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 7. 2018 23:31

Jen aby.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod ace2 8. 7. 2018 02:27

berte to tak že lehká a materiálově ošižená palubka vás aspoň nezabije :D
Zabil jsem 7 zeber. Ano ty zvířata. A bacha na ex, kradou vysavače
ace2
Moderátor

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 8. 7. 2018 09:30