Audi A4 B8 2.0 TFSI 4x4 155kW model 2011

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod 970ka 18. 1. 2017 19:36

glider píše:ved predavas podobne stroje :)

Kdepak,takový já nekupuju :-)
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 1. 2017 19:37

Předseda píše:ofuk skel si nastav na climatronicu když večer pujdeš z auta pryč. Co tam necháš nastaveny, tak to rano bude foukat. Můžeš nechat i automat. Ale lepší je to nastaivt na sklo.

jj v létě větrání a pokud máš solární velux tak z toho to bere štávu na větrák

Solární velux tam není, ale prý se tak chová to webasto.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 1. 2017 19:38

GrandeurV6 píše:Nech si tam nahrát hlavně češtinu

Přesně tak, jak jsem tam byl já, tak tam byla už čeština.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 1. 2017 19:38

_maty_ píše:
m.a.x.i.m.u.s píše:tak mě poslal arogantně do píče, že jsme se nedomlouvali nijak o ovladači a že je to už můj problém.

Ale kdyz jsi to kupoval, tak byli nejvetsi kamosove co? :D

Jj, největší :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 1. 2017 19:39

970ka píše:Sis,koupil moooc komplikovanej stroj,si s ním ještě užiješ,vidím to na nekonečnej seriálek :-)

Snad ne :oops:
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 1. 2017 19:39

brasci píše:Maximus: ja nemyslim porovnanie rychlosti ale velkovo medzigeneracne, co a ako zmenili, co vylepsili, co dokurvili, ako vyzne rozdiel medzi motormi atd.

Jj, tak v tom případě určitě, snad to do té doby bude jezdit :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 18. 1. 2017 20:56

m.a.x.i.m.u.s píše:
_maty_ píše:
m.a.x.i.m.u.s píše:tak mě poslal arogantně do píče, že jsme se nedomlouvali nijak o ovladači a že je to už můj problém.

Ale kdyz jsi to kupoval, tak byli nejvetsi kamosove co? :D

Jj, největší :D

Nj, tohle by mě asi trošku *****,jeden den kamosove a druhy den nezájem...no co už, bazarník nezklamal :-(
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 18. 1. 2017 21:12

Bazarnik co už koupil koupil tak *****
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 18. 1. 2017 21:13

Já bych bazárníka pozval na kávičku a u dortíku vyjádřil svůj nesouhlas s jeho postojem, přičemž bych zdůraznil své zklamání a špatný pocit z jeho chování. Apeloval bych na lidskost a na důkaz tohoto bych objednal ještě zmrzlinový pohár se šlehačkou, případně palačinku s horkým ovocem.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 19. 1. 2017 07:34

_maty_ píše:
m.a.x.i.m.u.s píše:tak mě poslal arogantně do píče, že jsme se nedomlouvali nijak o ovladači a že je to už můj problém.

Ale kdyz jsi to kupoval, tak byli nejvetsi kamosove co? :D

Klasika bazar *****.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 19. 1. 2017 07:40

Ako uz sa to *****? Nejako to tu nestiham citat.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 19. 1. 2017 08:00

Ještě ne, ale bazarník je ***** :D Btw nejde to do několika dnů od koupě vrátit? :)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 19. 1. 2017 08:19

m.a.x.i.m.u.s píše:
NoSwearek píše:Koukám, koupě se upekla rychle a na nějaký velký zamýšlení ani nezbyl čas. :D Ale tak snad to bude vše ok. I když v tomto trošku sdílím názor Evla u opravy. Je zajímavý, že tam nechali normálně následky po tý "nehodě", to se moc často neděje.

Ale chudák Tomáš, ani prodaný auto nemá. :D

Počkej, nějak nerozumím. Jaký následky? Prostě přiznaná nehoda a žádné maskování třeba špinavým motorem a stržením štítků ze světel, na které by se v servisu stejně přišlo.
Ale jinak nákup srdcem, to přiznávám :D Proto jsem neměl ani hotovost u sebe, protože jsem čekal, že to brát nebudu.


Vycházím z tohoto:

m.a.x.i.m.u.s píše:Kola i nárazník údajně původní. Zespodu byl vidět menší zásek tam v nějakém rámu, nebo co, ale nic velkého, tak to prý nevypadalo na velkou ránu. Na nových světlech byly štítky výroby únor a březen 2016


To že nesundávají cedulky je dobře, taky se tím snaží přece ukázat, že koupili díly nové a nikoli z vrakáče imho. :) Spíš mne překvapuje, že nechají třeba zásek na rámu. Jasně, otázka je co bereš jako menší, třeba je to prkotina, ale i tak. Navíc následující přístup s webastem jim moc na důvěryhodnosti nepřidává. Upřímně minimálně bych je někde za to ohodnotil.

Jinak nákup srdcem schvaluju, měl jsem to stejně a jak jsem byl mladý a bylo přede mnou vysněný auto, tak sem si nebyl schopen majiteli říct ani o slevu. :D Ale je pravda, že u mne to dopadlo více než dobře a dopředu jsem měl vše velmi dobře prověřeno a i se smlouvou mi vyšel vstříc dle našeho právníka nikoli svého. :-)
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 1. 2017 10:41

všechno je to holt o lidech, dřív nebyla doba ještě tak zkurvená, dneska všemu vládnou prachy...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 19. 1. 2017 10:55

speleo píše:Já bych bazárníka pozval na kávičku a u dortíku vyjádřil svůj nesouhlas s jeho postojem, přičemž bych zdůraznil své zklamání a špatný pocit z jeho chování. Apeloval bych na lidskost a na důkaz tohoto bych objednal ještě zmrzlinový pohár se šlehačkou, případně palačinku s horkým ovocem.

Jako jo, aspoň po telefonu jsem mu poděkoval za ochotu.

NoSwearek: Ten zásek byl tak 2 cm široký a možná 2 mm hluboký. Fakt maličkost.

Fakt to bylo srdcem a teď budu doufat, že jsme dobře udělal :mrgreen:

U ST220 to byl nákup srdcem díky jízdním vlastnostem. Bazárník byl majitel auta a udělal nám předváděcí jízdu na kterou mám stále živé vzpomínky :mrgreen: 25. nebo 26.12.2008 velký mráz, auto na letních a jízda jako blázen :D Ale účel to splnilo a já si to musel hned odvézt domů :mrgreen:

Tady svezení prodejcem důchodcovské, prodával pán po padesátce a já sám na to musel trošku šlápnout, ale nemáš auto v ruce a ani neznáš trasu, tak je to takové o ničem, ale vzhledy výbava a parametry motoru rozhodly :-[

Lukas063: jj, jako šlo mě poslat do ***** lepším způsobem. I na to, že jsme se den předem bavili normálně a já mu ani nevyčítal, že o tom autě skoro nic neví, protože chápu, že nemůže znát každou výbavu...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků