NEW ASTRA

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Hondamaník 14. 6. 2018 21:46

Vsadil bych se, že bude dvojí řešení, pro stávající majitele, a pro nové motory. Pro stávající majitele bude cilem, aby auta přežila záruku, nové motory už budou nejspíš cajk. Nebo taky po příštím, případně přespříštím definitivním řešení. Známe od jiných značek :D
Hondamaník
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 14. 6. 2018 21:57

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 6. 2018 21:58

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 1. 9. 2018 07:40

Dotaz, neví někdo jaká je udávaná spotřeba u Astry 1,6 v technicaku? Asi předchozí generace. Dík.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 9. 2018 07:40

Nevím.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 1. 9. 2018 07:42

Dík. A někdo jiný?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 1. 9. 2018 09:14

Ja taky nevím
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 1. 9. 2018 10:10

ani já nevím :-(
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 9. 2018 10:32

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 1. 9. 2018 10:34

okolo 6,5l ak to je rocnik po cca 2008 a ak pred tam realistickejsich okolo 7l ale neviem presne, je to len odhad :)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Nekenieh 1. 9. 2018 10:35

https://www.opel.cz/pro-majitele-vozu-opel/manualy.html

Opel byl v manuálech docela poctivej a je tam kde co. Ale koukám, že naposledy uváděl spotřeby pro Háčko. S přicházejícím ekoblbákovem už u Jéčka jen odkazuje na nějaké ty certifikáty dodané s vozidlem. Logické, protože pro každou zemi asi dodá jiný papír s čísly, jaká si místní ouřada momentálně přeje.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod Allien driver 19. 9. 2018 13:01

Že euroškatuľa :mrgreen: (Výťah z OpelForum, Astra K):
Mituma Předmět příspěvku: Biturbo Příspěvek Napsal: úte 18. zář 2018 7:35:42
Po dlouhých letech u koncernu (od 2002 Fabia 47kW, Octa 1 81kW, Passat B6 103kW, Octa II 103kW a Octa III 81kw & chip na 100kW) naprosto flustrovan z O III a možnosti využití nového rozpočtu na další euroskatuli jsem vybral Hopla. Myslím, že pokud bude fungovat jak má, rozhodně jsem nevybral zle.
Motor, motor a zase motor. Výborně sople, tahle jednotka se opravdu povedla. Motor táhne lineárně od 1500 do nekonečna. Ovladatelnost. U O III jsem byl nešťastný z podvozku (odskakujici zadek). Wattuv primovod funguje zvláštně, ale tak nějak předvídatelně a jistě. Je docela zábavný s tím jezdit.
Světla. Jsou tam LEDky a musím říct, že jednak to svítí famózně (kam se hrabe OIII Fl a golf s led),
ale hlavně bezvadně funguje s matrix režimem. Jel jsem s tím za tmy od Budějovic na Prahu v pátek večer, čili naproti soustavný koloně, světla pálila blesky co to šlo a ani jedno bliknuti, ze bych někoho oslnil. Super.

Allien driver
Nováček

Odeslat příspěvekod Dix_ 25. 9. 2018 15:27

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 9. 2018 16:37

Co to psalo za debila? Jaký extrémně slabý motor?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 3. 7. 2019 13:03

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků