O1 - Cudne zvuky z palubovky

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod valerx 19. 1. 2008 01:38

Zdravim. Mal niekto podobny problem. Pri nastartovanom aute, alebo pri jazde je pocut z palubovky take cvakanie, alebo skor zvuk ako keby sa prevyjala nejaka paska. Nieje to pravidelny zvuk. Tie zvuky pocut z miesta spolujazdca v palubovke. Viete poradit v com to moze byt?. Vdaka
valerx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maxie 19. 1. 2008 12:26

valerx píše:Zdravim. Mal niekto podobny problem. Pri nastartovanom aute, alebo pri jazde je pocut z palubovky take cvakanie, alebo skor zvuk ako keby sa prevyjala nejaka paska. Nieje to pravidelny zvuk. Tie zvuky pocut z miesta spolujazdca v palubovke. Viete poradit v com to moze byt?. Vdaka

Nedělá to páčka blinkrů?! Ta by stačila jen vyčistit ;-)
... to be yourself is all that you can do ...
maxie
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod valerx 19. 1. 2008 12:38

no v tomto to asi nebude. Skor to robi ked je zapnuti climatronic - topenie, ale niesom si isty ci to bude v tom
valerx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod najkyPO 20. 1. 2008 17:32

no nazdar,,,neviem aky mas rocnik auta ale ak je to octavia je to rele ale sam neviem ktore robilo to aj mne a neviem co to je a robi to hocikedy a necakane ale to je taka chyba octavii tak ziaden strach
najkyPO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Klokan.Jack 24. 1. 2008 13:43

valerx píše:Zdravim. Mal niekto podobny problem. Pri nastartovanom aute, alebo pri jazde je pocut z palubovky take cvakanie, alebo skor zvuk ako keby sa prevyjala nejaka paska. Nieje to pravidelny zvuk. Tie zvuky pocut z miesta spolujazdca v palubovke. Viete poradit v com to moze byt?. Vdaka
Záleží co máš za auto v jaké výbavě a jak staré. U staršího se mi stalo, že u spolujezdce taky něco cvakalo a byl stržen snekový převod na klapce co určuje přívod vzduchu do auta, vnitřní/venkovní a tak to pořád běželo a cvakalo. To bylo u Peugeota teda, nevim jak je to dělané u škodovek. Jinak zvuky z palubky, to mám pořád. Chvíli něco cvrdliká, pak se zatopí a už to nedělá apod., prostě plasty no.
Klokan.Jack
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirinac 24. 1. 2008 14:03

Nevim jestli je to stejny problem, ale mne v aute cvaká to co je popsáno zde už jsem si na to docela zvyk
http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?t=9282&highlight=cvak%E1n%ED
Jirinac
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 25. 1. 2008 02:39

Klokan.Jack píše: Jinak zvuky z palubky, to mám pořád. db]Chvíli něco cvrdliká, pak se zatopí a už to neděláe/b] apod., prostě plasty no../quote]

jj, asi vždycky nabereš za jízdy nějakýho ptáka :-) Chvilku ještě mele z posledního, ale když přitopíš, tak ho upečeš a je pokoj :mrgreen:
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klokan.Jack 25. 1. 2008 09:28

Tehle má teda asi tuhej kořínek, protože tam cvrká už rok -DD
VW Passat 2.0 BiTDI 7 st. DSG 4 motion

druhé v rodině : Seat Leon ST 1.2 TSI 110 k 7 st. DSG

Dříve: VW Passat All Track 2.0 TDI 125 KW 4motion 6 st.DSG , OII FL 1.6 TDI CR se 7st. DSG , OI 1.9 TDI 81 KW, OII 1.9 TDI PD 77 Kw
Klokan.Jack
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 1. 2008 09:53

Mě tam cvaká od nového auta vždy těsně po nastartování. Neřeš to, je to jenom škodovka. ;)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klokan.Jack 25. 1. 2008 10:03

Jasný, já sem na tyhle ,,cvrčky,, ujetej, jakmile mě tam něco drnčí, tak mě to hrozně leze na nervy :twisted: Bohužel co sem měl auta, tak v každym něco. :mrgreen:
Klokan.Jack
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 1. 2008 10:06

Pouštěj si rádio a máš vystaráno. :mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klokan.Jack 25. 1. 2008 10:32

No to jo, ale já toho hajzla slyším i přes tu muziku. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Klokan.Jack
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rolfo 25. 1. 2008 11:28

je to klima. robi to aj v novych leonoch. v servisoch sa tvaria, ze to nic nie je. nevedia o nicom. jeden s leonom si dal aj vymenit celu klimu a zacalo to zase. biju sa tam nejake serva na klapkach. musis si zvyknut alebo vymenit auto. :-)
rolfo
Nováček

Odeslat příspěvekod Klokan.Jack 25. 1. 2008 11:38

pokud to píšeš k tomu zakládajícímu příspěvku tak je to možné. Mě to dělá nějaký kousek plastu před řidičem. Stačí jen položit ruku na kšilt budíků a drnčení je pryč. Je to zhruba v místě jak je VIN u skla. Už sem vyndal i budíky, ale tam se nikam nedostaneš, je tam ta trubka a tohle bude někde za ní. To bych musel sundat celý vršek palubky a za to mi to nestojí. Dělá to jen v zimě, jakmile se interiér dostane na svoji teplotu tak je to OK. Sou tam u malé výdechy na sklo (nemyslím ten hlavní uprostřed) To je jedno, vždycky do toho praštím a je klid :mrgreen: :mrgreen: Auto měnit nebudu, kromě této maličkosti sem maximálně spokojen. Lepší a spolehlivější sem neměl.
Klokan.Jack
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod valerx 26. 1. 2008 10:20

Pre spresnenie napisem na akej octavii mi to robi. Je to TDI 81Kw, r. 2003, vybava Collection.
valerx
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků