Audi A4 B8 2.0 TFSI 4x4 155kW model 2011

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pajjoun 18. 1. 2017 15:17

FB: Pneu Bazar, Alu Bazar, atd.

Obrázek
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 1. 2017 16:44

MV_cz píše:To bych teda čekal, že twindoor u sedanu bude komplikovanější, než pátý dveře u kombika.

To jo, ale prý se tam sere to elektrické otevírání.

Jean ViC píše:
m.a.x.i.m.u.s píše:Začínám si pročítat SA a už začínám mít obavy o otevírání kufru, které se prý rádo sere :D

to si necti, to mas jak cist si o nemocech na internetu...

To asi jo :D
pak ještě webasto prej dělá problémy :D

brasci píše:


Aha. Som zvedavý či príde maximus na nejaký zraz, dáme porovnanie.

Možná jo, ale tam není co řešit, budeš určitě rychlejší.

Nissan350Z píše:Tak Sup má 5x112, já 5x114,3, takže to asi neupečeme :)

Tak tohle máme vyřešeno, ale díky :-)

NoSwearek píše:Koukám, koupě se upekla rychle a na nějaký velký zamýšlení ani nezbyl čas. :D Ale tak snad to bude vše ok. I když v tomto trošku sdílím názor Evla u opravy. Je zajímavý, že tam nechali normálně následky po tý "nehodě", to se moc často neděje.

Ale chudák Tomáš, ani prodaný auto nemá. :D

Počkej, nějak nerozumím. Jaký následky? Prostě přiznaná nehoda a žádné maskování třeba špinavým motorem a stržením štítků ze světel, na které by se v servisu stejně přišlo.
Ale jinak nákup srdcem, to přiznávám :D Proto jsem neměl ani hotovost u sebe, protože jsem čekal, že to brát nebudu.

Pajjoun: Přiznám se, že se mi nechce řešit pošta a řeším spíše osobku na Moravě kolem Zlína, Brna, Znojma, případně UH.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 18. 1. 2017 17:18

maximus: webasto je v pohodě. Možná tak oběhové čerpadlo odejde. Ale to stojí asi 5bábu z vrakáče. A vyměníš si ho sám.
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 1. 2017 17:42

Webasto jsme včera testovali a fungovalo, ale nešlo zapnout ovladačem, ten ani neblikl. Ve Škodovce říkal, že asi baterie, ale pak jsem na to zapomněl a když jsem dnes volal do bazaru, že peníze by měli mít a že jsem včera zapomněl řešit ten ovladač, tak mě poslal arogantně do píče, že jsme se nedomlouvali nijak o ovladači a že je to už můj problém.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 18. 1. 2017 17:46

tam máš klasicky telestart T91? on / off? nebo už sofistikovanější, kde si navolíš teplotu interieru, odjezd a dle venkovní teploty to zapne vyhřívání?
Mě se stalo to stejný a nakonec to byl nějaký kabel od anteny. Nicméně tipuji baterii.
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 1. 2017 17:52

Jj, on/off a ostatní se nastavuje v autě, teda co jsem pochopil na SH, že se tam ptal jestli jde nějak natvrdo nastavit ofuk skel, protože kolikrát zapomene tohle navolit, ale bez odpovědi.

A pak by mělo být ještě přes Maxík nějaké nastavení rovnou na hodinu a den v týdnu. Ale tam si nejsem jistý jestli to jde každý týden ve zvolený den a čas, nebo se to musí nastavit vždy před tím.

A dle manuálu by to mělo snad i nějak foukat v létě, pochopil jsem z toho, že je to něco jako ta střecha ze které se v létě bere energie na ventilaci.

-- 18. 1. 2017 17:59 --

Pak bych ještě rád vychytal někoho v okolí s VCDS, protože už teď vím, že bych potřeboval pár změn, které přes to BT a Caristu nepůjdou. Zatím:
Zavírání kufru tlačítkem uvnitř a na ovladači
Vypnutí SPD při zatažené ruční brzdě (na OII to mělo jít)
Coming/Leaving na mlhovky místo xenony
A když už bych tam byl, tak při nouzovém brždění blikání směrovek i brzdových světel

A budu hledat dál co by se mi ještě líbilo...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 18. 1. 2017 18:08

ofuk skel si nastav na climatronicu když večer pujdeš z auta pryč. Co tam necháš nastaveny, tak to rano bude foukat. Můžeš nechat i automat. Ale lepší je to nastaivt na sklo.

jj v létě větrání a pokud máš solární velux tak z toho to bere štávu na větrák
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 18. 1. 2017 18:13

Nech si tam nahrát hlavně češtinu
anonym

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 18. 1. 2017 18:18

GrandeurV6 píše:Nech si tam nahrát hlavně češtinu

To má Škodovka v základu, stačí vlízt do PP.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 18. 1. 2017 18:22

Tak proč to ti blbci fotili v němčině? :D
anonym

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 1. 2017 18:46

m.a.x.i.m.u.s píše:tak mě poslal arogantně do píče, že jsme se nedomlouvali nijak o ovladači a že je to už můj problém.

Ale kdyz jsi to kupoval, tak byli nejvetsi kamosove co? :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod 970ka 18. 1. 2017 18:56

Sis,koupil moooc komplikovanej stroj,si s ním ještě užiješ,vidím to na nekonečnej seriálek :-)
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 18. 1. 2017 19:04

ved predavas podobne stroje :)
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 18. 1. 2017 19:07

Maximus: ja nemyslim porovnanie rychlosti ale velkovo medzigeneracne, co a ako zmenili, co vylepsili, co dokurvili, ako vyzne rozdiel medzi motormi atd.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 1. 2017 19:31

970ka píše:Sis,koupil moooc komplikovanej stroj,si s ním ještě užiješ,vidím to na nekonečnej seriálek :-)

Zaslouzilo by si to svoje vlastni vlakno :D
Anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků