OCTAVIA II pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Vagi 4. 12. 2016 10:57

Holt mám starou vránu, která na moderní LED svícení není připravena :-)
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 12. 2016 14:07

proto nechápu, proč to tam bastlit
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 4. 12. 2016 14:30

Tak stálo to i s poštou z čajny cca 70kč...tak proč ne. Teď vím, že to byl krok vedle, tak jsem LEDky poslal o dům dál ;)
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Jean ViC 4. 12. 2016 15:52

Tak jsem dostal chuť koupit ledky do interiéru taky ale myslím že lenost zvítězí ... Bůhví coa clio za žárovičky, ale jinak můžete hodit nějaké ověřené typy zarovek
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 4. 12. 2016 16:14

ka-spel píše:
Vagi píše:Nevím jak u OII, ale když jsem sufitku LED hodil do kufru mé OI, tak i přes zavřený kufr lehce (bylo to vidět jen ve tmě) svítila. U interiérového světla to bylo podobné. Zavřu dveře, zamknu auto a na stropnici je vidět malinký svit LED světla.

To má menší odpor než by mělo být, proto lehce svítí. Je to tím, že to zapojoval lopata. Mám komplet vše v interiéru, dveřích a spz v LED a spokojenost maximální. Ale ne z Číny, to už jsem zkoušel a šunt. I přes deklarované CAN-Bus friendly to začalo po určité době svítit na palubce. Další problém konstrukce (přehřívání nebo patice co se protáčejí u SPZ). Dělal mě to kamarád co dělá ve vývoji LED.

https://m.youtube.com/watch?v=b5EAEDi0LOU
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 4. 12. 2016 16:33

Mám v O II komplet interiér a ještě sem dal do couvaček. Všechno z alliexpresu už rok a půl. Objednal sem co sem našel na skodahome ověřený. Vše bez sebemenšího problému. A proč sem je tam dával Arnie J? Když si do kufru naháže 4-5 lidí v zimě hadry + věci na kuželky a nevidíš na to pořádně je to zábavný když pak hledáš to svoje, ale ne skoro každou zimní sobotu. V autě je to stejný, je na všechno mnohem líp vidět. Do couvaček proto, když mi za auto vleze 30ti letá slepice která nezná význam couvaček abych ji viděl a taky při parkování když zacouvávám, což je skoro vždy ;)
šulda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 4. 12. 2016 17:05

šulda: Mohl bys napsat typy a eventuálně přímo link na aliexpress? Docela by mi to pomohlo než to dělat pokus omyl.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 4. 12. 2016 17:16

Mám v H interiér komplet v LED, můžu vyhrabat tipy na jednotlivý typy (vybíral jsem to v uplynulém půlroce takže aktuální) ale na O2 ti asi takhle celkově nepomůžu pokud tma nebudou stejný patice :D
anonym

Odeslat příspěvekod miromen4 4. 12. 2016 17:26

Ja když viděl v interieru ty pidi lampičky, tak jsem moc duvěry neměl, ale opak je pravdou, sviti to opravdu hodně, ale ne otravně. Kufr tak to je parada, mam HB a tam když se rozšajni 2xled tak je to hodně znat. Jedine co je diskutabilni, tak to jsou couvačky. Sice to za sucha sviti lepe, ale když je mokro, tak těch zřejmě 6000K splyva. Jinak je třeba vědět přesny typ ledek, protože např. už u focusu je rozdil zda je to předFL nebo FL model.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 4. 12. 2016 18:45

Focus má ty lampičky mezi sedadly? Nebo ten nový model u zrcátka?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 12. 2016 19:02

šulda píše:Mám v O II komplet interiér a ještě sem dal do couvaček. Všechno z alliexpresu už rok a půl. Objednal sem co sem našel na skodahome ověřený. Vše bez sebemenšího problému. A proč sem je tam dával Arnie J? Když si do kufru naháže 4-5 lidí v zimě hadry + věci na kuželky a nevidíš na to pořádně je to zábavný když pak hledáš to svoje, ale ne skoro každou zimní sobotu. V autě je to stejný, je na všechno mnohem líp vidět. Do couvaček proto, když mi za auto vleze 30ti letá slepice která nezná význam couvaček abych ji viděl a taky při parkování když zacouvávám, což je skoro vždy ;)

nj, podle mě je to ohavný tuzing a když někde vidím modrobíle svítící dobastlenou LED, tak se mi chce zvracet

btw. LED pásky jako SPDS máš taky?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 4. 12. 2016 19:06

Já se světlem v autě nemám problém :)
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 4. 12. 2016 19:53

mě tedy i jako v roce 2017 téměř připadne docela hustý mít v autě vakuovou baňku se žhavícím drátkem pro výrobu světla :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 4. 12. 2016 19:57

robbert píše:Focus má ty lampičky mezi sedadly? Nebo ten nový model u zrcátka?


Mezi sedadly :hm
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 4. 12. 2016 20:37

ace2 píše:šulda: Mohl bys napsat typy a eventuálně přímo link na aliexpress? Docela by mi to pomohlo než to dělat pokus omyl.

to by šulda mohl
opasino
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků