Jakou cenu bych měl dát za O2 1.9TDI BXE?

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pech. 9. 12. 2016 18:18

speleo: Ničemu nerozumíš, Genialita konceptu favorita je nezpochybnitelná, neopakovatelná a dokonalá. Jakákoli snaha o zlepšení je jen krátkozrakým činem s následkem zhoršení vlastností a nebo přímo likvidaci jeho geniální dokonalosti.

Peter: fávo bez zásuvky jsem ještě neviděl, buď tam byla autozásuvka Din, neno klasická na zapalovač. A že by nebyla na vývoz, když v autech pro českej trh byla? to bych se divil... Možná nedokončený upgrade Din->zapalovač.

-- 9. 12. 2016 19:21 --

Jean ViC píše:Zase když ti ho někdo u obchodaku ojebe svoji popelnici tak tě to u fava nebude mrzet a nemusíš to řešit


JV: tomu se člověk nevyhne, nezbyde než se na tyhle drobné šrámy *****, jinak by se musel každej majitel auta zbláznit....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 10. 12. 2016 01:33

byl to vývozovej model fáčka a všeobecně ta výbava byla divná. Mělo to být Lko ale asi aby si němci nemyslely že máme nevybavený auta tak tam nacpaly ve škodovce věci z LS ( otáčkoměr, cyklovač, zadní stěrač) a karoserie měla oreginál 2 vrstvy základu a 2 vrstvy barvy. Taky po 20 letech když šlo do šrotu mělo původní plechařinu jen trochu orezlou na zadních lemech jinak nic. Ovšem motor a podvozek byl na odpis sotva se to doplazilo na trojku na vrakoviště.
peter23p
Nováček

Odeslat příspěvekod Anonymni 10. 12. 2016 07:14

Taky jsem mel favorit bez zapalovace, byla tam zaslepka
Anonymni

Odeslat příspěvekod pech. 10. 12. 2016 19:13

peter: jako divnotypy byly, vývozky měly například celočalouněný dveře dřív než český verze, kde se to dávalo od r.93 ale zase v jiným provedení.

Já mám klasické LX pro českej trh a ačkoliv v příplatcích mám uvedeny jen ***** jako barvu, kabinovej filtr, přerdní zástěrky, rohože, boční lišty a tažný, tak to nedpovídá popisu výbavy pro LX, protože to má dělený sedačky, centrál, otáčkoměr, digi hodiny, ostřikovače světel, oba spoilery... Je to březen 93 a karbec.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 10. 12. 2016 19:45

pech. píše:
K86 píše::lol:

A filcka (favorit FL) je nejlepčí auto na svjetě, viť? :D


Není, je už příliš přetechnizovaná a zničila geniální kocept jeho designu. :-)
.

Pretechnizovana, to by me zajímalo cim?

Ta priplatkova výbava facka :D
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 10. 12. 2016 20:35

one-z: v podstatě drobné *****, nebo spíš technologické chyby vynucené převlečením za každou cenu, nicméně užitná hodnota je zachována, takže pořád lepší než O1 - velké auto pro trpaslíky.

One-Z: takováto úsměvná příplatková výbava a zdlouhavý popis té základní, kde je vyjmenováno vše včetně věcí bez kterých auto ani nemůže fungovat, byla zvykem ještě dalších 15 let :-) Dneska už je to trochu lepší :-)
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 10. 12. 2016 21:41

Napadaj mě akorát menší světlomety s horší svítivostí, jinak i felda je vesměs velmi jednoduchej holobyt...

Jako ta auta byla v určitých ohledech fajn, ale nechápu co na tom dodnes tak obdivuješ, že tím pořád jezdíš, co to má, co jiné novější nenabídne? To že to je věrný stroj neberu :D
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 10. 12. 2016 22:36

Právě, felda svítí podstatně hůř, a pak ten přešlap se zadníma dveřma který hnily především kvůli té *****é liště, protože nebyly z jednoho kusu, prohnutý tvar prahů atd...

Tak obdivuju na tom to, že to pořád krásně funguje, po 20 letech a čtvrt mega kilometrů.
Pak taky to, že se jim povedlo na první pokus udělat tak dobré a trvanlivé auto, přestože je jednoduché. Původně jsem s ním počítal tak na dva roky pro naučení pro paninku, protože nechápala sytič, bylo třeba auto bez manuálního sytiče, kamarád ho měl v úmyslu prodat, tak jsem ho koupil a ono už jezdí 8 let, prodělal opravu kastle, protože paninka s ním proletěla škarpou a já mu pak taky trochu ublížil.
Pak taky prostor, Felicie má stejný, ale nic navíc nepřináší, krom několika prvků výbavy, které si stejně skoro nikdo nepřiplatil jako abs, bagy... F1 je proti těmhle dvěma autům přímo klaustrofobická, přestože je o kousek delší. F2 trošku lepší, ale pořád je uvnitř užší. F3 je návrat k F1....
Až tohle auto doslouží - což nastane až shnije, ale to po tý opravě kastle žádnej fofr nebude, tak pokud budu chtít zachovat vnitřní rozměry v kombinaci s podobnými vnějšími, tak z toho vychází asi jen pár werglů, tj. Honda Jazz, která jej trochu převyšuje první mazda2(modernizované demio), která na něj nepatrně ztrácí, dobré je i punto2. Jinak bych musel o třídu vejš, kde bych dostal víc, ale mezi malými auty to nedostanu.

Mám ve zvyku neměnit věci co fungují, dokud to tedy bude fungovat a nebude mně něčím srát, tak si ho rád ještě nechám. Věř tomu, že kdyby mně to auto *****, půjde pryč hned.... Takhle to bylo naposled bylo s motorkou, ***** mně, hned ten den byl inzerát, a během těch pár dní než se prodala už byla doma jiná....

To podporuje i to, že není problém ho z hlediska prostoru využívat jako familienwagen s dvěma dětmi - pokud si člověk koupí inteligentně řešený kočárek. Možná to někteří, nebo spíš i většina dnešních lidí co si při pohledu na těhutest se dvěma čárkama objednají minibus nebo šestimetrový kombík, já zas absolutně nechápu co oni tam vozí, krom toho že si vyberou debilně řešený kočáru co nejde během 10s složit ty děti nepotřebují tolik věcí aby bylo zapotřebí kufru o objemu 1m3.....

Navíc vzhledem ke složení provozu 90% neustálé městské pošusty se studeným motorem a 10% delší trasy převážně po dálnici, bych si mezi novými auty hodně těžko vybíral (snad u japonců) když mi tříválce lezou krkem a turbo je pro tohle složení provozu spíš problém než přínos... Ojetiny už jsem jmenoval...

Takže jsem rád že to auto je takové jaké je....

Co mi v něm chybí? vyhřívaný čelní sklo by bylo skvělé a klima by se taky užila.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 12. 2016 23:06

peter23p píše:....... pod kritkou byla díra

peter23p píše:.....ale asi aby si němci nemyslely ......


Ty si dobrej hotentot.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 12. 2016 23:08

zdar čeče
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 12. 2016 23:10

Čus.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 10. 12. 2016 23:13

Vítej v pekle :D
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 11. 12. 2016 00:42

pech. to ano, ale rodinu a deti by som v tom nevozil no....ano ja som sa ako decko vozil v ovela horsich autach, ale teraz, ked je moznost, tak radsej neco bezpecnejsie
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 11. 12. 2016 01:38

pech. píše:Tak obdivuju na tom to, že to pořád krásně funguje, po 20 letech a čtvrt mega kilometrů.
Pak taky to, že se jim povedlo na první pokus udělat tak dobré a trvanlivé auto, přestože je jednoduché.

Tak to není zas takový výkon bych řek, nenapadá mě věc co by se měla rozbít, když tam vůbec nic není. A podivovat se nad tím, přestože je jednoduché, spíš právě protože je jednoduché, tak by to mělo být samozřejmé. Prostor na malém půdorysu je hezký, ale čím je to vykoupeno že, stejný prostor nabídne fůra novějších aut. Ale jestli ti tak moc vyhovuje, tak není co řešit. Když pominu spotřebu, absenci TZ, tak mi u Delty hodně vadila papírovost kastle a to její aktivní bezpečnost je o parník dál než feldy, takže počítám že fáčko na tom líp nebude.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 11. 12. 2016 06:59

MELLO píše:
peter23p píše:....... pod kritkou byla díra

peter23p píše:.....ale asi aby si němci nemyslely ......


Ty si dobrej hotentot.

Mell 8-D
Anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků