NEW ASTRA

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod vratan 31. 1. 2010 15:11

Koubes píše:To samozřejmě. Změna podbarvení se dá nastavit i bez přepínání na Sport v BC.



toto info mas overene? bol by to celkom mily bonus mat moznost zmenit si zafarbenie aj bez flexridu...
Opel Astra 1,4 T Cosmo
vratan
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koubes 31. 1. 2010 16:02

Bylo to napsáno v AUtoTipu a ptal jsem se na to následně i prodejce (Opel Morava Olomouc) a ten mi říkal, že to tak je.
Koubes
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MMira 19. 2. 2010 00:13

mno, po vlaknech pro megane a bravo zacnu prudit i tady :-D

papirove me velmi laka kombinace 1.6T, flexride a ortopedickych sedacek. problem je, ze kdyz pridam par drobnosti ve stylu couvaciho asistenta, vyhrivanych sedacek a usb, nechutne se blizim k hranici 600t. a to je opravdu hodne. prodejce, opel morava olomouc, se ke sleve zatim moc nestavi, nabidl tu, ktera je soucasti akcnich ceniku, tedy 47.100.

astra neni levne auto...
FWD na pojizdky, AWD na potah, RWD na zabavu, co vice si prat.
MMira
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond007 19. 2. 2010 00:15

stejne zas nic nekoupis tak neobtezuj ostatni ucastniky v odborne diskusi :D
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MMira 19. 2. 2010 00:38

tady nekdo mluvil?
FWD na pojizdky, AWD na potah, RWD na zabavu, co vice si prat.
MMira
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hyza 19. 2. 2010 00:43

asi musim smutne vyhlasit ze bond je najpotupovanejsi admin vcerajska a dneska :D
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 2. 2010 01:13

MMira píše:astra neni levne auto...

a pořád je to jen opel, tedy hromada německo-amerických sraček :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RRAAFF 19. 2. 2010 08:01

MMira: Kamarád si nechal udělat kalkulaci na novou Astru a dali poměrně slušnou slevu, okolo 80 tisíc (enjoy 1,4 Turbo). Mám pocit, že v BS auto Brno.

ArnieJ: Všechno je dneska hromada spotřebních sraček slátaná díly ze všech zemí, si nevybereš :D
Fabia 3 Combi 1,0 TSI 6MP Style MY21 - blind spot, adaptivní tempomat, care connect, DAB, parksystem P/Z...
Ex.Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + 2x Škoda Rapid FL 1,0TSI ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 306000km
RRAAFF
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koubes 19. 2. 2010 12:22

Když jsem tam byl já, tak mi nabídli slevu 10% (Olomouc). Chci Tě upozornit, že auto je dost těžký a ten motor je tak akorát. Nebyla to žádná střela. Jinak ve Zlíně mi dala dealerka nabídku 13% slevy. Dělalo to zhruba 85 tisíc. Sedačky jsou naprosto super. Od flexridu jsem čekal víc. Verze sport není zas tak sportovní.
Koubes
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MMira 19. 2. 2010 12:24

koubes: flexride chci kvuli pohodli, sport mod by tam pro me vubec nemusel byt. mozna ale od nej ocekavam az prilis. ze to neni zadny trhac, to uz vim taky. to ale neni problem, na to mam jine povozy.
FWD na pojizdky, AWD na potah, RWD na zabavu, co vice si prat.
MMira
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koubes 19. 2. 2010 12:26

eště jsem zapomněl na 1 důležitou věc a to je výhled šikmo vpřed. Je tam doslova hov.no vidět. Parkovací senzory jsou prakticky nutnost i dopředu.
Koubes
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod medial 25. 2. 2010 18:20

Dneska jsem byl v autosalonu a čekací doba na Astry je 3 měsíce :hm na atmosféry, u turb to bude o něco víc.
medial
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod medial 25. 2. 2010 20:38

Uvažuju nad koupí 1.6 115hp, holt na turbo nemám... příplatky mi příjdou celekm ok, USB oželím, zadní elektriku oken taky, stejně vzdadu nebudu sedět, jinak vše podstatné je v těch balíčcích, xenony k sežřání!

Bojím se té dynamiky ... ale tak hrozné to snad nebude ne? Přesedlávám z Š Favorit, takže nebe a dudy.
medial
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinsip 25. 2. 2010 20:58

Tak to ti bude připadat jak raketa :-D
martinsip
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koubes 25. 2. 2010 21:05

ta dynamika nebude nic moc. Popravdě už i to 1,6T je nic extra. Přecejenom to auto je dost těžký.
Koubes
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků