Audi A1

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod miromen4 16. 6. 2010 08:14

Tak to Audi je asi padle na hlavu ty ceny jsou fakt ukrutne. Navic pouze 3dveřove provedeni a i nejvyšši stupeň vybavy bez klimy.

http://news.auto.cz/cesky-trh/audi-a1-c ... -i-s1.html
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 6. 2010 08:14

Šak Audy ne pyčo :-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 16. 6. 2010 08:19

No pravě neřeknu kdyby to byl meďabeďa nebo brammboraček ale Audi ? No jo u nas je to premiova modla.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod attatta 16. 6. 2010 08:29

1. Cílová skupina je jiná než kupci Pola
2. Proč by audi dělalo konkurenci polu?
3. Tohle auto asi nechce bejt nejprodávanější malé auto v čr
4. Lidi maj spoutu prachů a věřím, že prodaj přesně tolik, kolik očekávali - jaký je rozdíl prodat 1000 aut se ziskem 500E na autě a 200aut se ziskem 4000E na autě?
attatta
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 6. 2010 08:31

attatta píše: jaký je rozdíl prodat 1000 aut se ziskem 500E na autě a 200aut se ziskem 4000E na autě?


Varianta B je míň pracná? :kuk:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 16. 6. 2010 08:38

attatta píše:1. Cílová skupina je jiná než kupci Pola
2. Proč by audi dělalo konkurenci polu?
3. Tohle auto asi nechce bejt nejprodávanější malé auto v čr
4. Lidi maj spoutu prachů a věřím, že prodaj přesně tolik, kolik očekávali - jaký je rozdíl prodat 1000 aut se ziskem 500E na autě a 200aut se ziskem 4000E na autě?


No ja nevim ta cena mi prostě připada šilena. Podle mě za ty ceny prodaji par kusu a budou radi ikdyž realne ceny jsou u koncernu dost jinde než cenikove. Navic jejich dřivějši prohlašeni že ceny budou přiznive a zhruba o 30tkč vic než u Pola. Teď k těm 30tkč přihodili jen dalšich 100 litru.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod divxfan 16. 6. 2010 09:15

proč z toho tolik vyšiluješ? prostě ty nejsi jejich cílovka, ale spousta lidí si to auto prostě koupí, tak to zkrátka je, ať se ti to líbí nebo ne. kdyby v audi nevěděli, že mají nějakou díru na trhu, tak se tam nevrhají. určitě došlo i ke spoustě omylů, ale předražená nákupní taška se prodá určitě líp než nějaký GT.
divxfan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 16. 6. 2010 09:20

Jsi si jist tim co jsi napsal "SPOUSTU LIDI" ? To maš pravdu že nejsem cilova skupina a i kdybych byl tak A1 se mi nelibi a to hlavně interier jen prostě reaguji na cenu ktera je v z meho pohledu šilena a ja si naopak myslim že spoustu lidi ji odradi.

PS: připada ti normalni nedat do premie klimu a to ani do nejvyššiho stupně vybavy ?
Naposledy upravil miromen4 dne 16. 6. 2010 09:25, celkově upraveno 1
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 6. 2010 09:21

a já, ač nejsem taky jejich cílovka, tak s tebou plně souhlasím.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod attatta 16. 6. 2010 11:36

Ok, dělám si čárku: miro ani mell si A1 nekoupí. Teď ještě počkáme za zbylých 10826321 lidí.
attatta
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod vanos 16. 6. 2010 12:15

miromen4 píše:
attatta píše:1. Cílová skupina je jiná než kupci Pola
2. Proč by audi dělalo konkurenci polu?
3. Tohle auto asi nechce bejt nejprodávanější malé auto v čr
4. Lidi maj spoutu prachů a věřím, že prodaj přesně tolik, kolik očekávali - jaký je rozdíl prodat 1000 aut se ziskem 500E na autě a 200aut se ziskem 4000E na autě?


No ja nevim ta cena mi prostě připada šilena. Podle mě za ty ceny prodaji par kusu a budou radi ikdyž realne ceny jsou u koncernu dost jinde než cenikove. Navic jejich dřivějši prohlašeni že ceny budou přiznive a zhruba o 30tkč vic než u Pola. Teď k těm 30tkč přihodili jen dalšich 100 litru.


Ono je to dáno i tím, že u nás VW nasazuje na jeho poměry relativně agresivní cenovou politiku. V Reichu ten cenový rozdíl opravdu činí necelých 1000 Euro (ovšem Polo už má v základu klimu), a tak bych se nezájmu zákazníků vůbec nebál.

EDIT: Jinak podle Autocaru žádný nový model Audi v historii nebyl za první 4 týdny tak úspěšný jako právě A1. :-)
vanos
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 16. 6. 2010 14:17

attatta píše:Ok, dělám si čárku: miro ani mell si A1 nekoupí. Teď ještě počkáme za zbylých 10826321 lidí.


No jsem zvědav na zkušenosti prvniho majitele A1 ktery se tu objevy. :D

-- 16 čer 2010 15:18 --

vanos píše:
miromen4 píše:
attatta píše:1. Cílová skupina je jiná než kupci Pola
2. Proč by audi dělalo konkurenci polu?
3. Tohle auto asi nechce bejt nejprodávanější malé auto v čr
4. Lidi maj spoutu prachů a věřím, že prodaj přesně tolik, kolik očekávali - jaký je rozdíl prodat 1000 aut se ziskem 500E na autě a 200aut se ziskem 4000E na autě?


No ja nevim ta cena mi prostě připada šilena. Podle mě za ty ceny prodaji par kusu a budou radi ikdyž realne ceny jsou u koncernu dost jinde než cenikove. Navic jejich dřivějši prohlašeni že ceny budou přiznive a zhruba o 30tkč vic než u Pola. Teď k těm 30tkč přihodili jen dalšich 100 litru.


Ono je to dáno i tím, že u nás VW nasazuje na jeho poměry relativně agresivní cenovou politiku. V Reichu ten cenový rozdíl opravdu činí necelých 1000 Euro (ovšem Polo už má v základu klimu), a tak bych se nezájmu zákazníků vůbec nebál.

EDIT: Jinak podle Autocaru žádný nový model Audi v historii nebyl za první 4 týdny tak úspěšný jako právě A1. :-)



V zapadni evropě muže byt ten prodej uspěšny ale u nas pokud ty ceny nepujdou znatelně dolu tak se budu opakovat bude prodej podle mě mizerny.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maro-01 16. 6. 2010 15:42

miromen4 píše:a tak bych se nezájmu zákazníků vůbec nebál.


po tom co som ich videl na kazdom rohu v Ingolstadte tak to zas tak zle nebude. Je to take Mini od Audi. Z dizajnoveho hladiska jej zadne svetla na styl Q5 dost sadnu.
Golf VII (R line Highline, 2.0 tdi dsg, DCC, ACC, discover pro, panorama, 18" Durban, Dynaudio, R line interior, dynamic light assist, lane assist, rear view cam, MY2016)
Samsung s6
Toshiba Portege Z930
maro-01
Nováček

Odeslat příspěvekod vizitix 16. 6. 2010 18:54

Pro německý puboše to bude ideál kchár.. A pro tatínky levnější než 1er.. Co víc si přát? :)
Unknown Pleasures
vizitix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 6. 2010 19:11

vizitix: tak z tohoto úhlu pohledu máš nepochybně pravdu.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků