Ford Focus 2018

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MirecBA 25. 9. 2018 12:19

Arnie J píše:v tom našem CARentu mají 3x 92kW, termín mám fixní (26.-29.10.), 200 km celkem, zato kauce jen 5000 Kč, yes! :D


len nechod na SK, lebo ak zlyha Ford, vlak ta nemusi od doviest dom :)
https://www.topky.sk/cl/10/1740279/Dals ... zene-rusne

ozaj preco nepockas na silnejsiu 1.5 ?
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 9. 2018 12:23

cože? ono je někde psané, že když počkám, tak budou potom půjčovat silnější 1.5?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 25. 9. 2018 12:31

pisane to nieje, ale predpokladam ze by aj to malo byt , pripadne skusit ineho predajcu, 1.5 ako predvadzacka by nemusel byt problem v 110kw prevedeni
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod miromen4 25. 9. 2018 12:32

1.5EB nebude
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 25. 9. 2018 12:33

Arnie J píše:v tom našem CARentu mají 3x 92kW

Třímotorák? :shock:
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 9. 2018 12:55

jo 8-D

jinak jsem teda zkoušel dixovat kombi ST-Line s automatem ... a 700 tyček mi z toho vylezlo ... žádná láce jako :hm
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 25. 9. 2018 12:58

demence... ja potrebuju auto do pulmice, aby to melo 200 koni, automat, bylo tiche... na velikosti nezalezi. A je to orisek teda :D
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 9. 2018 13:00

to ta mazda za 550 je zadarmo
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 25. 9. 2018 13:32

Arnie J píše:jo 8-D

jinak jsem teda zkoušel dixovat kombi ST-Line s automatem ... a 700 tyček mi z toho vylezlo ... žádná láce jako :hm

Ale zas v tom máš doživotní permici na vlak 1.třídu :pozor
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 25. 9. 2018 14:04

Ja se dneska s babou po cestě stavil do ford maly a velky v ově, kde jsem byl poprve a je to slušně velky salon. Uvnitř 4 mustangy, jedno RS a řada dalšich aut. Ve finale i domluvena zapujčka na 3 dny od 12.10 do 15.10 takže na vikend. A bude to st line 1.0eb 92kw, ale ne ten kterym jsem jel.... no venku stal st line v bile barvě a ta mu velmi sekne a snad se mi tahle barevna kombinace libila vic než ta proflaknuta modra, kterou měli na saloně, ale venku to muže pusobit jinak. Babě se novy fokal hodně libi exterierově, ale stejně jako ja u interieru měla jistou rozpačitost, předevšim s palubkou. Řekla, že je to nějake zarovnane a osekane, ale že to bude možna o zvyku. No jak se mi nechtělo do předvaděci jizdy bo malo času tak nakonec proběhla, ale takova zbrklejši rychlovka. Jelo se s tim st line 1.0EB 92kw v bile před salonem, kdy prakticky hned jsem přepnul jizdni režim na sport. Uvidim až to budu mit na ty 3 dny, ale komfort velice přijemně překvapil na to, že jde o sportovnějši variantu s traverzou na zadi. Sice oproti 3 po FL je znat trochu ustupek, ale ten rozdil je maly. Takove přične poměrně velke vlny za sebou zvladl ten podvozek velice pěkně a nedošlo ani k nějakemu bouchnuti nebo přenosu do karoserie. Komfort u běžne varianty s viceprvkem a podpořen 16" muže byt velice zajimavy. Jizda na prvni seznameni velice dobry dojem, podvozek je velmi stabilni a velmi ochotně jde do zataček navic podpořeno přesnym a ještě ostřejšim řizenim než u 3 generace. Nelibila se mi z velmi lehka jdouci spojka, ale prakticky to same bylo i u mojeho auta, kde po par tisicich km spojka docela přijemně ztuhla. Naopak ford zřejmě, ale to si ještě prověřim zapracoval na TVC, ktere mi přišlo diskretnějši. Motor mě přijemně překvalil. Neměl jsem s nim takove problemy při rozjezdech jako s 3 valem ve 3 generaci a dokonce velice slušně a ochotně reagoval i pod 2t/ot, zde asi ford zamakal. Navic měl najeto jen něco přes 600km a i tak mi přišla dynamika, kdy jsme byly na palubě 3 dospěli dostatečna a da se řict tak trochu nad očekavani v rychlostech nad 100km navic se ochotně vytačel až někde k 6000/ot. Jedine co se mi nelibilo a s babou se i shodli, i když prodejce tvrdil, že je to stejne, že zvukově je to jine než puvodni 3 val a jak se mi moc nezamlouval ten puvodni, babě ano tak teď je to za mě ještě horši. No každopadně pod plynem, už neni tak vyrazně slyšet a celkově je vice utlumeny, takže zvukovod nebo zvyrazněni repro zřejmě neni přitomno. Jinak celkově je odhlučněni velmi dobre a na +- stejne urovni jako ve 3 generaci, ale to chce vic prověřit, hlavně hruby asfalt a zde bude znatelnějši posun zřejmě až u Vignale, kde jsou akusicke skla a tušim je přitomno, ale nejsem si tim jisty aktivni potlačenim ruchcu. Tak trochu otazne jsou sedadla. Sice za jizdy nebyl problem a sedělo se mi přijemně a i když bočni vedeni je solidni a slušně podrži tak bych si ho dokazal představit ještě vyraznějši. Problem je možna v tom, že celkově jsou sedadla včetně opěradel a bočnic poddajnějši a je i otazka jak se to projevi na delši štrece.

MV.jpg

MaV.jpg
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 25. 9. 2018 14:30

ta bila mu slusi

a dej pokoj s 16"
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 9. 2018 14:32

Pico delej odstavce
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 25. 9. 2018 14:33

byl toho plnej, muselo to rychle ven
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 25. 9. 2018 14:36

goes píše:Pico delej odstavce


Jsem rad, že se mi podařilo odstranit par překlepu a hlavně hrubic, i když těch tam ještě bude.

-- 25 zář 2018 15:42 --

Jo ještě doplněni. Jedno menši minus je zpatečka na opačne straně od jedničky takže jsem před salonem nemohl nějakou dobu zaparkovat až mě upozrnil prodejce. No a pak velke minus je velikost kufru. Jak nemam velke naroky na kufr tak zde je opravdu dost maly. Problem je v audiu BandO takže podlažka diky SW je hore. Měl jsem za to, že i tak to bude prostředně udavana hodnota od fordu a ta nejmenši pouze s plnohodnotnou rezervou, ale bohužel tomu tak neni.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 9. 2018 14:52

No bo ses pica
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků