Golf VII

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 5. 2018 11:55

hopa26 píše:golf dnes dorazil na salon. vypada to ,ze si ho vyzvednu ve stredu ,to je jediny den kdy mam volno.

tak sláva. Bych ti udělal k tý slávě doprovod :love: :love:
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 5. 2018 11:59

Já taky, ale jednak to mám daleko a jednak by to celé Hurvajz hyzdil.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 24. 5. 2018 12:00

hopa26 píše:golf dnes dorazil na salon. vypada to ,ze si ho vyzvednu ve stredu ,to je jediny den kdy mam volno.


Tak at ti ho hodej na nadrazi 8-D 8-)
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 24. 5. 2018 12:20

ono se to o par dni nepos ere. plus trva ta priprava ,kupec na fabku si taky musi udelat volno.
mam jet pristi sobotu na svatbu,tak bych uz mohl jet "ve vuni" s novym. ale nebudu mit asi znacky,protoze to nestihnu prihlasit.takze spis pojedem hondou. :D
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 24. 5. 2018 12:23

Tak pojedes s papirovou no.
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 5. 2018 12:23

na co značky? však to vezeš domů ze salonu :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 24. 5. 2018 12:36

kamarad se zeni daleko od pardubic. ja se snazim dodrzovat predpisy kdyz to jenom trochu jde,jasne tesim se moc ,ale nebudu vyvadet jak kdyz mi bylo 18 .

ridicak jsem si udelal v 17ti a nemohl jsem ridit. cekal jsem jeste pul roku. a presne v den osmnactin jsem domu dorazil novym autem,na sra cku prohnilou skodou 100l v blankytne modri,zakoupenou od kolegy z prace na leasing s vyssi splatky 1000kc .celkova cena vozu 3 tisice ,navyseni 0 ,rpsn 0.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 24. 5. 2018 12:41

Já s papírovou značkou najel snad tisíc kiláků. :D
Ani by ní nenapadlo, že se to nesmí. A kdyby jí neskončila platnost, najel bych víc.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olsztyn 24. 5. 2018 12:42

Hopa: Stejná várka:)

Mně dnes taky dorazil Touran ale logisticky to vidím až na vyzvednutí až 13-14.6. Mně nabídli, že mi značky udělaj..

před deseti dny prodejce říkal, že jsem jeden z mála, kdo to má zaplánované do výroby, ale stejně se dodání posune na konec června.. a dnes volá že tam je, jen ještě musí dodělat defend.

A s ostatníma objednanýma vůbec nevěděl jak to bude - 1.4 objednat nejdou (žádný benzín nejde), neplní normy, a 1.5ky jsou naprosto nedostatkový, protože to dává do celé modelové řady celý koncern.
Olsztyn
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 24. 5. 2018 12:46

no co jsem pochopil,tak ty plynove 1,4 snad fakt udelali vsechny,protoze vim i o dalsich lidech z fora,ze si auto berou a vyzvedavali uz minuly tyden.ale stejne tak vim i o lidech,kteri slozili zalohu a dostanou to az na konci roku ,protoze diky tomu ,ze si dali vyhrev skla se jim auto zpozdilo a dostane uz tu 1,5ku.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 24. 5. 2018 12:50

Pajjoun píše:Já s papírovou značkou najel snad tisíc kiláků. :D
Ani by ní nenapadlo, že se to nesmí. A kdyby jí neskončila platnost, najel bych víc.


Ja si papirovou nekolikrat vymenil :nenapadne
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 5. 2018 12:51

Pajjoun píše:Já s papírovou značkou najel snad tisíc kiláků. :D
Ani by ní nenapadlo, že se to nesmí. A kdyby jí neskončila platnost, najel bych víc.

+1 ... Čím pozdější datum registrace tím lepší :) a ještě každej vidí, že je to nové :mrgreen:
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 24. 5. 2018 12:58

addiction píše:
Pajjoun píše:Já s papírovou značkou najel snad tisíc kiláků. :D
Ani by ní nenapadlo, že se to nesmí. A kdyby jí neskončila platnost, najel bych víc.

To jsem byl línej řešit a prostě to přihlásil. :D
Ja si papirovou nekolikrat vymenil :nenapadne


-- 24. 5. 2018 13:58 --

Arnie J píše:
Pajjoun píše:Já s papírovou značkou najel snad tisíc kiláků. :D
Ani by ní nenapadlo, že se to nesmí. A kdyby jí neskončila platnost, najel bych víc.

+1 ... Čím pozdější datum registrace tím lepší :) a ještě každej vidí, že je to nové :mrgreen:

Jj. :D
Ikdyž datum registrace mi byla fuk, když jsem to měl půjčený. :)
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 5. 2018 13:50

hopa26 píše:no co jsem pochopil,tak ty plynove 1,4 snad fakt udelali vsechny,protoze vim i o dalsich lidech z fora,ze si auto berou a vyzvedavali uz minuly tyden.ale stejne tak vim i o lidech,kteri slozili zalohu a dostanou to az na konci roku ,protoze diky tomu ,ze si dali vyhrev skla se jim auto zpozdilo a dostane uz tu 1,5ku.

ty nemáš výhřev čelního skla? :shock:
Bloude ... :mrgreen:
anonymni

Odeslat příspěvekod hopa26 24. 5. 2018 13:55

Auto parkuju vetsinou v garazi a v praci pod pristreskem. Myslim ze vyhrivane okno asi nema vic lidi.Na fabce taky neni a neschazelo mi.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků