Ojetý Passat TAXI z Německa

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Hustoles 4. 5. 2010 13:04

Slawall píše:A když si od toho turka, nebo co to je, koupím ojetého taxála, dostanu zdarma aspoň kebab?

Několik kebabů budeš mít vsáknutých přímo v interiéru :D
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 5. 5. 2010 10:40

Beaumont píše: Mercedes třídy B jako taxi? WTF? :shock: 8-S :nenapadne
To tam celkem normálně jezdí :-) Jasně, E-klassa je častější, ale i B je vidět :-)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 5. 5. 2010 15:47

Hustoles píše:
Slawall píše:A když si od toho turka, nebo co to je, koupím ojetého taxála, dostanu zdarma aspoň kebab?

Několik kebabů budeš mít vsáknutých přímo v interiéru :D


To asi jo. :D
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RudiTF 7. 6. 2010 15:47

gewehr píše:Nejak si to nepobral. Ked kupis auto od nemca, mozna bude drahsie ako u turka, pripadne rovnako drahe ako u nas, je tam jedno ALE. Ale vies, co si kupil, vies ze to co deklaruje je pravda. To je nieco, co ti turek alebo nas bazarnik nikdy neda. Nevidim dovod usetrit 1-2000 eur, ked by som ich potom musel do toho auta aj tak narvat a to neratam cas a opletacky. Uroba ako chces, do nicoho ta samozrejme nutit nemozem. Koniec koncov s su to tvoje peniaze a cas. Ale bud si isty, ze s pravdepodobnotou hraniciacou s istotou bude vylietany taxik kupeny cez tureckeho prekupnika problem a vobec nic tym neusetris.

EDIT: a este jedna vec, stredna trieda je aj u nemenckych bazarnikov lacnejsia ako u nas, nemozes provnavat vraky povacsinou predavane u nas, s tym co mozes najst u seriozneho bazarnika v DE. Zarataj do ceny toho auta u nas aj potrebne naklady na opravy a uvidis to v inom svetle.


docela by mě zajímalo, kolikrát si v tom Německu opravdu byl. I u Turka můžeš koupit pěkný auto a nebude se ti to srát. Je to sice menší pravděpodobnost než u rodilýho Němce, kterej k tomu přistupuje opravdu řádně. Ovšem už i v rajchu se najde velká řádka Němců, který prodávaj svoje pelechy za o něco vyšší ceny než Turci nebo stejný. Protože prodávaj ve valný většině jako soukromníci, nedávaj na to žádný záruky, navíc je jim asi tak na 90% jasný, že pro to auto si přijede buď místní Turek nebo půjde ihned na export, čili případný handrkování opravdu nehrozí.
Než si připlácet 1000-2000Eur za rádoby super stav, radši koupim slušně vypadající pelech od Turka a za těch ušetřenejch 50tis. na něm udělám údržbu, která by mě stejně časem u toho auta čekala. Ve finále budeš doufat u auta od němce, že snad mluvil pravdu anebo si to vyměníš a máš klid.

Za poslední rok sem byl 5x pro auto,
1) turek - klasik, ale za pár peněz se to opravilo
2) pak němec - cena mírně vyšší, tím, že to šlo na export dal slevu, bez problémů
3) němec - "auto v super stavu, serviska" - serviska ve stylu jednoho razítka, po opravě zadku, buď v háji turbo nebo motor, po cca 3000otáčkách motor uvadl
4) turek - bouračka, jak řekl, tak to bylo, spokojenost
5) turek - nebouraný, ve skutečnosti bylo bouraný do boku, ale vypadalo dobře i vnitřek
6) němec - "SUPER stav, pravidelnej servis(360tis.), malej škrábanec na zadním boku" - serviska není, zadní bok vykytovanej a praskala už barva, automat kopal, po zahřátí už občas i neřadil
7) němec - jak řekl, tak to bylo, serviska všechno, stav super, cena podobná jako u turků, auto bylo před rozvodama a výslovně na nich trval, že si to zapsal i kupky
RudiTF
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Dusan 7. 6. 2010 16:18

Mne na obchodovani s Turkama sere, ze jsou schopni nestydate lhat i ve vecech, ktery si clovek na miste overi behem peti vterin. Mne takhle jeden tureckej ***** trval na tom, ze auto je neboreny a zezadu to nefotil proto, ze se mu s autem nechtelo hybat. Na miste (nastesti jsem toho mel v okoli vice) zjistim, ze auto je bouchle na zadek a to docela festovne. Co si proboha ten ***** mysli? Ze si nevsimnu zboreneho zadku, nebo ze mne snad na miste ukeca? Kdyby rekl do telefonu na ferovku je to bouchnuty, tak jsem tam vubec nejezdil. Na nejake opravy nemam cas ani naladu.
Druha vec, ktera mne sere na nich je, ze jedou zasadne cash. S normalnim bazarem se clovek domluvi na nejakem prevodu ci necem podobnem, zatimco Turek obchoduje pomoci batohu plnych penez. Ja fakt nebudu jezdit do Nemecka s dvaceti tisici eury v batohu a riskovat bud ze mne nekdo prepadne ci okrade a nebo mne s tim vyhmatne fizl a budu mit velky problem.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 27. 5. 2016 01:25

Ono je zakázaný vozit v reichu hotovost?
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kbn-001 27. 5. 2016 07:01

6 let. Jsi dobrej.
kbn-001
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků