Škoda Karoq pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 10. 2017 19:36

miromen4 píše:
brasci píše:Ale su. Proste ram dveri je vidno vo farbe auta. ***** mondeo tam ma plast tak sa miromen ma na com odbavovat.


On to ma i mrkoidni focus a měl to pokud si dobře vzpominam i šestkovy golf, v nižši středni je to spiš vzacnost, ale ve středni je to určitě běžne.

vzpomínáš si špatně, šestkovej golf měl rámy dveří kovové - stejně jako sedmička
anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 22. 10. 2017 20:07

Ty mě houpeš. Mam sice chujove jedno foto, ale tam to vypada na zaplastovani. Jedině, že by světly sloupek splyval s bilym lakem.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 10. 2017 20:49

při zavírání dveří jsem na žádnej plast nemacal
anonymni

Odeslat příspěvekod brasci 22. 10. 2017 21:19

G6 ziadne zakrytovanie nema.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 10. 2017 21:28

měl jsem ho jen dva roky ... a opravdu si na žádný plastový krytí nevzpomínám :)

-- 22. 10. 2017 22:30 --

jaký je rozdíl mezi 1.5 TSI EVO 130k a 1.5 TSI EVO 150k? Prej to v golfu jsou konstrukčně jiné motory, ten 130k je prý pokročilejší :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod T.E.CH 22. 10. 2017 21:49

No oba dva pokud necouvou, jedou dopředu a jeden má větší výkon než druhý.Do cíle dojedeš s oběma.Ten silnější je někdy rychlejší. Jestli cinkaj rozvody ještě není jasné.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod miromen4 22. 10. 2017 21:55

Tak u škodovky mě to nepřekvapuje, ale u vw... no u něj vlastně ani taky moc ne.
1.5 TSI 96kw by měl mit navic milleruv cyklus a turbodmychadlo s proměnnou geometrii lopatek.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 10. 2017 22:08

no čekal bych, že silnější = pokročilejší právě :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod Devil007cz 22. 10. 2017 22:18

Ještě jsem si vzpomněl na jednu věc u toho Karoqu. V urcitem místě, když se sedadlo které mělo alcanraru/kůži posunoval dozadu po nastoupení, tak nepříjemné skřípalo ó stredovou loketní opěrku. Kůže ó kůži. Neznělo to ok u mě.Bylo to jen v krátkém úseku, ale bylo.

Jako ať si tady někdo nemyslí, že to auto chci shodit. Mě se líbí, je pořád ve výběru, ale tyhle věci po zkušební jízdě budu muset prohlídnout a zkusit znovu.

Jako pořád jsem často četl chválu na interiéry Škoda, ale tyhle detaily mě štvou a na hodnocení a závěrečné hodnocení to bude mít vliv. Podle prvotních recenzí to vypadalo dobře a celkově se mi to auto líbilo, ale těch pár maličkostí mě štvalo. Otázka jestli to případně preziju nebo by mě to neustále štvalo.

Uvažuji jestli to nebyla chyba jen daného kousku v těch otřepe nich na dveřích u plastů, kovový zvuk dovření dveří zevnitř a tohle odírání mezi sedadlem a loketní opěrkou. Třeba někdo jiný kdo teď bude koukat na Karoqa může tohle taky obhlédnout?
Devil007cz
Nováček

Odeslat příspěvekod tomanr 22. 10. 2017 22:27

Pôjdem ho tento týždeň pozrieť tak poskusam. Ale je to len Skodovka takze nečakám nejakú dokonalosť.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2017 05:34

já teda právě nic jinýho než dokonalost v té nejryzejší formě nečekám, právě proto, že je to Schade :love: :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 10. 2017 07:40

přeeeesně :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 10. 2017 11:43

Devil007cz píše:Ještě jsem si vzpomněl na jednu věc u toho Karoqu. V urcitem místě, když se sedadlo které mělo alcanraru/kůži posunoval dozadu po nastoupení, tak nepříjemné skřípalo ó stredovou loketní opěrku. Kůže ó kůži. Neznělo to ok u mě.Bylo to jen v krátkém úseku, ale bylo.

Jako ať si tady někdo nemyslí, že to auto chci shodit. Mě se líbí, je pořád ve výběru, ale tyhle věci po zkušební jízdě budu muset prohlídnout a zkusit znovu.

Jako pořád jsem často četl chválu na interiéry Škoda, ale tyhle detaily mě štvou a na hodnocení a závěrečné hodnocení to bude mít vliv. Podle prvotních recenzí to vypadalo dobře a celkově se mi to auto líbilo, ale těch pár maličkostí mě štvalo. Otázka jestli to případně preziju nebo by mě to neustále štvalo.

Uvažuji jestli to nebyla chyba jen daného kousku v těch otřepe nich na dveřích u plastů, kovový zvuk dovření dveří zevnitř a tohle odírání mezi sedadlem a loketní opěrkou. Třeba někdo jiný kdo teď bude koukat na Karoqa může tohle taky obhlédnout?

Tohle je všechno u škodovky standard. Nechápu, proč o tom nepíšou v testech, u Rencka by to napsali.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2017 12:20

tak jsem ten zázrak očíhnul a jako neurazilo mě to. I ambientní lišty to má jako Sup i na palubce, zatímco octa je má jen ve dveřích ... a hezky svítí LEDky ve dveřích - promítají na zem nápis ŠKODA
anonymni

Odeslat příspěvekod Devil007cz 23. 10. 2017 12:32

Arnie J píše:
Devil007cz píše:Ještě jsem si vzpomněl na jednu věc u toho Karoqu. V urcitem místě, když se sedadlo které mělo alcanraru/kůži posunoval dozadu po nastoupení, tak nepříjemné skřípalo ó stredovou loketní opěrku. Kůže ó kůži. Neznělo to ok u mě.Bylo to jen v krátkém úseku, ale bylo.

Jako ať si tady někdo nemyslí, že to auto chci shodit. Mě se líbí, je pořád ve výběru, ale tyhle věci po zkušební jízdě budu muset prohlídnout a zkusit znovu.

Jako pořád jsem často četl chválu na interiéry Škoda, ale tyhle detaily mě štvou a na hodnocení a závěrečné hodnocení to bude mít vliv. Podle prvotních recenzí to vypadalo dobře a celkově se mi to auto líbilo, ale těch pár maličkostí mě štvalo. Otázka jestli to případně preziju nebo by mě to neustále štvalo.

Uvažuji jestli to nebyla chyba jen daného kousku v těch otřepe nich na dveřích u plastů, kovový zvuk dovření dveří zevnitř a tohle odírání mezi sedadlem a loketní opěrkou. Třeba někdo jiný kdo teď bude koukat na Karoqa může tohle taky obhlédnout?

Tohle je všechno u škodovky standard. Nechápu, proč o tom nepíšou v testech, u Rencka by to napsali.


Tak to jsem opravdu nevedel. Protoze ke Skodovce jsem se podival po 8 letech poprve a mel jenom dojmy z psanych testu, tak ruzne. No uvidime ve stredu znovu.

K tomu Rencku, no ono je nejvetsi sranda, ze ty dvere v Meganu zavireji tak mekkce oproti Karoqu, co jsme zkousel nedavno, dost rozdil ve prospech Rencka za lepsi penize. Treba stredovy tunel Meganu oproti Oktavce vypada luxusneji, kdyz je tam ambietni osvetleni. Jen ze zvedavosti (protoze Oktavku nechci), v Oktavce ma dovreni dveri takovy stejne neprijemny zvuk jako v Karoqu?

Trosku off topic, ale nevi nekdo kolik dava Skoda cca slevu na ICO?
Devil007cz
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků