Tiguan 2016

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 18. 7. 2016 08:19

stejně mě s tím ceníkem serou, máti jsme toho Tourana zavrhovali kvůli ceně, no a nakonec je levnější než Kia (Carens), což na začátku o VW člověk ani neuvažoval a takových lidí bude víc určitě, že se nezvednou a nejdou se do VW zeptat
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 7. 2016 09:52

goes píše:jinak 19,5 uz je docela ok. TO se uz blizi tomu beznemu maximu 23%

jasně woe... pak když jdu opravdu něco kupovat, tak se tady zeptám a nikdo není schopný sehnat slevu přes 5%
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 18. 7. 2016 11:35

Prodloužený Tiguan:

http://www.autoforum.cz/bleskovky/vw-tiguan-xl-nemecky-kodiaq-nafocen-ze-vsech-stran-jen-jako-delsi-auto/
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 7. 2016 11:59

Arnie J píše:
goes píše:jinak 19,5 uz je docela ok. TO se uz blizi tomu beznemu maximu 23%

jasně woe... pak když jdu opravdu něco kupovat, tak se tady zeptám a nikdo není schopný sehnat slevu přes 5%


ale prd, 9-10% se dá celkem v pohodě sehnat. Ale výš už to jde ztěžka bez známých nebo historie v tom konkrétním showroomu
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 18. 7. 2016 12:00

na shade, ale VW jak je vidno dává mnohem větší slevy
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 7. 2016 12:11

jj, myslel jsem škodovku
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2016 14:21

Arnie J píše:
goes píše:jinak 19,5 uz je docela ok. TO se uz blizi tomu beznemu maximu 23%

jasně woe... pak když jdu opravdu něco kupovat, tak se tady zeptám a nikdo není schopný sehnat slevu přes 5%


nevim zda tak pusobis na prodejce, ale s 5% snad neodejdes odnikud. Vetsina tech moc slev je dana necim, co bezny clovek nema - kontakty. Ale na druhou stranu zase u VW tech 15% musi dostat kazdy (passat) a u Skody +- taky (Sup). Samo na velko fleetove 20+ je uz problem.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 7. 2016 14:23

no já jen že tady každej machruje jak má 15, 20, 25% slevu, a když na to přijde, tak skutek utek
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2016 15:01

jenze on je primarne problem, ze ty slevy nejsou prenosne a dostupne pro ostatni lidi. Takze se tim muzes pochlubit a tim to konci, protoze ten benefit stejne nemas jak druhym dat, nebo jsou tam potom nejake "ale".

Typicky jsou ty slevy u fleetu, jenze tam jde v 99% o to, ze to uato musi ta firma, co to koupi 6 mesicu vlastnit. Pak ti ho muze prodat s tou slevou. Jenze neni kazdy ochotny dat cizimu treba mega na pul roku, byt s autem jezdi hned, ale prepise se az za pul roku. Neni taky uplne jednoduche dat cizimu firemni auto, uz kvuli profesaku apod.

Takze verim, ze ty slevy lidi mivaji, ale tak, ze je muzou vyuzit maximalne sami.
anonymni

Odeslat příspěvekod Klokan.Jack 18. 7. 2016 21:40

Arnie J píše:
goes píše:jinak 19,5 uz je docela ok. TO se uz blizi tomu beznemu maximu 23%

jasně woe... pak když jdu opravdu něco kupovat, tak se tady zeptám a nikdo není schopný sehnat slevu přes 5%

To je normální, tady je žvanilů. Se neptej tady, ale u prodejců. Já taky nikde nikoho neznám a slevu jsem dostal. Původně jsem myslel, že bude Passat přes limit, ale když nakonec jsem na něj dostal mnohem větší slevu než na Superba a cenově by vyšly s minimálním rozdílem, tak nebylo co řešit.
VW Passat 2.0 BiTDI 7 st. DSG 4 motion

druhé v rodině : Seat Leon ST 1.2 TSI 110 k 7 st. DSG

Dříve: VW Passat All Track 2.0 TDI 125 KW 4motion 6 st.DSG , OII FL 1.6 TDI CR se 7st. DSG , OI 1.9 TDI 81 KW, OII 1.9 TDI PD 77 Kw
Klokan.Jack
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 18. 7. 2016 21:48

Na octu jsem si vyjednal 10%, sleva v ten den asi dosažitelná pro kohokoli. Fleet sleva na stejný auto 22%, pro jednotlivce dosažitelná spíš teoreticky, zcela v intencích goesova postu. Pokud bych bral škodovku soukromě, měl bych možnost jí vzít přes fleet kamaráda a stejně bych to za daných podmínek velmi zvažoval.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klokan.Jack 18. 7. 2016 22:33

Na Oktu jsem měl 12 %, Alltrack 14% a teď 19,5%. Upřímně řeknu, že jsem to ani nečekal. Nikoho jsem nikde neznal, jen jsem poslal poptávku. Ale je to na IČO, to dávají víc.
VW Passat 2.0 BiTDI 7 st. DSG 4 motion

druhé v rodině : Seat Leon ST 1.2 TSI 110 k 7 st. DSG

Dříve: VW Passat All Track 2.0 TDI 125 KW 4motion 6 st.DSG , OII FL 1.6 TDI CR se 7st. DSG , OI 1.9 TDI 81 KW, OII 1.9 TDI PD 77 Kw
Klokan.Jack
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 18. 7. 2016 22:36

Ja dostal 20,5%, tak cajk 8-)
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 26. 7. 2016 17:47

http://www.autoforum.cz/bleskovky/novy-vw-tiguan-2-0-bitdi-ukazuje-zrychleni-240-dieselovych-koni-videa/

Edit:Oficiálně potvrzeno.Již jde objednat do výroby.Termín dodání je až v roce 2017.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 29. 7. 2016 20:34

Drahý.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků