Octavia 2 RS 2006

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Thommy128 6. 12. 2018 17:38

Ahoj, předem se omlouvám jestli podobný link už někdy někdo udělal, já jsem ho nenašel. Jak název tématu napovídá, mám RS Octávku z roku 2006. Nedávno mi na ni spadl strom a poničil levé světlo. Koupil jsem si nové, mechanik ho nainstaloval, vše ok. Tento týden jsem si všiml, že xenon na tomto světle nesvítí, vyskočila mi i kontrolka na palubce. Když jsem světla zhasl a znovu zapnul, tak už zase svítil. Potom zase ne. Zhruba ve 3 z 5 pokusů, se xenon nerozsvítí. V případě, že ne, je slyšet z tohoto světlometu slabounké drnčení (teď budu za debila :-) ), takové "trrrrr", jako když pracuje elektromotorek. Vím, že xenony mají nějaký svůj vlastní startér. Je možné, že problém je v něm? Parkovačky svítí bez problémů. Světlo je pár týdnů nové a montoval ho odborník. Děkuji za radu
Thommy128
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 12. 2018 17:42

Reklamoval bych ten zasah u toho odbornika, nejspis je to rozbity.
anonymni

Odeslat příspěvekod K86 6. 12. 2018 17:55

bud je nacata vybojka nebo trafo

A nebo je taky mozne to, ze pokud se svetlo nedokaze samo srovnat do polohy dle zatizeni zadni narpavy, tak se nerozsviti
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 6. 12. 2018 17:58

Nn, pokial nevie vysku, sklopi sa do najnizsej polohy, ale svietit bude bo bezpecnost.

Pozret aka vybojka tam je - cina toto robi.
Potom trafo.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 6. 12. 2018 18:09

Nové světlo-reklamace, solved.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 6. 12. 2018 18:17

Já bych koupil trojkovou RSku a novou.A bylo by vyřešíno...
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 6. 12. 2018 21:44

taky řešení, ač poněkud dražší
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 6. 12. 2018 22:46

Tady vidíte ten kult Schade v akci. Spadne na ní strom a rozbije to akorát světlo :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 11. 12. 2018 07:48

Thommy128 píše:Ahoj, předem se omlouvám...

Omluva přijata 8-).
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maria268 3. 5. 2019 08:12

A or it is also possible that if the light cannot self-align to the rear load position, do not light up krogerfeedback.com survey
Maria268
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sterlinghatton 26. 9. 2019 09:10

Elainecaudill píše:
Ahoj, předem se omlouvám jestli podobný link už někdy někdo udělal, já jsem ho nenašel. Jak název tématu napovídá, mám RS Octávku z roku 2006. Nedávno mi na ni spadl strom a poničil levé světlo. Koupil jsem si nové, mechanik ho nainstaloval, vše ok. Tento týden jsem si všiml, že xenon na tomto světle nesvítí, vyskočila mi i kontrolka na palubce. Když jsem světla zhasl a znovu zapnul, tak už zase svítil. Potom zase ne. Zhruba ve 3 z 5 pokusů, se xenon nerozsvítí. V případě, že ne, je slyšet z tohoto světlometu slabounké drnčení (teď budu za debila), takové "trrrrr", jako když pracuje elektromotorek. Vím, že xenony mají nějaký svůj vlastní startér. Je možné, že problém je v něm? Parkovačky svítí bez problémů. Světlo je pár týdnů nové a montoval ho odborník. Děkuji za radu


Pokud vaše potkávací světla Škoda nebo bi xenonové světlomety (výboj plynu) mají problém, jako je porucha světla, nefunguje, bliká atd., Stačí vyměnit nebo vyměnit odpovídající část xenonu, jako je předřadník, žárovka, zapalovač, zapalovač, zástrčka, kabel je ok, nemusíte stát hodně peněz, abyste mohli vyměnit úplně novou sestavu světlometů, jak říká prodejce automobilů.
sterlinghatton
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 26. 9. 2019 09:56

Ti spamboti jsou efektivnější.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 9. 2019 10:57

Dokonce než já.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 26. 9. 2019 12:35

Nojo, nějak ti klesá výkonnost.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 9. 2019 12:48

No jo no, gerontím.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků