VW Bluetooth modul

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod CyberVic 14. 7. 2017 13:07

Zdravim garaznici, ma nekdo zkusenost se stavkujicim Bluetooth Modulem u VW koncernu? Mam Sharana rv2011, a vcera zacal haprovat bluetooth. Po nastartovani se automaticky nespoji, zahlasi zadne spojeni s bluetooth telefonem. Pro pokusu o nove manualni parovani tlf vidi auto, auto vidi tlf, ale cely to zmrzne. Po resetu odpojenim BT modulu pod sedackou spolujezdce se mi jednou podarilo znovu sparovat, ale opakovane pokusy selhaly. Paklize nekdo menil, sli jste do VW, nebo do nakyho Autohifi bastl shopu? Ja nasel tohle, ale krabice vypada trochu jinak, nez ta moje (moje ma i konektor pro antennu a nejakej nezapojenej jakoby micro USB konektor)

https://www.audiocom.cz/multimedia/blue ... m-ii-160cz
VW Sharan Highline 2.0TDI 125kW DSG
VW Tiguan 4M Sport&Style 2.0TDI 103kW DSG
CyberVic
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod T.E.CH 14. 7. 2017 14:43

Ten BT modul seženeš kolem 5 000 starší.....a poslední verzi, nic bych nebastlil.
Jak jseš daleko od Prahy?
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod 970ka 14. 7. 2017 16:00

Zkus jiný telefon.Nebo to vše vymazat a nastavit ještě jednou.
Carrera S,Ex Alpina B4 Biturbo AWD,BMW X5 3,0 D,Kuga 1,5EB New,MB SL 320,MB Sprinter 213 CDi,Ex Porsche Carrera 4,Ex Porsche Panamera 4S
970ka
Inventář