Golf VII

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MirecBA 13. 7. 2018 10:51

su aj vacsi masochisti ktori lestia auto a idu aj na dovolenku :)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod hopa26 13. 7. 2018 10:53

Docela dobre,delam si italske leto. :) Chodim do prace,ale nic navic. Mam tam od 20 teho dovcu,to jedu s rodinou na Sazavu a pak srpen 14 dni nekam ven ,pani s detma touzi letecky. Jinak se poflakuju doma.

Jeste k myti,samozrejme ze jde nechat spoustu casu a pedantsky to obskakovat...
To ale neni muj styl. Samozrejme,ze kdyz bude mit nekdo poniceny lak a zazranou spinu,kdy je nutny clay na cele auto,3 krat odmastovat,myt ,voskovat,lestit,bsd,lestit tak to 3 hodiny trva tnebude a da to vetsipraci

Ale na novym aute?
Postrikam hadici,pod vodou umyju jednotlivy dily . Oplachnu,ususim. To je hodka. Navoskuji jednotlive dily. Kapota,strecha ,dvere,blatniky,narazniky.
Druha hodina.
Rozlestim,umyju okna.
3hodina.
Mezitim je povidani s detma,sousedama,poslech hudby z radia a pocit ze to ani neni prace.
Proste jen zjednoduseny postup opravdoveho detailingu,takovy easy zaklad zacatecnickej.

Sikovnej nejsem ,pracovitej taky ne,dyk delam u drahy. :D
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 13. 7. 2018 10:59

No oni chlapci nejsou vytrénovaný na veřejnejch wapkách, pak to člověk prostě musí za hoďku stihnout opláchnout a odrbat. Doma na zahradě, to se vidím, jak to prokládám těma pivkama na sluníčku taky .... 8-)
Akorát to leštění, to bych měl prd kde dělat, na prašný cestě před garáží asi ne :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 7. 2018 11:06

jako mohl bych káru jednou umejt, ne že neee..špinavý už to je až se děším, když kolem toho projdu :-(
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 7. 2018 11:12

To *****ám. Jednou za půl roku to nechám na Slovači za 8 Eur umejt ručně a je.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 7. 2018 11:13

já jsem včera myl kodiaka hodinu a půl ... jen hadicí a hadrou se šamponem ... pak jsem to oplachoval tak, že jsem všechno přejel ještě rukou :) a nechal jsem to mokrý, protože se schylovalo k dešti, který nakonec nepřišel ... tak jsem zvědav na ty mapy až vyleze slunko :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 13. 7. 2018 11:25

MV,takhle to mam ja. Nespecham nijak,wapku mam hozenou v garazi,hadici pres plot,prodluzku rozmotam,vysavac vsechno u nosu.Pred barakem,travu,asfalt,kanal,stin ,klid.
Spis tam je to ,ze nemusim,nikdo mne nenuti,plus stejne bych sel s detma ven.
Roztaham jim odrazedla,motorky,kolobezky,trikolky ,kola... najednou tam je smecka i cizich harantu. Takze se nemusim starat,co vyvadej,pac se hlidaj sami.
V ocich zeny tim povyrostu,neb se "staram o deti" zaroven se take "socializuji" a "uci se resit drobne konlikty",ktere zakonite prinasi boj o nejrychlejsi firts bike. :-D

Vcera mela mala narozky,vubec sem stejne spokojenej parchant,pac muj zivot se sklada z drobnych,malych,vetsich radosti a neustaleho proudu oslav. :-D
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 7. 2018 11:31

víš jak musíš srát třeba goese? :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 7. 2018 11:32

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 13. 7. 2018 11:47

:-))

-- 13. 7. 2018 12:48 --

Arnie J píše:já jsem včera myl kodiaka hodinu a půl ... jen hadicí a hadrou se šamponem ... pak jsem to oplachoval tak, že jsem všechno přejel ještě rukou :) a nechal jsem to mokrý, protože se schylovalo k dešti, který nakonec nepřišel ... tak jsem zvědav na ty mapy až vyleze slunko :D


hadrou....***** to je ten hadr
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 13. 7. 2018 11:51

Doufám, že aspoň nějaký mikrovlákno a DVA kýble :oboze

Arnie J píše:víš jak musíš srát třeba goese? :D

:D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 13. 7. 2018 11:53

Hele nevim. Ja ho neznam,jemu je pravdepodobne uplne volnej nejakej hopa,vlakem nejezdi a nezivim ho,je zcela jiste vyrazne chytrejsi a uspesnejsi . Navic dozajista spousta jeho postu je i kalkul a pak pobaveni z reakci,ktere to zaryti vyvola. Frajer jeho strihu si tim i overeuje treba neco,co pak aplikuje v rizeni firmy,konkursech......

Naproti tomu ja. Jednoduchej kluk,prumernej. Ted sem prisel domu z plavca,na stole uz je obed. Ve kindlu rozecteny Poklad Inku od Karla Maye,knizka kterou jsem miloval jako malej smrad,od 14hodin na mne ceka slovenskej kolega v misi Far Cry 5 na PS4 ,dojedu pro malou na gymnastiku a pujdu s detma k sousedovi,narodilo se mu 12 prestickejch cunatek.... Potom se ma stavit nejakej pan pro pripravek na kola a chtel by to na miste predvest,tesim se i na manzelku co je nekde na nakupech,pry ma radost ze sehnala neco bajecneho.
Vecer jedu do prace,mam nocni ale docela dobrou,jedu tam kde jsem dlouho nebyl a obsluhuji tam lidi,kteri jednak umi a je s nima navic pr del. Rano se vyspim ,pred obedem odjedu na plavco a s endorfinama se vratim domu s vyhledem sobota,nedele ,pondeli volno .
Vecer sobota ma bracha nejaky mecheche s kamosema,co lejou extraligu,tzn pr del zarucena,nedele vymyslim nejaky vylet ...

Pro nekoho to je nudny. Jakoze vsedni. Ze to neni nicim uchvatny.....
Asi jo. Ale ja si to uzivam.
Hloupejm staci malo.
Naposledy upravil hopa26 dne 13. 7. 2018 11:55, celkově upraveno 1
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 7. 2018 11:53

ten s goesem byl dobrej :D
Naposledy upravil Lukas063 dne 13. 7. 2018 11:54, celkově upraveno 1
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 13. 7. 2018 11:54

Hadr je rodu mužského jen když leží v klidu a nikdo ho nedráždí.
Jak se rozdivočí a dostaneš s ním třeba přes hubu, přechází do rodu ženského. :-D
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod jurajec 13. 7. 2018 12:03

hopa26 píše:Hele nevim. Ja ho neznam,jemu je pravdepodobne uplne volnej nejakej hopa,vlakem nejezdi a nezivim ho,je zcela jiste vyrazne chytrejsi a uspesnejsi . Navic dozajista spousta jeho postu je i kalkul a pak pobaveni z reakci,ktere to zaryti vyvola. Frajer jeho strihu si tim i overeuje treba neco,co pak aplikuje v rizeni firmy,konkursech......

Naproti tomu ja. Jednoduchej kluk,prumernej. Ted sem prisel domu z plavca,na stole uz je obed. Ve kindlu rozecteny Poklad Inku od Karla Maye,knizka kterou jsem miloval jako malej smrad,od 14hodin na mne ceka slovenskej kolega v misi Far Cry 5 na PS4 ,dojedu pro malou na gymnastiku a pujdu s detma k sousedovi,narodilo se mu 12 prestickejch cunatek.... Potom se ma stavit nejakej pan pro pripravek na kola a chtel by to na miste predvest,tesim se i na manzelku co je nekde na nakupech,pry ma radost ze sehnala neco bajecneho.
Vecer jedu do prace,mam nocni ale docela dobrou,jedu tam kde jsem dlouho nebyl a obsluhuji tam lidi,kteri jednak umi a je s nima navic pr del. Rano se vyspim ,pred obedem odjedu na plavco a s endorfinama se vratim domu s vyhledem sobota,nedele ,pondeli volno .
Vecer sobota ma bracha nejaky mecheche s kamosema,co lejou extraligu,tzn pr del zarucena,nedele vymyslim nejaky vylet ...

Pro nekoho to je nudny. Jakoze vsedni. Ze to neni nicim uchvatny.....
Asi jo. Ale ja si to uzivam.
Hloupejm staci malo.


<ctete pomalu a predstavujte si Forresta Gumpa> :mrgreen:

Mam to podobne akorat to nepisu na web :)
jurajec
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků