Fabia IV

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonym 26. 6. 2017 17:29

8-D 8-)
anonym

Odeslat příspěvekod miromen4 26. 6. 2017 17:35

tycoon píše:
miromen4 píše:
Arnie J píše:Ne, místo něj bude mini suv


Sice se to piše, ale moc tomu nevěřim. To by českym chalupařum přeci neudělali.


Kdo ví. Volkswagen taky v roce 2004 oznámil, že Golf už nebude mít kombíka, že místo něho je MPV Golf Plus, který se dle VW měl postupně stát nejprodávanější verzí Golfu. A opravdu to tak bylo, už jen doprodávali kombíka předchozí generace a nového neuvedli. Jenže "němečtí chalupáři" a fleetoví zákazníci to nechtěli akceptovat, doslova si kombíka vydupali, VW ustoupil, rychle ho vyvinul a rok před ukončením výroby páté generace Golfu byl kombík v showroomech.

No jo, ale to se psal rok 2008 ? Jenže dnes je na trhu odlišna situace, kdy SUV a crossovery za posledni roky vyrazně nabraly na popularitě a muže se klidně stat, že to zakaznici poberou, v připadě že bude kombi verze nahrazena a nevznikne stejny neuspěch jako u toho golfa.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod premek88 26. 6. 2017 17:43

spíš bude něco jak seat arona
premek88
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 6. 2017 18:06

Moucha píše:Ten kdo napíše koment po mně je dement

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tycoon 26. 6. 2017 18:50

miromen4: Rozdíl je jen v tom, že tehdy byly v módě MPV a dnes SUV. Daleko větší roli ale hraje to, že Fabie Combi nevychází cenově o moc výhodněji než hatchbacky nižší střední třídy. Kdysi byl ten cenový rozdíl větší a mohla se prezentovat jako levné rodinné auto.
Naposledy upravil tycoon dne 26. 6. 2017 18:53, celkově upraveno 1
FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Inventář

Odeslat příspěvekod stimpounek 26. 6. 2017 18:52

Takové stádo pošahanců a vemen na jednom fóru, to se jen tak nevidí. 8-S

Po Vás číst komenty, Chocholoušek by na to nestačil.
stimpounek
Nováček

Odeslat příspěvekod anonym 26. 6. 2017 18:56

Já jyem to tu založil jen aby se malčí ***** že to téma založil čůrák, jinak bych si slepicu v životě nekoupil
anonym

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 6. 2017 19:00

tycoon píše:miromen4: Rozdíl je jen v tom, že tehdy byly v módě MPV a dnes SUV. Daleko větší roli ale hraje to, že Fabie Combi nevychází cenově o moc výhodněji než hatchbacky nižší střední třídy. Kdysi byl ten cenový rozdíl větší a mohla se prezentovat jako levné rodinné auto.

NA tom něco bude....
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 26. 6. 2017 19:05

GrandeurV6 píše:Já jyem to tu založil jen aby se malčí ***** že to téma založil čůrák, jinak bych si slepicu v životě nekoupil

Tak teď sis ***** do bot :-P
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod stimpounek 26. 6. 2017 19:11

SarifJohn: Škoda dělá z lidí betatestery nepodařených TSI motorů, celý koncern lže jako když tiskne u TDI motorů a ještě se pomalu tváří uraženě, že se jim na to přišlo. To samo o sobě by na jiném kontinentu (Amerika) po velmi dlouhou dobu znamenalo restrikce vůči takové firmě. Bohužel v EUROpě je vše jinak. Koncern táhne ekonomiku a tak je třeba vše naházet pod koberec a s takto poškozenýma lidma vyjebat a nebavit se s nimi o jakémkoliv odškodnění. Pokud jde o mě, tak jsem Škodovku měl, jezdila, i když žádná sláva to nebyla. Dnes mám dvě auta jiné značky a Škodovka mi nesmí do baráku. V ceně každého toho auta bych měl auto od koncernu v holobytu a musel bych častěji do kostela se modlit, aby auto vydrželo alespoň do konce záruky (pouze dvouleté, tak si koncern věří :-D ) bez výměny motoru nebo jiné podstatné části. A vzpomínat na zlaté TDI z dob jedničkové a dvojkové Octávie? Z toho se marketéři koncernoví věčně žít nedá.
stimpounek
Nováček

Odeslat příspěvekod miromen4 26. 6. 2017 19:17

tycoon píše:miromen4: Rozdíl je jen v tom, že tehdy byly v módě MPV a dnes SUV. Daleko větší roli ale hraje to, že Fabie Combi nevychází cenově o moc výhodněji než hatchbacky nižší střední třídy. Kdysi byl ten cenový rozdíl větší a mohla se prezentovat jako levné rodinné auto.


Takže o duvod vic proč variantu kombi zařiznout, ohledně te ceny dnes a kdysi. Jinak je pravda, že před tim byly v modě MPV a dnes SUV, ale celkově je dnes obliba krabic všeho druhu mnohem větši a na cestach je to jasně vidět.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 6. 2017 19:20

stimpounek píše:Takové stádo pošahanců a vemen na jednom fóru, to se jen tak nevidí. 8-S

Po Vás číst komenty, Chocholoušek by na to nestačil.

Kromě tebe tady všichni celkem normálně diskutují. Naskoč do Hjondé a jeď do piče.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 26. 6. 2017 19:36

Neber si hjond do huby :pozor
anonym

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 6. 2017 19:38

Už to máš opravený? :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 26. 6. 2017 19:39

Každej týden doufám že ten týden to bude. Tentokrát jsem dokonce řekl že bych byl jako teda už rád kdyby to do konce tohodle týdne bylo. Tak uvidím :D
anonym

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků