pískání brzd

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod micronimus 16. 6. 2005 09:47

Příspěvek je si ce v sekci Škoda ale týká se obecně všech aut. Mám relativně nové destičky a nové kotouče (výměna na všech 4 kolech včetně kotoučů v 02/2005) a po 4 měsících provozu (najeto na nich cca 5200km) bři lehkém brždění výrazně pískají. Mechanické vyčistění ani zahřátí při prudkém brždění nepomáhá. Brzdí sice báječně ale pískot obtěžuje . Co s tím?
micronimus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alex.. 16. 6. 2005 09:49

micronimus: Zajeď do servisu.. ono to promažou odvzdušní a bude to ... jinou radu nemám..sám to řeším stejně..
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 6. 2005 09:49

Vymenit brzdove desticky. Kombinace tvych kotoucu a desticek neni proste dobra a pomaha vymena prave desticek, ktere to zpusobuji.
anonymni

Odeslat příspěvekod micronimus 16. 6. 2005 09:54

mozna jsem to spatne napsal ... jak desticky tak kotouce jsou funglovky , pri tom menili i kapalinu a odvzdusnili.
micronimus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 6. 2005 09:56

to ale neznamena, ze jsou vhodne. I nove desticky proste piskaji. Nekdy si kotouc s destickou nesednou, popr. je nekvalitni desticka a meni se desticka. Zkus to reklamovat, ze piskaji, bud ti je vymeni, nebo si kup jine. Je to docela bezna zalezitost.
anonymni

Odeslat příspěvekod Alex.. 16. 6. 2005 11:09

goes: no já nevím..já si třeba na bývalé auto kupoval jen originálky a ty pískaly taky..
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 6. 2005 11:15

Alex: a kvuli toho, ze to jsou originaly, tak nemuzou piskat? Ja si taky koupil desticky za 3tisice misto za 1000 a piskaly, ze jsem je sel vymenit.
anonymni

Odeslat příspěvekod Alex.. 16. 6. 2005 11:18

goes: no zas tak moc nepískaly :) ..
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod petcool 3. 7. 2005 12:23

No já mám stejný problém, ale jen když je vlho / d隍 a pod... Jinak když je slunečno,tak je to v pohodě...že by to vážně bylo jen tou vodou?
petcool
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dushanski 3. 7. 2005 14:32

mně osobně pískaly občas brzdy na všech autech, co jsem s nima jezdil, nikdy to nemělo vliv na brzdný účinek a tak jsem to přestal řešit; brzdy prostě někdy pískaj..
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puck 3. 7. 2005 22:57

ak je to megan II, tak v servise mi tvrdili, ze je to normalne :-)
puck
Pozorovatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků