prosím o radu - roční prohlídka u FELICIE

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod kepke 24. 6. 2005 18:37

Chtěl by jsem se zeptat někoho, kde nejlepe a za slušnej peníz udělat roční prohlídku v Praze na Felicii. Je to 95 rok a až do loňska jsem s tím jezdil přímo do autorizovaného servisu, ale letos jsem řekl dost, 5 litrů za to dávat už nebudu... pozor2

Tak jsem se chtěl zeptat, co by jset mě konkrétně doporučili v Praze. Dík moc!
kepke
Štamgast

Odeslat příspěvekod Rak 25. 6. 2005 00:29

Doporučit můžu servis Škoda p. Hájka v Praze - Troji. Má tam diagnostiku, sbíhavost, světla atd atd. Adresa je Na Farkách 64 a telefon 604993374. Jezdil jsem tam i s Oktávkou a byl jsem moc spokojenej... :-)
Rak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kepke 25. 6. 2005 07:40

Dík, pokud mi nikdo další ještě něco neporadí, tak to asi zkusim... :wink:
kepke
Štamgast

Odeslat příspěvekod Bigduck 25. 6. 2005 09:31

ja jezdim pres rok s Formanem k Papouskovi (http://www.papousek.cz) a jsem spokojen...za hodinu 420 Kc, vse udelano poctive a v pohode (2x predni brzdy, 1x zadni brzdy, rozvody, 1. dil vyfuku), maji vybaveni Bosh, auto si berou rano, odpoledne je hotovo, olej pri rozvodech jsem si mohl prinest vlastni a sam si ho nalit, chovani k zakaznikovi super
Bigduck
Štamgast

Odeslat příspěvekod kepke 25. 6. 2005 10:24

K papouškovi dávám služebního Formana, spokojenost ano, ale příjde mi na cenově srovnatelný urovni jako autorizovanej servis... :hm
kepke
Štamgast

Odeslat příspěvekod Bigduck 25. 6. 2005 10:47

nerikam, ze je nejlevnejsi, ale radsi par korun priplatim, kdyz mam jistotu, ze to neodflaknou. Navic se s nima da na cemkoliv domluvit a neprovozuji styl znackovych - neco spatneho=komplet vymena celeho....jednou jsem musel do znackoveho (byl vikend a ja auto nutne potreboval) auto Tukas a jeste u prejimaciho technika jsem se rychle otocil.
Bigduck
Štamgast

Odeslat příspěvekod kepke 25. 6. 2005 14:23

Občas to bohužel tak vypadá... :x
kepke
Štamgast

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor