Golf VII

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod burty s krenem 23. 6. 2017 18:57

Tak jsem trochu protáhl toho nového golfa 1.4tsi.
No nečekal jsme zázraky. Ale jak se nové auto nemá hned hnát do vyšších otáček. Tak v tomto případě se to nemusí dělat před po ani nikdy. Jak to navnadi dole, tak to nahoře je zvukově i chuti bída. Prodleva plynu je proste na pytel. A jako třešnička na dortu je, že auto je sice velmi solidně odhlučneno a je komfortní. Ale při řazení za 4500 a dal, ten pedál spojky až nevhodně zavibruje jako bych měl pod nohou starou plečku. Ja jsem na to trochu vysazeny. Ale tohle neni ono.

Ten projev motoru se možná zlepší. Bude to radostnejsi. Ikdyz na projev dvoulitru to nemá teda až strašidelně vůbec. Pedál plynu se da teoreticky nejak softwarove nachipovat. No ale ta spojka asi nic.

Celkově loudat se do 3500, pohodlí ticho. Picovinky novinky. Barvicky. Záruky. Ledky. Jeste nezkurveny dpf. Ale jestli to neni málo...

Tři roky jety bawo a heeeen :-D
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 23. 6. 2017 19:05

92kw?
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 6. 2017 19:08

bsk: jestli ona to není stejná bezpohlavní koncernová plečka, jakou jsem si pořídil i já ... cingrlátka, ledky, pičoviny, ale auto na *****

-- 23.6.2017 20:10:01 --

teda není to na *****, ale jak jsem říkal, autonomní řízení do toho bude ideál
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 6. 2017 19:18

burty s krenem píše:Tak jsem trochu protáhl toho nového golfa 1.4tsi.
No nečekal jsme zázraky. Ale jak se nové auto nemá hned hnát do vyšších otáček. Tak v tomto případě se to nemusí dělat před po ani nikdy. Jak to navnadi dole, tak to nahoře je zvukově i chuti bída. Prodleva plynu je proste na pytel. A jako třešnička na dortu je, že auto je sice velmi solidně odhlučneno a je komfortní. Ale při řazení za 4500 a dal, ten pedál spojky až nevhodně zavibruje jako bych měl pod nohou starou plečku. Ja jsem na to trochu vysazeny. Ale tohle neni ono.

Ten projev motoru se možná zlepší. Bude to radostnejsi. Ikdyz na projev dvoulitru to nemá teda až strašidelně vůbec. Pedál plynu se da teoreticky nejak softwarove nachipovat. No ale ta spojka asi nic.

Celkově loudat se do 3500, pohodlí ticho. Picovinky novinky. Barvicky. Záruky. Ledky. Jeste nezkurveny dpf. Ale jestli to neni málo...

Tři roky jety bawo a heeeen :-D

Nemlich stejne u rocni octy s 20kkm, takze moc zlepseni necekej.. tohle nejsou auta pro zabavu..
Anonymni

Odeslat příspěvekod burty s krenem 23. 6. 2017 19:19

110kw

Arnie, tak co myslíš? :) Jako nedrnca to a je to hodně pohodlné. Řízení vlastně ani nevim. Na to jsem se nejak nestihl pres ten motor soustředit. A brzdy na to, jak zbytečně ostrý mají nástup, jeste v záloze neco mají. Ty nebyly vůbec špatné.
Motor je svým způsobem dnešní klasika. Ale silens klasika.

Maty, no zábavu bych si ani nedovolil čekat. Ale aby to rozumne fungovalo. Ale to ma evidentně každy jinak.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 6. 2017 19:21

Sak proto z toho co jsem projel davaly pro me smysl jen dve auta, 1.8 vtec a 1.5eb a dopadlo to vsak vime..
Anonymni

Odeslat příspěvekod burty s krenem 23. 6. 2017 19:26

Ten EB asi zkusím abych věděl, jestli to je tak zlý. Ale vůbec mi to jako celek nesedí. U Hondy je to jeste horší, bohužel. Evidentně auta nejsou.

Jinak dle toho, jak jelo tdi s dsg, tsk si myslím, te ren arnieho tsi zas tak velké prodlevy mít nebude. S manuálem je to jeste horší. Nemyslím si, ze by to bylo zrovna díky dieselu jiné :)
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 6. 2017 19:27

maty: měl ses projet s mazdou ještě :D

-- 23.6.2017 20:29:30 --

bsk: s těma prodlevama jsem tě nějak nepochopil
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 23. 6. 2017 19:31

BsK
Řizeni u G7 je povedene a oproti G6 je znat zlepšeni. Je rychlejši, přesnějši a strmějši, jen neni tak citlive, prostě vic do komfortu. Jedine co se mi na něm nelibilo tak to nepřirozene tuhnuti posilovače, žadna traga, ale bylo to znat.
Naposledy upravil miromen4 dne 23. 6. 2017 19:32, celkově upraveno 1
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 23. 6. 2017 19:32

No ze jsem jel tdi dsg a tsi manuál. A dsg tu prodlevu celkem dobře jeste maskovalo.
Tedy tvoje tsi dsg by s tou prodlevou nemuselo byt tak špatný a nejspis to jde jeste hůř. Domněnka.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 6. 2017 19:33

no podle mě má při běžné jízdě prodlevu motor i převodovka :D ale když dám sportovní režim a nalupkám si vhodný převod, tak to jde
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 6. 2017 19:38

projeď se teslou a pak suď
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 6. 2017 19:40

teslou jsem se vezl, jelo to jako prase... ale neřídil jsem, tak nevim, jestli to mělo prodlevu :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 23. 6. 2017 19:47

Tam je to jednoduchy, jak slapnes na plyn - jsi zarazenej v sedacce - prodleva 0.
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 6. 2017 19:55

To jsem si myslel, akorát netuším, proč mi to ten protivnej dědek píše :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků