Škoda Octavia 97

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Daweik 2. 4. 2014 19:41

Ahoj, mám problém se svou O1 r.v. 1997, Všechno jde v poděstatě normálně, ale když po delší jízdě vypnu motor (např. při zastávce na benzínce) tak po nastartování už nefunguje ani jedno světlo, blinkry, stěrače a tachometr (otáčkoměr funguje dál). Ale když auto nechám vychladnout (např. přes noc) a ráno zase nastartuju, tak všechno funguje jako by se nic nestalo. Myslel jsem si jestli to nebude vlchkostí u pojistek v palubovce, všechny jsem je vystříkal sprejem na kontakty, ale problém trvá. Bude potřeba auto napíchnout na diagnostický program? Prosím poraďte, předem děkuji za odpovědi.
Daweik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas.pce 2. 4. 2014 20:16

kostra
S1 V6
Škoda Heinline 1.4
Citroen Berlingo 1.4
lukas.pce
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daweik 2. 4. 2014 20:19

Mohl bys prosím upřesnit odpověd, třeba kde bych to ukostření našel, nebo jaký je problém?
Daweik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas.pce 2. 4. 2014 20:21

netusim kde vsude ma okta kostru nicmene prvne bych zkouknul tu od baterie.. ocistit, prostrikat nejakym "kontaktolem"
S1 V6
Škoda Heinline 1.4
Citroen Berlingo 1.4
lukas.pce
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 2. 4. 2014 20:22

Taky muze byt odrolena izolace z kabelu, nejake konektory.... Palubky z te doby taky mely problem se stabilizatorem na DPS, ale to nesly jen nejake budiky, na blinkry by to nemelo mit vliv. To jsou dost blby zavady, nejlip schema, merak a jit po dratech kde je a neni napeti.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků