VW passat 1.9TDI

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod danekn93 16. 5. 2017 07:58

Dobrý dne mám spíše dotaz.Pomocí diagnostiky sem zjistil že je nefunkční první vstřikovač na první válci.Dal sem tedy auto servisu ať ho vymění vstřikovač sem si sehnal svůj,tak auto převzali a že ho vymění.V průběhu dne mi volaly že je tam špatnej svazek kabelu co vede k tomu vstřikovačí.Tak sem jim potvrdíl že ať to taky vymění.K večeru mi volaly že ráno si mohu převzít funknčí auto.Ráno sem se dostavyl do servisu auto převzít.Tady proběhlo vše v pořádku.Nastartují auto a auto vůbec nereaguje na plyn.Neodjel sem ani ze servisu.Tak se vracím zpět,stím že auto je nefunkční ať stím něco udělají.Tak auto si tam nechali.Naštětí mi pujčili zdarma nahradní auto.

O tři dny pozdějí mi volali že je tam vadná řidicí jednotka.Jednotku rozbrali a dneska mi řeknou cenu opravy.
Ale podlmě mě když sem auto přebíral z první opravy tam mělo být funknčí což ale nebylo.Tak si myslím že opravu řidicí jednotky mělo jít na jejích vrub?

Prosím o připadné zkušeností jestli jste se taky setkali z problemem že jste převzali funkčni auto,ale ve skutečností bylo nefunknční a jak ste to vyřešily.

Děkují za odpověď
danekn93
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 16. 5. 2017 08:02

Ano, obratem jsem je vyjebal, že jim nebudu platit díly jen tak, že to jsou "profi" mechanici (když si účtujou za jodinu 1500,-), tudíž opravy stylem pokus/omyl jsou nepřijatelné.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 16. 5. 2017 09:50

Holt asi slušnej oddíl 8-) Na to se víc říct nedá.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 16. 5. 2017 11:39

tak
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Diesel 26. 5. 2017 17:12

Nóooo, to ja som takto dal do origo servisu megana s tým, že ma nechal visieť niekde v žiline, proste ani štartérom nepohol. Najskôr sa menil štartér, potom zas týždeň fungoval, potom sa menila nejaká RJ, potom zas týždeň fungoval a keď mi to spravil tretíkrát doma, tak som zistil, že je blbá kostra na motor a spravil som si to sám :)
A5 3.0 TDI quattro MT
Diesel
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 26. 5. 2017 20:07

docela smutné
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 27. 5. 2017 08:24

docela veselé :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 27. 5. 2017 16:10

Ze života
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 27. 5. 2017 20:43

Ja uz davam auto do servisu s presnym popisem, co je spatne a jak to maji spravit. Kupodivu to skoro funguje
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 27. 5. 2017 20:47

Já většinou pravopis neřeším, ale ten první příspěvek, to je teda síla :-|
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 28. 5. 2017 20:35

njn, co už
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků