OCTAVIA II pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Alex 28. 5. 2007 18:32

:lol:
Naposledy upravil Alex dne 6. 2. 2008 18:10, celkově upraveno 12
Alex
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Alex 28. 5. 2007 18:40

...
Naposledy upravil Alex dne 6. 2. 2008 13:29, celkově upraveno 3
Alex
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 5. 2007 18:54

Alex píše:Ak máte nejaké rady skúsenosti napr. ako jazdiť s turbom aby čo najviac vydržalo aké sú najčastejšie závady ako im predísť čo ste si na O2 vylepšili a pod poradtei/quote]
Tak s turbem a obecně s motorem. Nehonit to studený, ale počkat až se zahřeje olej a po dlouhé a divoké jízdě nechat dochladit turbo a až pak teprve vypnout motor...
anonymni

Odeslat příspěvekod Žíža 28. 5. 2007 19:09

Alex: až teď jsem si všimnul v čem je rozdíl na těch fotkách, to skoro není poznat, to bych se na to vykašlal, škoda peněz.
Forman r.94, BMM 40kw (6,3-6,9L) -> Octavia combi Collection r.03, 1.8T 110kw (6,3- 6,9L na 16")
Každé auto žere skoro stejně, vše záleží na řidiči !
Žíža
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex 28. 5. 2007 19:27

...
Naposledy upravil Alex dne 6. 2. 2008 13:29, celkově upraveno 2
Alex
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod wolff 28. 5. 2007 19:45

Když myslíš... No popravdě...ti to povím ajk to je reálně... Nedělal bych to. oni vědí proč to nechávají černé.. není nic horšího než mít an nalakovaným spodku černý fleky od patníků, obrubníků a jiných neřestí... Octavie ze škodovek vypadá ještě jakž takž schopně, takže bych to neřešil... Spíš tomu po prvním najetí k obrubníku ublížíš...
wolff
Fanatik roku 06 + 07
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 28. 5. 2007 19:49

No tak v první řadě bych vyměnil motor. :wink:


PS: mám docela dobrej časák(nevím název , koupil jsem náhodou), napíšu ti co tam o O2 píšou ...chyby atd.Docela zajímavé...moc chyb to nemá(zásadních), ale o motoru nic hezkého nepíšou.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 28. 5. 2007 19:49

wolff píše:Když myslíš... No popravdě...ti to povím ajk to je reálně... Nedělal bych to. oni vědí proč to nechávají černé.. není nic horšího než mít an nalakovaným spodku černý fleky od patníků, obrubníků a jiných neřestí... Octavie ze škodovek vypadá ještě jakž takž schopně, takže bych to neřešil... Spíš tomu po prvním najetí k obrubníku ublížíš...m/quote]


Přesně tak, pár lidí už si užilo ... pozor2
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod JackNO.1 28. 5. 2007 19:51

wolff píše:Když myslíš... No popravdě...ti to povím ajk to je reálně... Nedělal bych to. oni vědí proč to nechávají černé.. není nic horšího než mít an nalakovaným spodku černý fleky od patníků, obrubníků a jiných neřestí... Octavie ze škodovek vypadá ještě jakž takž schopně, takže bych to neřešil... Spíš tomu po prvním najetí k obrubníku ublížíš...m/quote]


tak pokud člověk není kopyto, má odhad nebo aspoň není línej a radši si vyleze z auta podívat se jestli mu to nad obrubník vyjde nebo ne, tak bych se nějakýho lakování nebál... :wink:
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex 28. 5. 2007 20:15

...
Naposledy upravil Alex dne 6. 2. 2008 13:29, celkově upraveno 1
Alex
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod T.E.CH 28. 5. 2007 20:20

Alex píše:
T.E.CH píše:No tak v první řadě bych vyměnil motor. :wink:


/quote]Myslíš v Civiku :wink:,to aj ja,ale Honda iný diesel nemá :wink: Ale vážne,motor je ok,ale ak máš nejaký pokec,hoď ho sem,rád si ho prečítamh/quote]


Ne že by nejezdil, ale konkurence je jinde...hlučnost, využitelné otáčky, byli tam i nějaké problemy-napíšu...ale vím jezdí za málo.Měl jsem ho taky...nakonec když ho rozumně čipneš, tak je to taky letadlo.Je to o zvyku a já mám ropáky rád.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Alex 28. 5. 2007 20:31

...
Naposledy upravil Alex dne 6. 2. 2008 13:29, celkově upraveno 1
Alex
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 5. 2007 20:31

JackNO.1 píše:
wolff píše:Když myslíš... No popravdě...ti to povím ajk to je reálně... Nedělal bych to. oni vědí proč to nechávají černé.. není nic horšího než mít an nalakovaným spodku černý fleky od patníků, obrubníků a jiných neřestí... Octavie ze škodovek vypadá ještě jakž takž schopně, takže bych to neřešil... Spíš tomu po prvním najetí k obrubníku ublížíš...m/quote]

tak pokud člověk není kopyto, má odhad nebo aspoň není línej a radši si vyleze z auta podívat se jestli mu to nad obrubník vyjde nebo ne, tak bych se nějakýho lakování nebál... :wink:!/quote]
No to jedině ;)
Jinak jak píšou nechal bych to tak. O2 má dost nizkej přední obrubník a já když sní jedu tak celkem pravidelně chytám o obrubník :|
anonymni

Odeslat příspěvekod Fojťan 28. 5. 2007 21:09

je to hnus.
learnin' to fly
Fojťan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wolff 28. 5. 2007 21:21

[quote="Fojťan";je to hnus.[/quote]

fialovej... Ale tolik kritiky do vlastních řad bych nečekal... :razz:
wolff
Fanatik roku 06 + 07
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků