Golf VII

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod fkabl 30. 3. 2017 06:24

Zrovna jsem se chtěl zeptat, zda máte někdo srovnání (přístup a seriózní jednání, kvalita práce a cena) značkových servisů v Brně?
Hlavně ROS a PORSCHE, (popř. Slavkov u Brna)? Plánuji nové auto a váhám...zatím se současným jsem jezdil do PORSCHE a úplná spokojenost bohužel není. Ale přístup prodejců při nákupu mi přijde lepší v PORSCHE...koupím zřejmě zase tam, ale zda tam budu zase jezdit i na servis...váhám.
fkabl
Nováček

Odeslat příspěvekod Anonymni 30. 3. 2017 06:28

Ja u rose resil 2x opravu na HAV, jednou odtah a kameru.. pokazde mi prislo, ze tam jsem jak obtizny hmyz, na me dotazy bylo vetsinou odpovezeno nevim, neznam, nikdy jsem neslysel.. ze by nabidli kafe, caj nebo vodu.. nikdy.. je to tam banda arogantnich hovadek..

Dvakrat jsem byl v autonove a tam mi to prislo vesmes ok a pri obrazeni salonu mi prisel ok i agrotec v modricich..

-- 30. 3. 2017 07:30 --

Jinak to, ze jsem byl u Ros a furt jim to tam daval neni projev masochismu, ale to, ze se od tama da dojit pesky do prace..
Anonymni

Odeslat příspěvekod burty s krenem 30. 3. 2017 06:33

V te akci jsou gumy a disky 15"
To to ma tak malý brzdy? I 110kw? To znamená brzdový kotouč na předku pod 300mm.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dismissing 30. 3. 2017 09:03

fkabl píše:Zrovna jsem se chtěl zeptat, zda máte někdo srovnání (přístup a seriózní jednání, kvalita práce a cena) značkových servisů v Brně?
Hlavně ROS a PORSCHE, (popř. Slavkov u Brna)? Plánuji nové auto a váhám...zatím se současným jsem jezdil do PORSCHE a úplná spokojenost bohužel není. Ale přístup prodejců při nákupu mi přijde lepší v PORSCHE...koupím zřejmě zase tam, ale zda tam budu zase jezdit i na servis...váhám.


Já bych doporučil Porsche a Bayera. Nedoporučil Loudu. Ale ono to máš tak, že sto lidí, sto rozdílných zkušeností.
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lukas063 30. 3. 2017 09:07

asi tak, já třeba nedoporučím nikoho, páč nulové zkušenosti s autorizákama :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dismissing 30. 3. 2017 09:13

burty s krenem píše:V te akci jsou gumy a disky 15"
To to ma tak malý brzdy? I 110kw? To znamená brzdový kotouč na předku pod 300mm.

Pokud je to v rámci MQB stejné, tak 312mm
Naposledy upravil dismissing dne 30. 3. 2017 09:18, celkově upraveno 1
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod glider 30. 3. 2017 09:13

15" nedas na 312mm
15" konci niekde okolo 288mm
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dismissing 30. 3. 2017 09:18

Tak že by u těch slabších bylo 276 a u výkonnějších 312? V katalogu neuvádí?
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod glider 30. 3. 2017 09:19

288mm tam bude kedtak IMHO

-- 30. 3. 2017 10:20 --

nasiel som 288 aj 312 no
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 30. 3. 2017 09:23

1.2 měl 288 a vzadu skoro to samý. Brzdilo to dobře. Na brzdy nemůžu říct křivýho slova. Ale nezkoušel sem žádný extra sjezdy. Většina okresek rychle projetejch měla pár km max..
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 30. 3. 2017 10:18

Na GVI měla nafta 2.0 312 a 1.4 288.
Ale ono to asi staci na 1250kg.

Jinak jediné nesoc Fl mají asi v pardubkach.
Na Prahu jsem nekoukal.

A jeste nějaký bílý slušný v starém městě.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 3. 2017 10:22

Měl sem 288 na 1320kg FRS a teď na 1155 FII a paráda.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 30. 3. 2017 16:41

fkabl píše:Zrovna jsem se chtěl zeptat, zda máte někdo srovnání (přístup a seriózní jednání, kvalita práce a cena) značkových servisů v Brně?
Hlavně ROS a PORSCHE, (popř. Slavkov u Brna)? Plánuji nové auto a váhám...zatím se současným jsem jezdil do PORSCHE a úplná spokojenost bohužel není. Ale přístup prodejců při nákupu mi přijde lepší v PORSCHE...koupím zřejmě zase tam, ale zda tam budu zase jezdit i na servis...váhám.

V PORSCHE na Řipské jsem kupoval Sportsvana a max spokojenost s jednáním prodejce p. Březiny 8-) Servis taky bez větších výhrad- p. Matuška 8-)
Před asi 10 lety jsem chtěl zakoupit Oktávu u Bayera ve Slav- prodejce naprostý Lojza Řeťaz s rádionkou na hlavě zrovna dojídal chleba s pažitkou, tak jsem valil fofrem pryč :D
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 31. 3. 2017 12:11

Tak byly to nervy a nebyl čas. Ale kupodivu objednáno. Kdyz to do sebe zapadlo. Pojištění, financování, zimní gumy. Protiucet. Záruka. Slevy. Tak to proste neslo nevzit. Matka ***** ze to neni A3, ale zvykne si :D

Prodejce z Louda Pardubice pan Patka velká spokojenost.
Nechapu ze akce do konce března a nemají tam skoro žádné auto. Ale nakonec to dal do kupy. Sedadla ukázal v alltracku, motor a vnějšek v jediném Fl na prodejně. Barvy pak ukázal na různých autech.
Zelená děsně vyblita. To nemá nic společného s audi exkluziv co tu řešil stealth. Překvapivě :)
Žlutá do tmavá moc pěkná. Na kombi by asi vypadala blbě.
Červená obyc.
Modrá na slunku září, ve stínu skoro do tmavá fialové až černé. Ta ujde.
Jinak bída. Barevně.

A nevyhrál dynamic led ale nakonec se ukázalo ze navi se využije a kdyz už tam led display misto budiku je cool na úkor bez klíče. Který nezaujal. Sto lidi sto chuti.
Ale myslím ze to bude slušný...
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dismissing 31. 3. 2017 12:15

A tak jaké podmínky jste dostali?
dismissing
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků