Golf VII

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod addiction 29. 3. 2017 10:08

Vestavenou navi v Golfu mam (Discover Media 2. gen. s online info o doprave) a zlatej Waze teda 8-)
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aloha 29. 3. 2017 10:26

dismissing píše:Raději pořádná světla než navigace, která je dnes stejně přežitek, stačí nějaká funkce, která bude zobrazovat navi z telefonu na palubním displeji. Světla za mě jedna z absolutně nejdůležitějších věcí, která má přednost před komfortním vybavením.


Ono za tu funkci je takový příplatek, že už pak vestavěná navi vyjde na pár tisíc.

Já jsem hlavně zvědavý, jak se bude hýbat cena po ukončení intervencí, vidím to podobně jak u benzinek :-)
exVW Golf 7 1,4TSi
exŠkoda Octavia 1,8TSi
Aloha
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod dismissing 29. 3. 2017 10:29

Ona je otázka, jestli se vůbec citelně pohne kurz, to není tak jisté, jak media prezentují.
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod burty s krenem 29. 3. 2017 10:40

to je jedna vec, ale podle me to udela kotrmelec a neco dolu to pujde.
ale pry ikdyby, tak se to projevi za nejakou dobu. mesice...

-- 29. 3. 2017 11:41 --

addiction píše:Vestavenou navi v Golfu mam (Discover Media 2. gen. s online info o doprave) a zlatej Waze teda 8-)

tak ty jsi mlady a pokorokovy a vis, co waze vubec je... :D
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 29. 3. 2017 10:44

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 29. 3. 2017 10:45

Taky bych šel spíš do světel než do navi, a do těch nejlepších, prtože světla je věc co člověk prostě potřebuje
anonym

Odeslat příspěvekod dismissing 29. 3. 2017 10:49

burty s krenem píše:to je jedna vec, ale podle me to udela kotrmelec a neco dolu to pujde.
ale pry ikdyby, tak se to projevi za nejakou dobu. mesice...


I pokud se kurz upraví třeba o deset procent, což může trvat roky nebo vůbec, tak stejně zboží levnější o deset procent nebude, to přeci moc dobře známe. Zvednou se marže v dodavatelském řetězci a koncové ceny se hnou minimálně.
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod addiction 29. 3. 2017 11:03

burty s krenem píše:
addiction píše:Vestavenou navi v Golfu mam (Discover Media 2. gen. s online info o doprave) a zlatej Waze teda 8-)

tak ty jsi mlady a pokorokovy a vis, co waze vubec je... :D


Kez by aspon jedno z toho byla pravda :-(
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majkom 29. 3. 2017 11:31

Zadna navi neni lepsi nez waze/gmaps/amaps... jedine co chem od dalsieho auta, aby podporovalo zrkadlenie telefonu do displaye, resp apple car play/android auto... na mapy od automobilky sere pes...
majkom
Štamgast

Odeslat příspěvekod burty s krenem 29. 3. 2017 11:59

To je ten App Connecticutu inkl mirrorlink?
Super akorát nepodporuje iPhone. WTF?
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 29. 3. 2017 12:15

Apple Carplay to umi, ale neni na to moc aplikaci no
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 29. 3. 2017 12:19

LED? 100% ty dynamické a ještě lépe s asist funkci. Ser na navi.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 29. 3. 2017 13:15

burty s krenem píše:v maratonu jsou staticke led za 28000 v cene. ma cenu si priplacet jeste za ty dynamicke za 8200?
umi to tohle
- s dynamickým přisvětlování zatáček - četně LED denního svícení
-regulace dálkového svícení(v závislosti na rychlosti, od cca 100km/h zvýšení svítivosti)
-dynamické přisvětlování zatáček

Samozrejme by to bylo super s tim dynamic assist, kdy stale sviti dalky a jen si to samo meni, ale to je dalsich 16000 a to uz je lepsi navi treba.

Natáčení do zatáček mi přišlo výborný na Golfíkovi. Xenony (případně LED) bez toho mi přijdou polovičatý.
A ten assist je to, jak ti to vypíná jednotlivý ledky, aby neoslňovalo, ale okolo to svítí dál dálkovejma? Pokud ano, tak sem to zkoušel na Q7 a nejlepší příplatek vůbec. Pokud to auto má, tak je to "must have". Obětoval bych pro to asi cokoliv dalšího z výbavy. Ikdyž teda ne obětoval, smířil bych se s těma pár stokorunama měsíčně navíc. (taky sem si jel pro Golfa za 3500 a nakonec sem skončil v Golfu za 4700 - myslim, že u toho co vybíráš bude procentuálně menší rozdíl v těch cenách :D)
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 29. 3. 2017 13:36

popisuji to takto, takze asi ano :hm A je to v balicku s lane assist, coz je dle me uplne k hovnu a cteni znacek, to nejak nevim, co dela.

čtení dopravních značek -systém pro udržování vozu v jízdním pruhu - varování před nechtěným opuštěním jízdního pruhu zásahem do řízení
-dynamická regulace dálkových světlometů umožňující trvalé použití dálkových světel bez oslňování vozů v protisměru

Ale tak v vw by to mohlo jaks taks fungovat, asi ne jako v audi, ale i tak.
Za 16400kc + 8200 led dynamic.
Kdyby nebyly staticky v cene, tak to bude asi cele za 50+ :D

-- 29. 3. 2017 14:39 --

addiction píše:Apple Carplay to umi, ale neni na to moc aplikaci no

to bohuzel golf nenabizi :(
a pan prodejce mi ted psal, ze ten car link apple neumi a uprimne pry zadna slava, co do funkcnosti a ze by se na to *****
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 29. 3. 2017 13:56

Ale umi, jen proste neni moc aplikaci, ktery lze v ramci Apple Carplay vyuzit..

http://volkswagen-carnet.com/cz/cs/star ... pp-connect
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků