Mercedes koutek

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod NoSwearek 12. 8. 2017 20:59

K86 píše:tož jsem s tím vehyklem jezdil, auto najeto 140km když jsem to na 15km řídil. Fíčury dobré, ale občas nějaké nepochopitelné, hlavně jejich funkce, třeba ta středová konzole, je hezký že to chladí nebo ohřívá kelímky, velkej uložnej prostor je taky dobrej no a lednice, no budiš... ale když to nechcete tak tam proste nic jiného nejde, je tam díra jak u dodávky. Tahle sranda je za 60 nebo kolik.
Střešní okna, na jednu stranu fajn, z hlediska možností co to umí zklamání. Rolety se ovládají spolu a ne jinak, otevření předního okna je možné pouze na cca 25cm, víc ne.
Brzdy jsou na autě už od pohledu s větším průměrem než co bylo na tom co jsme zkouseli, brzdi to o dost lepe.
Skoda ze to nema dotykac, ale musi se to ladit pres ten stredovej ovladac.
spotreba 10,5l je super u syroveho motoru


Vidíš, ja bych to s tous tředovou konzolí nechtěl. V tom prostoru máš z části držáky na pití, tu schránku s 2 USB a SD kartou a byl sem zvyklý tam dávat brašnu, byl tam konec paddleboardu a tak. Mne to vyhovovalo, nebral jsem to nijak špatně. :)

Systémy chápu, proto bych si jich plno do auta nedal, je to dle chuti každého. Ale u toho ovládání s tebou nesouhlasím. Zlatý kolečko a touchpad. Nenávidím, ale fakt nenávidím dotykový ovládání infotainmaintu. Je to debilní, obrazovka pak špinavá a navíc to prostě tak dobře nefunguje. Ne nadarmo MB, BMW, Audi mají podobně řešený ovládání. Kor, když si na to člověk zvykne, tak to může po paměti ovládat hezky bez koukání i v zatáčkách atp. Ne jak u dotykového ovládání, kde na to fakt člověk při čemkoli musí pořád koukat. ;-)
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 13. 8. 2017 00:58

Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 8. 2017 06:12

By mě zajímalo, který dement tohle schvaluje
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 13. 8. 2017 10:20

marketingové a finanční oddělení. Spousta ušetřených prachů a ještě to dobře prodají do brožurky
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 13. 8. 2017 10:38

NoSwearek píše:
K86 píše:tož jsem s tím vehyklem jezdil, auto najeto 140km když jsem to na 15km řídil. Fíčury dobré, ale občas nějaké nepochopitelné, hlavně jejich funkce, třeba ta středová konzole, je hezký že to chladí nebo ohřívá kelímky, velkej uložnej prostor je taky dobrej no a lednice, no budiš... ale když to nechcete tak tam proste nic jiného nejde, je tam díra jak u dodávky. Tahle sranda je za 60 nebo kolik.
Střešní okna, na jednu stranu fajn, z hlediska možností co to umí zklamání. Rolety se ovládají spolu a ne jinak, otevření předního okna je možné pouze na cca 25cm, víc ne.
Brzdy jsou na autě už od pohledu s větším průměrem než co bylo na tom co jsme zkouseli, brzdi to o dost lepe.
Skoda ze to nema dotykac, ale musi se to ladit pres ten stredovej ovladac.
spotreba 10,5l je super u syroveho motoru


Vidíš, ja bych to s tous tředovou konzolí nechtěl. V tom prostoru máš z části držáky na pití, tu schránku s 2 USB a SD kartou a byl sem zvyklý tam dávat brašnu, byl tam konec paddleboardu a tak. Mne to vyhovovalo, nebral jsem to nijak špatně. :)

Systémy chápu, proto bych si jich plno do auta nedal, je to dle chuti každého. Ale u toho ovládání s tebou nesouhlasím. Zlatý kolečko a touchpad. Nenávidím, ale fakt nenávidím dotykový ovládání infotainmaintu. Je to debilní, obrazovka pak špinavá a navíc to prostě tak dobře nefunguje. Ne nadarmo MB, BMW, Audi mají podobně řešený ovládání. Kor, když si na to člověk zvykne, tak to může po paměti ovládat hezky bez koukání i v zatáčkách atp. Ne jak u dotykového ovládání, kde na to fakt člověk při čemkoli musí pořád koukat. ;-)


No vidis, me by treba ta stredova konzole dost srala, nehlede na to, ze bez ni to myslim nema loketni operku.
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 13. 8. 2017 14:41

Myslíš špatně, má to pro sedadlo řidiče i spolujezde přidělanou k sedačce, která je nahoru/dolu polohovatelná a mnohem příjemnější, než ta statická ohromná. Navíc, pokud se nepletu, když kupuješ Exclusive, tak je tam ta mohutná krává vždy, již v ceně modelu.

Addiction: No vidíš to, tak další mínus pro BMW no. Ty se fakt snaží jít do prd... jak jen to jde. :(
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 14. 8. 2017 08:06

Nečetl jsem to. Ale neni to jen další možnost?
Idrive čudl zůstane, ne?
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 14. 8. 2017 08:16

Idrive tam je+můžeš mít ovládání gesty.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 14. 8. 2017 09:27

burty s krenem píše:Nečetl jsem to. Ale neni to jen další možnost?
Idrive čudl zůstane, ne?


Já jo a pak i navazující článek a teď v první fázi je to kombinace, která má přejít jen v dotyk, plus gesta rukou před iDrivem. ;-)
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 8. 2017 19:14

:-!
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 18. 8. 2017 09:48

NoSwearek píše:
K86 píše:tož jsem s tím vehyklem jezdil, auto najeto 140km když jsem to na 15km řídil. Fíčury dobré, ale občas nějaké nepochopitelné, hlavně jejich funkce, třeba ta středová konzole, je hezký že to chladí nebo ohřívá kelímky, velkej uložnej prostor je taky dobrej no a lednice, no budiš... ale když to nechcete tak tam proste nic jiného nejde, je tam díra jak u dodávky. Tahle sranda je za 60 nebo kolik.
Střešní okna, na jednu stranu fajn, z hlediska možností co to umí zklamání. Rolety se ovládají spolu a ne jinak, otevření předního okna je možné pouze na cca 25cm, víc ne.
Brzdy jsou na autě už od pohledu s větším průměrem než co bylo na tom co jsme zkouseli, brzdi to o dost lepe.
Skoda ze to nema dotykac, ale musi se to ladit pres ten stredovej ovladac.
spotreba 10,5l je super u syroveho motoru


Vidíš, ja bych to s tous tředovou konzolí nechtěl. V tom prostoru máš z části držáky na pití, tu schránku s 2 USB a SD kartou a byl sem zvyklý tam dávat brašnu, byl tam konec paddleboardu a tak. Mne to vyhovovalo, nebral jsem to nijak špatně. :)

Systémy chápu, proto bych si jich plno do auta nedal, je to dle chuti každého. Ale u toho ovládání s tebou nesouhlasím. Zlatý kolečko a touchpad. Nenávidím, ale fakt nenávidím dotykový ovládání infotainmaintu. Je to debilní, obrazovka pak špinavá a navíc to prostě tak dobře nefunguje. Ne nadarmo MB, BMW, Audi mají podobně řešený ovládání. Kor, když si na to člověk zvykne, tak to může po paměti ovládat hezky bez koukání i v zatáčkách atp. Ne jak u dotykového ovládání, kde na to fakt člověk při čemkoli musí pořád koukat. ;-)


tak jsem si zkousel ovladani v posledni BMW 5 a neni nad moznost volby, dotykac + ovladac + gesta (BTW strasna pakarna :D )
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 29. 8. 2017 13:29

Prej se chystaj dělat GLE s řadovym pětiválcem bez močoviny, jo? Neslyšel o tom někdo?
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 29. 8. 2017 17:31

No nerikej, ze by te oslovila nafta :shock:
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 29. 8. 2017 18:07

Známej říkal, že prej to v DE dávaj do Ečka a maj vyprodáno. Já právě o tom neslyšel (jen, že se vrací k R6), tak proto se ptám :)
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 29. 8. 2017 21:13

Mozny to je. Ale ze by dnes za naftu nekdo trhal ruce, ze by byla vyprodana? :hm V dojclandu prej maji sklady plny naftaku a nemuzou se toho zbavit. :hm
SerifJohn
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků