Golf VII

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod antracit 21. 1. 2017 13:56

Ne je tam integrovaná fólie do skla jako u Octávky určitě, takže žádný rušivý drátky jako u Fordu třeba...

-- 21. 1. 2017 15:27 --

Aloha píše:A nekoukáš náhodou na HL?


já právě ne, koukám na Comfortline...

Screenshot_2.png
Volkswagen Konzern spambot - laufend
VW E-golf MR2016
antracit
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 21. 1. 2017 23:53

antracit píše:A kde je vidíš? V konfigurátoru nejsou... máš ceník? Pokud jo, tak bych ho bral...

Jinak ty Toronto 16ky má tady u baráku Golf bílej a vypadá o moc líp než ty moje 15ky, hned je to vidět, kola fakt dělají auto. :)

toronot.jpg


lyon.jpg

Kola co z toho udělaly auto jsou na tom modrým?
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 22. 1. 2017 09:06

Uff, no tak Golf je taky pěkně mastnej.To zdražovaní je docela brutální.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod symbian 22. 1. 2017 10:12

Zdražili, ale třeba v Comfortline není ten rozdíl nijak markantní (protože přidali Multifunkční volant, který by stál jinak 10700,- navíc a odebrali 4 reproduktory vzadu, za které se nyní musí připlácet 2600,-).

U Highline je to zdražení větší, ale zase přidali Adaptivní tempomat a Parkpilot, za které by se muselo jinak připlácet 26500,-. Paradoxně pak ten 2.0 Diesel vychází levněji, než ta předchozí generace.
Přílohy
golf1.jpg
golf1.jpg (26.68 ) Zobrazeno 1063 krát
symbian
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod T.E.CH 22. 1. 2017 10:48

Takže jinými slovy, kdo to nechce má smůlu.Zaplatí to.... takže konfiguratelnost koncernu jde také do kytek.Jasný, spousta lidí si to koupí "nabušené", o tom žádná, ale jakmile někdo vybírá auto v módu poměr cena výkon, vychází to blbě.Holt se nejde zavděčit všem.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Aloha 22. 1. 2017 11:11

Tak ja koukal na kombi a tam ty 16 jsou.
Aloha
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod antracit 22. 1. 2017 11:58

Tak to je možný, ale zvláštní, spíš chyba v konfigurátoru?

Každopádně ten Golf už s výbavou nevychází tak dobře jako dřív, jsem ho měl za 419.000 Kč a to teď nehrozí vůbec.
antracit
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 22. 1. 2017 15:21

Fl ktery prakticky nic nepřinesl, krom vyšroubovani cen. Zakaznici musi zřejmě tu mastnou pokutu nějal zalepit.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 22. 1. 2017 15:22

Ceny rostou plošně, zdražovali by tak jako tak.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 22. 1. 2017 15:32

Vim, že ceny rostou všude, ale u golfa došlo k navyšeni ještě před FL. Přijde mi, že teď je u nas Golf pro běžny lid meně dostupnějši. A nestudoval jsem konfigurator, ale jesti u něj ještě vice znemožnili individualizaci vybav, jak se tu piše, tak to taky nejednoho odradi.
Pochopil bych to, kdyby to byl novy model, ale takhle mi to přijde jako lepeni pravě te pokuty.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 22. 1. 2017 15:38

I ostatní zdražují průběžně a bez FL, zároveň vem v potaz, že VW v cenách na pilu tlačil vždy a nikdy neprodávali levněji, než bylo nutné.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 22. 1. 2017 15:47

Jasně golf nema potřebu se podbizet cenou, ale řekl bych, že timto krokem u nas o nějake ty potencionalni zakazniky přijde. Do zakladu přidali nějakou tu vybavu, což zvyši cenu, k tomu dalši zdraženi a cenově jsi za nějaky slušnějši kousek někde u pul milionu.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod symbian 22. 1. 2017 16:02

Individualizaci nezměnili, odstranili jen nejlevnější motorové varianty. Položek výbavy navíc je u každé varianty víc než 20, oproti minulému modelu je navíc pár položek, tak jich zase pár přidali do základních výbavových linií, aby se z toho nestal nákupní seznam.

Každý si najde důvod, proč mu nevyhovují změny. Někdo by si chtěl připlácet za všechna okna v elektrice, protože jezdí maximálně ve dvou a ty 3000,- by za to rád ušetřil, někdo by chtěl manuální klimatizaci, jiný nepotřebuje kožený volant atd. Kdo ho bude chtít, ten si ho koupí, protože výhody oproti Octavii jsou pořád stejné, jako byly poslední 4 roky. Ostatní si koupí Leona nebo co budou chtít.
symbian
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Aloha 22. 1. 2017 16:54

podle mě to souvisí s tou snahou zvýšit marži na auto, která je v porovnání s konkurencí nízká, přeci jen je snažší zvednou cenu a dát tam příplatkovou výbavu(aby se zalepila pusa kritiům) s velkou marží, než v tom neměckým sociku zeštíhlit firmu a někoho propustit. Ale to je jen můj názor.
exVW Golf 7 1,4TSi
exŠkoda Octavia 1,8TSi
Aloha
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod majkom 22. 1. 2017 17:44

To je pekne, ale za 600k kupis 508sw, auto o triedu vyssie... a argument ze to ke frsntik a vw nemec uplne neberu
majkom
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků