Oprava koroze Superb I

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod 970ka 13. 7. 2017 21:15

Nech si namíchat barvu stejného odstínu v lakovně ,vybrousit,případně přetmelit nějakým epoxy tmelem,pokud jsi detailista a zatřít,nebo přefouknout/namíchají ti i spray./,
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CapsLock 13. 7. 2017 22:30

To je slušná otázka, kde se to dá v Ostravě přelepit... Nevíme hele, třeba ve Stodolní.

Hele taky mám rezatou škodovku a celkem novější, než ty. Ale ptát se,kde se to dá přelepit mě vůbec nenapadlo.
CapsLock
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Imrak 14. 7. 2017 08:46

to přelakování bude stát tak 10k počítám .. to se asi nevyplatí. Když se podívate na tu fotku druhou tak tam je část přelepená ale tohle dělal bývalý majitel a tak by mě zajimálo, jestli existuji nějaké servisy, které by tohle zvládly.

na stodolni tam mozna tak dotankuju ale alkohol :D
Imrak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lexx 14. 7. 2017 12:40

To ti ta zlatá barva nějak zestříbrněla, ne? :-)
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod randomuser 14. 7. 2017 13:33

Kočičí zlato...

Imrak: ta nálepka není oprava koroze, ale ochrana proti odlétávajícím kamínkům, některá auta ji mají už z výroby, nevím jak Sup. Pokud tvůj dotaz není joke a opravdu opravuješ korozi lepením, zkus tohle:
http://www.tuningcardesign.sk/sk-detail ... -x-5m.html
randomuser
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Imrak 17. 7. 2017 17:04

No ale proč by se nedala opravit koroze paskou? Je to jen kousek a myslím že to vadit nebude .. takže nikdo nemá nápady kde by se to dalo přelepit? v nějakém specializovaném servise?

Ta páska no :D .. barva jako pravé zlato .. to by už moc kontrastovalo..

Asi nezbývá nic jiného, než to nechat fakt celé přelakovat a nebo spíše koupit úplně nové dveře, to vyjde i levněji snad.
Imrak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pech. 19. 7. 2017 21:14

koroze se nedá opravit páskou, musí se místa vybrousit, vytmelit, opět vybrousit a očetřit barvou... Ve škoda-kvelbu ti budou schopni dodat za pár stovek malou plechovčičku nebo sprej v originálním odstínu, kterým to přestříkáš jako vrchní vrstvu přes základovku. Ten přední blatník je kleplej, ty zadní dveře jsou turch, Nicméně toto jsou víceméně kosmetické vady, není to nosné ani tam prozatím nejsou ostré hrany, takže to není žádná fatální závada, ošetřit se to ale vyplatí, protože výrazně přibrzdíš rychlost rozšiřování kovomorky.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 19. 7. 2017 21:18

+1
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 7. 2017 10:53

má pravdu ten chlapec
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Imrak 23. 7. 2017 13:29

ok díky za help a za odkaz na nakoupeni barvy :) cenim si pomoci protoze se v autech fakt nevyznam

aha tak skoda kvelb

https://www.google.cz/search?q=skdoa+kv ... koda+kvelb

to jsem asi zase vedle
Imrak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pech. 3. 8. 2017 10:15

kvelb jest hovorové označení pro prodejnu - takže po pražsku, navštiv autosalon, nebo nějakou specializovanou prodejnu na škodovky a tam si to obstaráš.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 3. 8. 2017 10:30

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 8. 2017 11:01

Doktore neplať! Co platíš? V mojem kšeftě?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků