Škoda Karoq pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 10. 2017 22:09

mno...oni ti to určitě beztak říkali :potichu :nenapadne :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 10. 2017 22:17

neumíte číst vy piče? :D píšu, že je to slabé úplně dole, takže je to protivné třeba při rozjezdech do kopce a tak... jinak jak se to roztočí, tak to na 90% běžných motáků stačí
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2017 22:19

jenže ty jsi neběžný 4% moták :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 10. 2017 22:21

no *****, co se tady ještě o sobě nedozvím :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2017 22:45

však jsi s tím sám začal woe :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Hustoles 24. 10. 2017 13:54

Arnie J píše:.. jinak jak se to roztočí, tak to na 90% běžných motáků stačí

.. včetně radarové Octy :-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2017 14:05

jo, pokud tím předohrabovým ofroutem vjedeš tam, kde octa uvízne v bahně :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 10. 2017 14:14

Hustoles píše:
Arnie J píše:.. jinak jak se to roztočí, tak to na 90% běžných motáků stačí

.. včetně radarové Octy :-)

to bylo s mazdou :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 24. 10. 2017 14:26

:-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 24. 10. 2017 16:42

Devil007cz píše:Ještě jsem si vzpomněl na jednu věc u toho Karoqu. V urcitem místě, když se sedadlo které mělo alcanraru/kůži posunoval dozadu po nastoupení, tak nepříjemné skřípalo ó stredovou loketní opěrku. Kůže ó kůži. Neznělo to ok u mě.Bylo to jen v krátkém úseku, ale bylo.

Jako ať si tady někdo nemyslí, že to auto chci shodit. Mě se líbí, je pořád ve výběru, ale tyhle věci po zkušební jízdě budu muset prohlídnout a zkusit znovu.

Jako pořád jsem často četl chválu na interiéry Škoda, ale tyhle detaily mě štvou a na hodnocení a závěrečné hodnocení to bude mít vliv. Podle prvotních recenzí to vypadalo dobře a celkově se mi to auto líbilo, ale těch pár maličkostí mě štvalo. Otázka jestli to případně preziju nebo by mě to neustále štvalo.

Uvažuji jestli to nebyla chyba jen daného kousku v těch otřepe nich na dveřích u plastů, kovový zvuk dovření dveří zevnitř a tohle odírání mezi sedadlem a loketní opěrkou. Třeba někdo jiný kdo teď bude koukat na Karoqa může tohle taky obhlédnout?


Bol som sa dnes do neho na chvilu posadit. Bohuzial vystavenu mali iba verziu Ambition. V predu miesta akurat, vzadu sa mi to laickym okom zdalo dost male ale na 2 detske sedacky by to stacilo. Len neviem ci by ma detska nekopali zo zadu.

Spracovanie ako kazda ina Skodovka (zvuk dveri atd). Kapsy vo dverach nemali latku ako u mojej Octavie. Neviem ci to bolo iba vybavou. Plasty som neolizoval.

Volant a pristrojova doska sa mi viac pacia v mojej Octavii (perforovana koza atd). Jednoducho biele cislice na svetlom pozadi nemaju byt. Uvidime aky bude naozajstny priplatok za dig. pristrojovku.

Pozitivne hodnodtim velke spatne zrkadla ako ma aj Kodiaq. Kufor sa mi zdal relativne maly, aj ked G-tec ho ma papierovo tusim este mensi. Musim do neho nalozit veci kt. obycajne tahame na dovolenku a uvidime.

Celkovy prvy dojem, nic moc. Ale mohlo to byt tou vybavou. Kedze ja chcem Style, bielu kozu a svetly interier s panoramou.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 24. 10. 2017 17:12

Vůbec si nevybavuju, jestli moja octa mala vo dverách látku. Asi nie.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 24. 10. 2017 17:15

Uz nemas eresu?
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 24. 10. 2017 17:16

tomanr píše:
Devil007cz píše:Ještě jsem si vzpomněl na jednu věc u toho Karoqu. V urcitem místě, když se sedadlo které mělo alcanraru/kůži posunoval dozadu po nastoupení, tak nepříjemné skřípalo ó stredovou loketní opěrku. Kůže ó kůži. Neznělo to ok u mě.Bylo to jen v krátkém úseku, ale bylo.

Jako ať si tady někdo nemyslí, že to auto chci shodit. Mě se líbí, je pořád ve výběru, ale tyhle věci po zkušební jízdě budu muset prohlídnout a zkusit znovu.

Jako pořád jsem často četl chválu na interiéry Škoda, ale tyhle detaily mě štvou a na hodnocení a závěrečné hodnocení to bude mít vliv. Podle prvotních recenzí to vypadalo dobře a celkově se mi to auto líbilo, ale těch pár maličkostí mě štvalo. Otázka jestli to případně preziju nebo by mě to neustále štvalo.

Uvažuji jestli to nebyla chyba jen daného kousku v těch otřepe nich na dveřích u plastů, kovový zvuk dovření dveří zevnitř a tohle odírání mezi sedadlem a loketní opěrkou. Třeba někdo jiný kdo teď bude koukat na Karoqa může tohle taky obhlédnout?


Bol som sa dnes do neho na chvilu posadit. Bohuzial vystavenu mali iba verziu Ambition. V predu miesta akurat, vzadu sa mi to laickym okom zdalo dost male ale na 2 detske sedacky by to stacilo. Len neviem ci by ma detska nekopali zo zadu.

Spracovanie ako kazda ina Skodovka (zvuk dveri atd). Kapsy vo dverach nemali latku ako u mojej Octavie. Neviem ci to bolo iba vybavou. Plasty som neolizoval.

Volant a pristrojova doska sa mi viac pacia v mojej Octavii (perforovana koza atd). Jednoducho biele cislice na svetlom pozadi nemaju byt. Uvidime aky bude naozajstny priplatok za dig. pristrojovku.

Pozitivne hodnodtim velke spatne zrkadla ako ma aj Kodiaq. Kufor sa mi zdal relativne maly, aj ked G-tec ho ma papierovo tusim este mensi. Musim do neho nalozit veci kt. obycajne tahame na dovolenku a uvidime.

Celkovy prvy dojem, nic moc. Ale mohlo to byt tou vybavou. Kedze ja chcem Style, bielu kozu a svetly interier s panoramou.

Octu jen tak nenahradis.. :) to uz jsme vyresili :))
Anonymni

Odeslat příspěvekod tomanr 24. 10. 2017 17:26

Neviem či radšej nekúpim nejaký ročný Tiguan. Musím pozrieť po čom idu v rovnakej výbave.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 24. 10. 2017 17:26

brasci píše:Uz nemas eresu?

Už jsem jí vrátil.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků