koupě BMW X6 benzin nebo nafta? poradtě

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod garážmistr 6. 7. 2018 07:23

Taky varianta.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 6. 7. 2018 08:16

Mohu se zeptat,dobry x6 se Ti libi,muze bejt......

Sam jsem uz kolikrat koupil lecjakou picovinu,pro ilustraci a modelovy priklad treba original rucne cakane dziny diesel z limitovane edice black gold za 7 papiru. V praci se mi smali,ze je kolega svarec mohl udelat za 2 krabky cigaret-delal jsem,ze jsou uplne mimo.
Nesl jsem si brime dementa hrde,ale priznam se ze ty kalhoty opravdu moc casto nenosim. Puvodni plan byl,ze to bude prijemny a zajimavy kontrast.
Nahore ciste lososove polo triko TH,dole spinavy dziny a bile boty. To vse spolecne s nemilosrdne a ostre rezanou tvari zapusobi na zeny podobne jako Brett Pitt-lezerni vzhled chlapika,co si je jisty sam sebou a sebevedomi muze rozhazovat plnymi hrstmi.
Musim popravde rict,ze to nefungovalo.

Tak se ptam,cekas od nakupu X6 neco podobneho,mas nejaky plan?
Nesmeju se Ti,jen mne to zaujalo a prikladam svou zkusenost.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 6. 7. 2018 08:23

Lol :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod tomanr 6. 7. 2018 08:24

hmm. 270e za spinave rifle. To uz aj ta X6 vyzera popri tom ako racionalna volba.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 6. 7. 2018 08:26

Ja do ted zil v tom, ze rifle do 100€ jsou jeste ok a nad to uz zacinaj kasmirovy hadry, obleky apod :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod tomanr 6. 7. 2018 08:28

Moje tuším tiež stali okolo 100e ale vyzerajú ako nové. Nie ako montérky.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 7. 2018 08:31

Hopa :D :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vasek1973 6. 7. 2018 08:36

Díky za zajímavé komentáře a názory. Zajímalo by mě kolik z Vás z X6 opravdu jelo? Když čtu jak nená sklápěcí sedačky atd... A další věc proč začali všechny automobilky kopírovat tento styl SUV viz MB GLE kupe a ted se připravuje spousta podobných Renault atd ...
vasek1973
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miromen4 6. 7. 2018 08:52

:D
To je podobne jak s obyč žarovkama vs osram...ja si jich osram sam.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 6. 7. 2018 08:56

tomanr píše:hmm. 270e za spinave rifle. To uz aj ta X6 vyzera popri tom ako racionalna volba.

:D :D :D
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fortress 6. 7. 2018 08:57

To lososový polo sedne k tý X6 stejně jako trvalý bydliště na magistrátu. :D
Superb L&K 2.0TSI 206kW /// Alfa Romeo Giulia QV 375kW /// Audi R8 V10 RWD 397kW
fortress
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 7. 2018 09:16

vasek1973 píše:Díky za zajímavé komentáře a názory. Zajímalo by mě kolik z Vás z X6 opravdu jelo? Když čtu jak nená sklápěcí sedačky atd... A další věc proč začali všechny automobilky kopírovat tento styl SUV viz MB GLE kupe a ted se připravuje spousta podobných Renault atd ...


Ze nekdo zere hovna a druhy to zacne kopirovat neznamena ze to neni vtipne. Je to fajn kara. Blonsly a typci s metr dvaceti vysky bez krku v obtahlem tricku alod. A samo az se to ojede nastupuje druha generace majitelu co maji hluboko do kapsy tak si budou hrat na prachace za deset let.

Jinak si kup co chces. Ale pro mne lidi co si kupuji deset roku stare puvodne drahe auta jsou kolotocari co si hraji na neco jeste vic jak ti prvni majitele.
anonymni

Odeslat příspěvekod vasek1973 6. 7. 2018 09:28

http://www.autorevue.cz/suv-kupe-renaul ... -na-bmw-x4

-- 6. 7. 2018 10:36 --

No řekl bych že 10 let staré auto je v čechách normální....A většina aut nař. superb ,octávka,pasat se v okamžiku prodeje pohybovaly kolem 1mil.. teda pokud si nějakej kokot nekoupil 1,2 motor či 1,4.... I debilní fabie začíná na 250 tis...ale pokud ji chtete ve výbavě tak je to kole 400 tis..no a X6 začíná 1,6mil v normál. výbavě kolem 2,2mil.
Tak je tu tedy dilema koupit nové ale s tím že je to křáp a nebo 10 let staré v max. možné výbavě odpovídajíci datu výroby. V této diskuzi zaznělo kup si Porschce Cayenna nebo tuarega..no kolik to stálo když to bylo nové?
vasek1973
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 7. 2018 09:42

No vetsina oktavek bude kit cenikovku do 600k. Sle to je vedlejsi. Proste si to kup. Budes hustej. Prodlouzi se ti penis. A pred dyzou budes ten nejhustejsi a da ti uz konecne i andula co dala vsem.
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 6. 7. 2018 09:53

vasek1973 píše:Díky za zajímavé komentáře a názory. Zajímalo by mě kolik z Vás z X6 opravdu jelo?

Jel jsem v tom, je to o ničem. Ale hodnotim tak všechny SUV.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků