ASTRA Sports Tourer

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod miromen4 16. 6. 2010 09:08

Nějak mě ta nova Astra nebere ani kratka ani tento kombik. Ve světlich odstinech je kratka verze podle mě koukatelna ale v tmavych barvach je to bida.

http://news.auto.cz/nove-modely/opel-as ... ourer.html
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tracid 16. 6. 2010 09:17

to nestaci o astre jedno tema? :-)

viewtopic.php?f=811&t=1089909&start=315
Tracid
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 16. 6. 2010 09:22

Těžko řict možna si Astra Sports Tourer zaslouži vlastni vlakno a pokud ne ať mě admin sprdne a odstrani to.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tracid 16. 6. 2010 09:25

no podle me si to nezaslouzi :-)

muj nazor je takovy, ze se moc nepovedla. Kratka astra ma paradne dynamicky design, ale tady se z nej ta dynamika vytratila. Navic ta prohnuta strecha, ktera se krasne svazovala s linii hatchbacku tady vypada divne.
Tracid
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 6. 2010 09:27

Vypadá jako Accord a Mondeo a jako Avensis a jako co ještě... :hm
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 16. 6. 2010 09:30

Tracid píše:no podle me si to nezaslouzi :-)

muj nazor je takovy, ze se moc nepovedla. Kratka astra ma paradne dynamicky design, ale tady se z nej ta dynamika vytratila. Navic ta prohnuta strecha, ktera se krasne svazovala s linii hatchbacku tady vypada divne.


Tak jo asi maš pravdu a nezaslouži si vlastni vlakno protože s tvym pohledem na desing jak kratke tak dlouhe verze souhlasim. Od te kratke jsem ja osobně čekal trochu vic ale interier ikdyž udajně ma par ergo prohřešku se povedl.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 16. 6. 2010 09:31

Exeo v kombajnu :)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tracid 16. 6. 2010 09:42

miromen4 píše:
Tracid píše:no podle me si to nezaslouzi :-)

muj nazor je takovy, ze se moc nepovedla. Kratka astra ma paradne dynamicky design, ale tady se z nej ta dynamika vytratila. Navic ta prohnuta strecha, ktera se krasne svazovala s linii hatchbacku tady vypada divne.


Tak jo asi maš pravdu a nezaslouži si vlastni vlakno protože s tvym pohledem na desing jak kratke tak dlouhe verze souhlasim. Od te kratke jsem ja osobně čekal trochu vic ale interier ikdyž udajně ma par ergo prohřešku se povedl.


mozna se pletu, ale nekupoval jsi nedavno golfa nejsi ze severni moravy? Pokud jo tak pak muzem nekdy porovnat naprimo, ja budu mit astru priblizne do mesice.
Tracid
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 16. 6. 2010 09:48

YES knk jsem z Havru a neni problem se někde sejit. Do nove Astry se rad usadim pokud mě do ni teda pustiš. ;-) :D
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tracid 16. 6. 2010 09:51

urcite, ja bych zas rad naprimo porovnal 1.2 TSI s 1.4 turbo, jsem zvedavy jak se moje vypasena holka popere s vykonove slabsim golfem :-)
Ozvu se az bude astra doma.
Tracid
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 16. 6. 2010 10:06

Jo to porovnani muže byt docela zajimave. ;-)

No podle testu v odkaze je Astra 1.4T oproti 1.2TSI dynamičtějši ale meně pružna takže tam je asi znat ta vaha a zřejmě dost dlouhe převody.

http://www.auto-motor-und-sport.de/verg ... 53417.html
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tracid 16. 6. 2010 10:54

miromen4 ten golf v odkazu je 1.4, jestli se nepletu ty mas 1.2 ne?
Tracid
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 16. 6. 2010 11:12

To jo on je tam test i 1.2TSI ale měřeni pružnosti nějak zahadně zmizelo ale zhruba si hodnoty pamatuji.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 16. 6. 2010 11:22

Ta astra je zezadu celej passat variant... Jinak teda zezadu ok, zepredu me to nebere. 4/10.
Lukino
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stillmann 14. 12. 2016 12:05

Má někdo s novou Astrou Sports Tourer zkušenosti,či je tu majitel? Chtěl bych příští rok pořídit nové kombi v benzínu a mám v hledáčku octavii,golfa a opla..
stillmann
Nováček

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků