Škoda Karoq pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Dix_ 20. 10. 2017 16:42

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Devil007cz 21. 10. 2017 00:14

Tak z predvadecky sešlo dneska. Jsem totálně naštvaný na Auto Heller. Byla domluvená predvadecka dopředu a typek řekne, že už s tím odjeli a že ó ničem neví. Jel jsem přes celé město tam a zpět zbytečně.

Ale k statickým dojmům. Typická Škoda design, neurazí, nenadchne, ale design u mě pozitivně. Místa dostatek, při 183cm, si sednu vpohode za sebe. Kufr, žádné překvapení po předchozím ohlidnuti Atecy. Kvalita materiálu vporadku,pozitivne překvapil měkčeny plast, tam kde se bude
opírat koleno řidiče(jakoby u té offroad úchytky), klasické Škoda dveře, teda ó třídu lepší než v Atece, ale čekal jsem lepší. Ty nemekcenne plasty po cele výšce kromě malého kousku u okna kazí dojem jinak fajn interiéru. Co mě bohužel zklamalo dost byk zvuk dovření dveří zevnitř. Čekal jsem něco měkkého, místo toho takový nepříjemný zvuk. Hrůza, na to že se cenovky budou pohybovat i přes 800-900 tisíc. Zvenku vpohode, ale uvnitř fakt tragédie. Nechápu nebo zkoušený kus či chyba v první sériích a bude doladeno?

Je pravda, že jsem seděl včera v Talismanu, ale seděl jsem i v posledním Meganu a ten to měl rozhodně lepší. Takové měkké dovření. Karoq byl o 2 třídy horší.
Devil007cz
Nováček

Odeslat příspěvekod D1.8T 21. 10. 2017 01:29

Je to jak říkáš, Renault se poslední dobou hodně zlepšil, řekl bych, že škodovka teď tahá za kratší špagát.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 21. 10. 2017 05:18

Hodnoceni interieru me neprekvapuje, me zklamal i kodiaq..
Anonymni

Odeslat příspěvekod Budhys 21. 10. 2017 06:22

Tak jsme vcera byli na kukande. Zena unesena. Exterier super. I ty zadni svetla na zivo docela libi. Ale interier. Na pohled ok. Ale.... Zavirani dveri jak bylo psano nic moc. Ale vrchol byl u svetleho interieru. Na dvernich vyplni prechod mezi svetlym a tmavym plastem. Normalne videt otrepy tragedie. Vystaveny kus v cene 900.000. Docela zklamani. Kdyz jsem to ukazoval prodejci, tak mi na to nic nerek. Jinak sedacky super. Mista habakuk. Pocitove interier v mem golfu trochu jinde. Ale clovek si pak zvykne a bude to ok.
Budhys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anonymni 21. 10. 2017 07:21

Nejlepsi se dnes vyplati vzit octavku, je tam uz ojeb, ale aspon za primerenou cenu, tyhle pseudosuv jsou jen zvysene golfy za nesmyslnou cenu a jeste s ojebanym interierem..
Anonymni

Odeslat příspěvekod tomanr 21. 10. 2017 08:24

Devil007cz píše:Tak z predvadecky sešlo dneska. Jsem totálně naštvaný na Auto Heller. Byla domluvená predvadecka dopředu a typek řekne, že už s tím odjeli a že ó ničem neví. Jel jsem přes celé město tam a zpět zbytečně.

Ale k statickým dojmům. Typická Škoda design, neurazí, nenadchne, ale design u mě pozitivně. Místa dostatek, při 183cm, si sednu vpohode za sebe. Kufr, žádné překvapení po předchozím ohlidnuti Atecy. Kvalita materiálu vporadku,pozitivne překvapil měkčeny plast, tam kde se bude
opírat koleno řidiče(jakoby u té offroad úchytky), klasické Škoda dveře, teda ó třídu lepší než v Atece, ale čekal jsem lepší. Ty nemekcenne plasty po cele výšce kromě malého kousku u okna kazí dojem jinak fajn interiéru. Co mě bohužel zklamalo dost byk zvuk dovření dveří zevnitř. Čekal jsem něco měkkého, místo toho takový nepříjemný zvuk. Hrůza, na to že se cenovky budou pohybovat i přes 800-900 tisíc. Zvenku vpohode, ale uvnitř fakt tragédie. Nechápu nebo zkoušený kus či chyba v první sériích a bude doladeno?

Je pravda, že jsem seděl včera v Talismanu, ale seděl jsem i v posledním Meganu a ten to měl rozhodně lepší. Takové měkké dovření. Karoq byl o 2 třídy horší.

Skúšal si dvere aj na iných Škodovkách?

-- 21. 10. 2017 09:25 --

_maty_ píše:Nejlepsi se dnes vyplati vzit octavku, je tam uz ojeb, ale aspon za primerenou cenu, tyhle pseudosuv jsou jen zvysene golfy za nesmyslnou cenu a jeste s ojebanym interierem..


Mäty: už sme to tu porovnávali, Arnieho Kodiaq bol dokonca lacnejší ako superb. A Octavia plus mínus to iste ako Karoq.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 10. 2017 08:55

D1.8T píše:Je to jak říkáš, Renault se poslední dobou hodně zlepšil, řekl bych, že škodovka teď tahá za kratší špagát.

Tak hlavně že když jsem uvažoval o Scénicu, tak z toho někteří místní chytráci měli strašnou *****.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 21. 10. 2017 09:04

So Scenikom nemam problem, aj ked svagrovi odisiel kompletne a uz sa nedal opravit.

Len zase nema ziadny motor kt by so chcel.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 10. 2017 09:05

Jo snad se to zlepší s 1.3 TCe a 155 koni
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 10. 2017 09:06

_maty_ píše:Hodnoceni interieru me neprekvapuje, me zklamal i kodiaq..

A cos jako viděl po tmě? :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 21. 10. 2017 09:26

Arnie J píše:Jo snad se to zlepší s 1.3 TCe a 155 koni

Pitomci misto toho, aby podladili 1.6 (uz to tusim delaji v nekterych modelech) budou sponovat 160 koni z 1.3.
Vcera jsem koukal na šourumu pri cekani na prezuti a teda musim rict, ze se mi to libilo dost hodne (krabice nemam rad), jen ty kola mi porad prijdou fakt jako ulet.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 21. 10. 2017 09:32

TA kola TA!
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 21. 10. 2017 09:32

Mello jeste spi, nebud ho!
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 21. 10. 2017 10:54

Nn je na vystave buldogmops klubu v Lubci.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků