Golf VII

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 13. 7. 2018 12:03

hopa26 píše:Hele nevim. Ja ho neznam,jemu je pravdepodobne uplne volnej nejakej hopa,vlakem nejezdi a nezivim ho,je zcela jiste vyrazne chytrejsi a uspesnejsi . Navic dozajista spousta jeho postu je i kalkul a pak pobaveni z reakci,ktere to zaryti vyvola. Frajer jeho strihu si tim i overeuje treba neco,co pak aplikuje v rizeni firmy,konkursech......

Naproti tomu ja. Jednoduchej kluk,prumernej. Ted sem prisel domu z plavca,na stole uz je obed. Ve kindlu rozecteny Poklad Inku od Karla Maye,knizka kterou jsem miloval jako malej smrad,od 14hodin na mne ceka slovenskej kolega v misi Far Cry 5 na PS4 ,dojedu pro malou na gymnastiku a pujdu s detma k sousedovi,narodilo se mu 12 prestickejch cunatek.... Potom se ma stavit nejakej pan pro pripravek na kola a chtel by to na miste predvest,tesim se i na manzelku co je nekde na nakupech,pry ma radost ze sehnala neco bajecneho.
Vecer jedu do prace,mam nocni ale docela dobrou,jedu tam kde jsem dlouho nebyl a obsluhuji tam lidi,kteri jednak umi a je s nima navic pr del. Rano se vyspim ,pred obedem odjedu na plavco a s endorfinama se vratim domu s vyhledem sobota,nedele ,pondeli volno .
Vecer sobota ma bracha nejaky mecheche s kamosema,co lejou extraligu,tzn pr del zarucena,nedele vymyslim nejaky vylet ...

Pro nekoho to je nudny. Jakoze vsedni. Ze to neni nicim uchvatny.....
Asi jo. Ale ja si to uzivam.
Hloupejm staci malo.

Měl bys psát nějakej blog, zauvažuj nad tím 8-) knížku vydat až pak, co budeš slavnej.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 13. 7. 2018 12:11

uz se tu pise...

no hopa, hlavne mas jednu velkou vyhodu, uvedomujes si, ze se nemas tak spatne, to je pak clovek hned spokojenejsi a s timto ma dost lidi problem.
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 13. 7. 2018 12:14

přésně, to je ovce s davem slyší na "Ano, bude líp" :-S
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 7. 2018 12:37

dobře to shrnul buřty
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 13. 7. 2018 13:25

ted uz nema cenu reagovat na nekolik stranek zpet k tomu detaileru ze je fakt dobrej? :D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 7. 2018 13:58

Táhni :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 7. 2018 14:24

promlčeno :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 29. 7. 2018 10:58

Tak mam za sebou prvni honicku. Ne vlastniho pimpase, golf vs audi . :-D

Dnes jsem v praci,na pi cu nastup v 10 ,15 hod. Jezdim az do 20 hod nemam sanci behem dne vysetrit hodku a pul navic spim v Hlinsku. Pardubicky bazen otevira sobota nedele, az v 10 hod. Byl sem 6 dni bez plavani na dovolene,mracil sem se na celej svet ,ze dnes nebudu ve vode.
Nastesti v Hradci Kralove venkovni areal na Flosne otevira v 9 hod ,je tam udelana vyhrivana 50tka pro naruzive plavce ,v nerezu.

Vrozena lakota mne nutila kalkulovat -najetych 40km v cng navic , vyjet driv,projet palivo,hnat z HK do Pardubic a volat nadrizenemu,ze prijedu o chloupek dele.

Ale co zijeme jen jednou,cert vem 40 kc v plynu. :-D

Jsem u boha dobre zapsany,areal otevrel jeste pred 9 hod,v 9,55 jsem lezu z vody a v 10 hod uz jsem sedel v aute.

Mezi HK a Pce je nova dvouproudova silnice,nedele rano,prazdno. Povolena 120km/h.
S vlakem ,kdyz jedu spesnak to urazim za 16 minut.
Predjizdim pomalejsi auta,nejel jsem nijak rychle a dojizdim v pravem pruhu A6 ,bila ,vzadu 4 laufy. Borec mne nechal predjet,ja se zaradil pred nej. Registruji v levem spodnim rohu kufru logo ABT.
Pravdepodobne mel za to,ze me full led svetla znamenaji premotorovanou bestii .
Video dam zitra,uz sem v praci.
Kazdopadne,necham si sve auto zmerit az budu v Praze na vylete u Motorpowera,jede mi to opravdu hodne dobre.

Nejde mi o to,ze mel 3krat vic kw nez ja,lepsi povoz,vic odvahy a byl daleko rychlejsi....

Jsem se smal,protoze mi naskocilo brnenska znacka,lihen uspesnych jezdcu s chuti zavodit,milovniku koncernovych kcharu soustredujicich se na foru garaz....

Proti nim ja,ktery jede do prace v nedeli,aby to stihnul ,usmevavy ze plavco klaplo a donuceny primout vyzvu o kterou jsem vubec nestal. :-D

V 10 ,14 jsem projizdel branou depa,kroutic nad sebou hlavou v udivu ,ze ma Ayrton Senna neobjeveneho nastupce,ktery kdyby nejezdil spokojen u ČD tak by rozhodne dokazal zavody F1 opet zatraktivnit.


Rychlocvak z tabletu ilustracni.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 7. 2018 11:14

Já když vidím brněnskou RZ, tak si vždycky vzpomenu na Arnolda a jeho hén hén hén mezi semaforama. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 7. 2018 11:38

hopa pyčo dej se na psaní románů, vyděláš majlant :D
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 7. 2018 11:42

Přesně tak. Je to Hans Christian Andersen.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 7. 2018 11:49

jo a ten golf fplynu musí mít aspoň 150kW, to jináč ani neni možný
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 29. 7. 2018 12:30

Arnie J píše:víš jak musíš srát třeba goese? :D

Au. :D
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 30. 7. 2018 18:52

Prvni cast videa ,kvalita v kompu vyrazne lepsi,je to prvni zkouska s polarizacnim filtrem. :-)
https://www.youtube.com/watch?v=Oiq0PkMLlQY
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 30. 7. 2018 19:09

Slusnej levoproudar :D
Anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků