Opel Insignia - interní ceník

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod miromen4 15. 6. 2017 23:07

miromen4 píše:Teď vyšel članek, kde se zabyvali idealni vyškou sedaku u aut, pro pohodlne nastupovani/vystupovani a pišou tam, že vyšku sedaku ovlivňuje u ruznych modelu podvozek, ktery je buď standardni nebo sniženy i vybava všetně toho zda je sedak štelovatelny manualně či elektricky a ten byva prej z pravydla vyše diky elektromotorum, ktere zabiraji vice mista než mechanismus manualniho ovladani. Jinak idealni vyška je dle nich od 620-650mm, což jsou povětšinou SUV a crossovery.


Se nudim, tak par čisel pro zajimavost...

1.jpg

2.jpg

3.jpg
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 18. 6. 2017 21:07

Co z toho plyne? Ze moje auta jsou na pikacu :mrgreen: Jedno moc nizko a jedno vysoko. Ale prumer cajk.
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 6. 2017 21:50

Ano.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 19. 6. 2017 10:10

Opel si z nas dela snad pr...l. Jediny auto s tim dvoulitrovym benzinem. Pojedu se podivat na ten interier - koukal jsem na recenze a jako vsichni rikaji ze ok, ale na pr...l se z toho nikdo neposadi a rezervy ve zpracovani tam prej jsou. Arteon je bez kompromisu - tam jen nechapu ty zaslepene cudle vedle saltpaky - i uplne v plny nalozi tam je pet zaslepenejch cudlu - to si snad delaj ...... :hm Vypada to pak divne.
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod anonym 19. 6. 2017 10:11

Podejte si s evlem ruce :D
anonym

Odeslat příspěvekod SerifJohn 19. 6. 2017 10:12

Taky nema rad zaslepene cudle? :mrgreen:
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 6. 2017 10:22

jop
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 19. 6. 2017 10:36

Tak jsem asi jedinej, kdo ho chape. kdyby tam misto toho dali jen ozdobnou listu a vsechny cudle nalevo u ridice. Zlata Mazda - tam jsou zaslepeny cudle jen na miste, ktere neprasti do oci . :D
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod burty s krenem 19. 6. 2017 11:24

Píšeš prej prej. Tak viděl si toho opla nebo ne?
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 19. 6. 2017 11:31

Nevidel jsem interier a nejel jsem v tom. Vse mam jen z recenzi....
Byl jsem se zeptat zacatkem cervna a to jeste nebyl. Takze planuju vyrazit. Ale u nejblizsiho dealera nemaji to, co bych chtel projet, proto mi to tolik trva :-S Ono zatim jsou vsude jen ty nafty a jeste k tomu v manualu :roll: - kdo takovou kombinaci v dnesni dobe potrebuje? Komu tim prospejou?

-- 19. 6. 2017 12:32 --

To je to samy jak s tim Arteonem - 2x uz jsem kolem salonu, ale fyzicky ho nemaji. Interier bude asi Passat - takze to resit nemusim.
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod Dix_ 19. 6. 2017 11:38

Tak já ji projel i když jsem trpěl.Manuály nemusím.Na Arteon čekám až dorazí předváděčka.S biturbem 176 Kw jsem ještě nejel,tak to Artoena projedu.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 19. 6. 2017 12:07

Tak dej vedet. Jako ja asi uz tusim, ze Arteon bude asi celkove lepsi auto. Ale jde mi predevsim o jizdni projev, komfort a ticho na palube.
A ted jsem cetl jednu anglickou recenzi, kde prave jako minus u Insignie uvadeli hluk na palube - asi od kol. :-S
Zatimco Arteona chvali, ze je lepsi jak Passat.
Ja jen cekam, az bude ten slabsi dvoulitr v TSI - ten bude dynamicky dostacovat a nebude tak drahej jako 280k. Jen budu muset ozelet 4motion. Jako vybirat dneska auto - to je o nervy.
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 6. 2017 22:09

taky dvakrát dražší, že :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 19. 6. 2017 22:46

Je to na zabiti. Insignia bude podle me ale tak o 300k levnejsi. :hm
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod sl55amg1 20. 6. 2017 07:48

Ked som bol na insignii ja 1.5 t bol to vraj jediny automat na predvadzacke v SR. (Opel BA Finalcd). To je ti ale na nic kedze v 2.0 t je ten novy automat. Predvadzacku 2.0 som videl iba v Brne. Vraj v SR nebude este min. 2 mesiace taka predvadzacka tak neviem..
sl55amg1
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků