Operativní leasing - zkušenosti.

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 16. 1. 2018 10:59

Vlastně tomu jdeme na ruku a pak nadáváme.

Hoši člověk se nepoved. :mrgreen:
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 16. 1. 2018 11:20

Jsme verbež, to se nedá nic dělat. Leda to zkoušet přepít, že Mello? :D
Koleckobetonucimalty
Inventář

Odeslat příspěvekod exBURN 16. 1. 2018 11:41

Jako jsem rád, že jsem tohle tady našel, jelikož jsem o operáku uvažoval a nenapadlo by mě to, že je to možné. Ale dle OP je to možné i v případě, že se sníží kalkulovaná zůstatková cena auta, takže za rok přijde druhé překvápko :-D
ten kdo pije-krátce žije
ten kdo nepije-žije ještě kratší dobu,jelikož ho ten co pije ho přejede
exBURN
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod T.E.CH 16. 1. 2018 11:47

A když stoupne zůstatková cena, tak ti na-serou jak se tady píše do krku. :-D
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod DaciaFan 16. 1. 2018 11:49

Tak jsem si udělal názor na OL a není dobrý :/
kdosikoupí hjundaje nadosmrti kundaje
DaciaFan
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lukas063 16. 1. 2018 11:57

Taky jsem o OL (jen chvilku) přemýšlel...a jsem rád, že jsem od toho upustil.
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 1. 2018 12:07

Já už OL vypustil z dixování úplně.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod hrombaba 12. 2. 2018 08:35

Ahoj, konecne sem narazil na nejakou diskusi o OP.

Dojizdim do prace 3x tydne cca 85km - 170km den - cca 25k rocne, takze potrebuju operak s rocnim najezdem 30-40k km/rok
a premyslel jsem nad porizenim noveho auta na operak, abych jej mohl kazdy rok - dva vystridat za nove, nemusel resit prodej, akontace, servisy atd... Jsem OSVC, takze odpocet DPH je dalsi vyhoda. Asi to nebude tak vyhodne jako koupit nove auto za hotove a nechat si ho 10 let/

Puvodni plan byl koupit auto na elektro (naklady na dojizdeni by se tak minimalizovali, parkovani u baraku, kde bych si poridil nabijecku taky neni problem), ale zatim krome Tesly neni zadne s takovym relanym dojezdem abych mohl jet pres dalnici a za den dal 200km+ i v zime a OP zatim take moc nenabizi elektro...

Rad bych poridil neco pohodlneho, abych tim dojizdeni zprijemnil a hlavne take usetril naklady - momentalne jezdim Hondou Civic (2016) 1.4 benzin - cca 7l/100km. To bych posunul jako druhe auto do rodiny, misto soucasneho Fordu Focus 2003 co uz ma nalitano 200k+ a pomalu do nej zacinam davat penize na opravy. A jako nove auto sem premyslel nad necim jako Skoda Superb, Passat, Mazda 6? Proste nceo pohodlneho na denni dojizdeni do prace a dostatecne velkeho na vylety s rodinkou.

Hledal sem po netu ruzne nabidky, zatim jsem narazil hlavne na barth operak a smuclera, ktery nabizi cca co potrebuji. Ale jsem si jisty, ze se daji vozy sehant i levneji. Muzete nekdo doporucit, jakym zpusobem si vybojovat co nejlepsi podminky a pripadne doporucit dalsi nabidky OP?

Pripadne mate s tim dobre zkusenosti? Myslim, ze spousta firem uz presla vyhradne na OP, protoze se jim to proste vyplati a jiste dostahnou i na mnohem nizsi ceny ..
hrombaba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod podikk 12. 2. 2018 10:56

Zrovna dneska mi prislo mailem, vic tam toho neni.
Vážený zákazníku,
rádi bychom Vás informovali o jedinečné a časově omezené nabídce OPERATIVNÍHO LEASINGU na referentské vozy Toyota Avensis Touring Sports za exkluzivních podmínek.

• doba 48měsíců

• roční nájezd kilometrů 25 000

• zdarma 4 pravidelné servisní prohlídky

• zdarma jedna sada letních a zimních pneumatik

• MĚSÍČNÍ SPLÁTKA 6 050,-Kč bez DPH vč. pojištění

Uvedený příklad je pouze pro firemní zákazníky a plátce DPH. Operativní leasing je možné sjednat i pro spotřebitele, kdy měsíční splátka je 7 487,-Kč.

Rádi bychom vás také pozvali na víkend s Toyotou Avensis, který se koná 17.-18.2. od 9-17hod.

V případě, že hledáte spolehlivý vůz, který vyniká nízkou spotřebou, vysokým výkonem a zároveň je komfortní a prostorný,
jsme přesvědčení, že právě tento model by naprosto splnil Vaše požadavky.

EDIT: jeste kontakt V případě zájmu prosím kontaktujte pana Miroslava Pyku na telefonu 777 738 271
RAV4 2,5 HSD
Caddy Maxi 1,9 TDi
podikk
Štamgast

Odeslat příspěvekod hrombaba 12. 2. 2018 11:19

Zajimava nabidka

Pro upresneni - jedna se o OP na ojete vozy, benzin motor a s manualni prevodovkou
hrombaba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 12. 2. 2018 11:44

Mate nekdo aktualni cenik MAL? Poslete me odkaz do zprav prosim?
Naposledy upravil evlo dne 12. 2. 2018 12:12, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod podikk 12. 2. 2018 12:02

hrombaba píše:Zajimava nabidka

Pro upresneni - jedna se o OP na ojete vozy, benzin motor a s manualni prevodovkou

Takze na ***** :) Ted koukam, ze to pisou i v tom mailu...referentske vozy
podikk
Štamgast

Odeslat příspěvekod Martin22 13. 3. 2018 07:58

Máte již někdo zkušenosti s vracením auta po skončení operativního leasingu??

Již z několika nezávislých zdrojů se mi doneslo, že prolezou auto a za každý drobný škrábanec (kterým se neubráníte) kasírují peníze. Známému obešli auto, našli 3 drobné oděrky a stáhli ho o 30.000,- Kč (3 pojistné události, spoluúčast měl 10 tis. Kč.). Tomu by se dalo předejít pojištěním se spoluúčastí např. 1.000 Kč, ale to asi nikdo nenabízí.

Vracel jste už někdo auto v rámci skončení operáku?
Martin22
Nováček

Odeslat příspěvekod JardaB 13. 3. 2018 08:01

A o jakou slo leasingovku nenapises? Aby se tem ***** ostatní obloukem vyhnuli...
Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
JardaB
Expert

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 3. 2018 08:03

Já měl pojistku se spoluúčastí 1000 a nebylo potřeba ji využít. Ale to byla asi jiná doba. Rok 2016
drncavá turbokrabice + japonský warm hatch + italský hotheč + skútřík!
Arnie J
Nespavec roku 2007

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor