Koupě BMW e60 / e61

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonym 1. 6. 2017 14:32

Co zkusit něco asijskýho?
anonym

Odeslat příspěvekod Hanzino 1. 6. 2017 14:35

No, to mě neláká, asijský auta mě nijak neoslovily, jak designem, tak ničim jinym ... :-/
6x e36, 1x e30, 4x e34, 1x e39, 1x Mondeo mkIII, 1x corsa b, Ford S-Max aktual

Hanzina berte s nadhledem :D
Hanzino
Nováček

Odeslat příspěvekod anonym 1. 6. 2017 14:39

No tak to je potom jednoduše vyřešený... nebudu tě mít rád :D
anonym

Odeslat příspěvekod Hanzino 1. 6. 2017 14:39

Na druhou stranu, ty lodě od lexusu se mi celkem líbí :-D

-- 1. 6. 2017 15:40 --

GrandeurV6 píše:No tak to je potom jednoduše vyřešený... nebudu tě mít rád :D



Ojojoj, další člobrda, kterýho jsem si tu znepšátelil a ani nevím vlastně jak :-D :hm :mrgreen:
6x e36, 1x e30, 4x e34, 1x e39, 1x Mondeo mkIII, 1x corsa b, Ford S-Max aktual

Hanzina berte s nadhledem :D
Hanzino
Nováček

Odeslat příspěvekod anonym 1. 6. 2017 14:43

Lexus jsem taky chtěl, ale tco bych nedal, se teď koukám že na sautu žádný levný LSko :-(
anonym

Odeslat příspěvekod Hanzino 1. 6. 2017 14:46

Hlavně u asiatů mě děsí servis, od mlada dělám jen bmw a německý auta, vyjímečně nějaký běžný věci na francouzích atd... a prostě asiat mi žádnej pod ruku nepřišel... A to mě celkem děsí :-D

-- 1. 6. 2017 15:47 --

Páč nerad jezdim do servisu, s čimkoliv :-D Mám trošku Trust Issues
6x e36, 1x e30, 4x e34, 1x e39, 1x Mondeo mkIII, 1x corsa b, Ford S-Max aktual

Hanzina berte s nadhledem :D
Hanzino
Nováček

Odeslat příspěvekod 970ka 1. 6. 2017 14:48

Kup Báwo a serr na ostatní/o korejci ani nemluvím :-)/.Jezdí to skvěle,pro mě lépe jak F10.Vzal bych 530i v manuálu,ale nějakou pěknou,připlatit si,nešetřit. I ta 530D jezdí skvěle,jen pěkná už asi nikde nebude,ty měli najeto dvě kila už před 10ti roky. Lexus taky super,ale je to trochu atyp,moc jich není,měl jsem několik kusů is250 a jezdilo to skvěle,ale stejně jsem si žádný nenechal.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 1. 6. 2017 14:48

Já kdyýž jel do sertvisu tak mi vždycky něco ***** a teď mi nejsou schopni ani opravit ***** hydraulickej posilovač, prostě už to tam Xtým týdnem je a nic, tak snad udělají jen tu stk a nic mi neposerou protože bych fakt to auto hodil ze skály
anonym

Odeslat příspěvekod Anonymni 1. 6. 2017 14:49

tvl ty tvoje nákupy, to je taky mazec...
Anonymni

Odeslat příspěvekod Hanzino 1. 6. 2017 14:51

@97ka Diky za typ, ja jsem vicemene rozhodnutej :-) 39 jsem mel, nepopiram, ze bych se k ni do budoucna nevratil, ale ta 60 me laka :-) a jelikoz dojizdim do arbeitu pres 40 km tam a to samy zpatky, tihnu spis k nafte, mam najezd kolem 1000km za tejden, kdyz vezmu jeste vikendovy vylety a i v tydnu vyjizdeni se psama na venceni aspon kus mimo civilizaci, a tam uz bude znat kazdej litr na sto myslim :-)

-- 1. 6. 2017 15:52 --

GrandeurV6 píše:Já kdyýž jel do sertvisu tak mi vždycky něco ***** a teď mi nejsou schopni ani opravit ***** hydraulickej posilovač, prostě už to tam Xtým týdnem je a nic, tak snad udělají jen tu stk a nic mi neposerou protože bych fakt to auto hodil ze skály



Prave. A ja nemam rad, kdyz nevim kde je moje auto, kdo s nim co dela, jakej trouba si s nim z dilny pojede domu, da tomu kotel za rohem atd ... Fakt co se auta tyce neverim nikomu ... :-D :'( :-S :-( :-[ :-[ :-[
6x e36, 1x e30, 4x e34, 1x e39, 1x Mondeo mkIII, 1x corsa b, Ford S-Max aktual

Hanzina berte s nadhledem :D
Hanzino
Nováček

Odeslat příspěvekod K86 1. 6. 2017 14:56

Proc by autem ktery das do servisu mel nejakej jouda jezdit domu?
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 1. 6. 2017 14:57

550i v manulu je dooost problém
Ale tahle je hodne pekna, koukal jsem na to... ale taky ta cena za starou plinu :)
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bm ... n=parkItem
Naposledy upravil burty s krenem dne 1. 6. 2017 14:58, celkově upraveno 1
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 1. 6. 2017 14:58

Tyvole ale víš co to nasere, ty schválně připlatíš 30% abys koupil novější auto který je ťipťop, z čr, první majitel, možnej odpočet, jediná závada že tam nefunguje ostřik světel ale to jsem zvládl opravit výměnou motorku, a pak jakmile to dáš do servisu aby tam prostě jen něco vyměnili, totální ***** jako kola nebo brzdovku, tak ti to celý auto poserou že to nemá smysl komentovat, geometrie v píči, píst na kapotu v píči, posilovač v píči, vyvážení v píči, nejsou schopní ani nastavit parkovačku tu musím šroubovákem udělat sám, a ten pčístup dopíče, chci tohle a tohle vyměnit, ok tady máš auto udělali jsme tam jenom tohle protože tamto je zbytečký, WTF ***** já to chtěl všechno, a když je potřeba vyměnit klimaňáplň tak u toho auta celou půlhodinu stojím a sleduju co tam dělají, raději. Miatu jsem koupil jako auto co můu hodit ze skály a taky fungovala, pak najednou jsem potřeboval udělat nějakou *****, myslím že vyměnit tu brzdovku zrovna, krom toho že to nebylo ani správně odvzdušněný je najednou potřeba vyměnit řemen na altík, ok jako dobrý tak teda jo, bum prásk auto píská, oprací znova, zas to po týdnu píská, dám přezout gumy, z ničeho nic se asi nějakým zázrakem samy uvolnily šrouby na výfuku a dělalo to kravál, tohle mi prostě normální nepřijde. Ty se můžeš snažit koupit auto v sebelepším stavu a stejně ti ho tady dokurví, to prostě nemá cenu když to neděláš sám

-- 1. 6. 2017 15:59 --

K86 píše:Proc by autem ktery das do servisu mel nejakej jouda jezdit domu?

Kdyby domu, si vem že s tím třeba rozváží děcka do školky, jezdí na nákupy, dokonce se mi jednou stalo že to borec nechal asi 13 minut nastartovaný před servisem bez dozoru, to jsem myslel že vykvetu normálně
anonym

Odeslat příspěvekod Hanzino 1. 6. 2017 15:01

K86 píše:Proc by autem ktery das do servisu mel nejakej jouda jezdit domu?


Divil by ses, vim o jednom servisu tady u nas, kde si regulerne vozi zamestnanci ***** domu autama klientu... A jak vis, z ciziho krev netece... A kdyz to nabouram, tak reknu, ze jsem to byl project, diagnosticka jizda, chapes... :tleskani :grr: >:-(
6x e36, 1x e30, 4x e34, 1x e39, 1x Mondeo mkIII, 1x corsa b, Ford S-Max aktual

Hanzina berte s nadhledem :D
Hanzino
Nováček

Odeslat příspěvekod anonym 1. 6. 2017 15:02

Prostě na miatě ten pískot opravím sám a bude to, na H ten posilovač fakt nevím co s ním budu dělat, se vsadím že žádnej z těch čůráků tam ani nezkoušel měnit kapalinu, ale mě je to fuk, koupím jetý servo z polska nebo améru, nastuduju gds a pak si to pod mým dozorem a kecání do toho nechám vyměnit u pata a mata
anonym

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků