Operativní leasing - zkušenosti.

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 9. 2017 11:09

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 9. 2017 12:13

to už se fakt vyplatí :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chatumbabub 22. 9. 2017 13:18

jojo, je to divne. Chtel jsem to mit "Bez starosti", ale nevim nevim :-). Spis to vypada na vypsani bianco seku..

Kdyz mam auto na uver a uz ho z jakejkoliv duvodu nechci, tak ho prodam, uver tim doplatim a hotovo. (pokud si ten uver teda nenastavim nejakym prasackym zpusobem)

Kdyz mi auto ukradnou, rozstrelim ho atd, tak mi pojistovna v pripade GAPu vyplati kupni cenu, tim zaplatim uver a mam pokoj.

Ale tady? :hm Nejake naplanovani cash-flow v podstate nehrozi. Coz pry ma byt vyhoda OL :tleskani

-- 22. 9. 2017 14:21 --

tomcat999 píše:vtipné je taky předčasné ukončení: na rok, ukončení o 4 měsíce dříve a zaplatil bych částku, která by pokryla zbylé měsíce a další rok operáku navíc :D Doplatit zbylé měsíce dopředu a dojezdit operák? Nelze, každý měsíc se generuje faktura :D


to ti fakt nekde takto napocitali? :-)
chatumbabub
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 9. 2017 16:51

Já teda nejsem zrovna početní typ, ale když si vezmeš úvěr a potom auto z nějakého důvodu nechceš, tak ho nikdy neprodáš za tolik, aby ti to zaplatilo úvěr včetně úroků a to samé i v případě odcizení/zničení a GAPu.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 9. 2017 19:18

Nějaky tip na dobrý operak na suv velikosti Edge, Kodiak atd? Nájezd cca 30k/rok, na 2 roky?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 23. 9. 2017 19:43

Driveto.cz
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 9. 2017 19:48

nejlepsiceskySUVvsechdobHYUNDAY.kekarlovu11.dot.com
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod whatt 24. 9. 2017 18:12

chatumbabub píše:jojo, je to divne. Chtel jsem to mit "Bez starosti", ale nevim nevim :-). Spis to vypada na vypsani bianco seku..

Kdyz mam auto na uver a uz ho z jakejkoliv duvodu nechci, tak ho prodam, uver tim doplatim a hotovo. (pokud si ten uver teda nenastavim nejakym prasackym zpusobem)

Kdyz mi auto ukradnou, rozstrelim ho atd, tak mi pojistovna v pripade GAPu vyplati kupni cenu, tim zaplatim uver a mam pokoj.

Ale tady? :hm Nejake naplanovani cash-flow v podstate nehrozi. Coz pry ma byt vyhoda OL :tleskani

-- 22. 9. 2017 14:21 --

tomcat999 píše:vtipné je taky předčasné ukončení: na rok, ukončení o 4 měsíce dříve a zaplatil bych částku, která by pokryla zbylé měsíce a další rok operáku navíc :D Doplatit zbylé měsíce dopředu a dojezdit operák? Nelze, každý měsíc se generuje faktura :D


to ti fakt nekde takto napocitali? :-)


Docela bych tomu věřil. Já chtěl si nechal poslat kalkulaci na ukončení 4 měsíce předem a poslali fakturu, která odpovídala dalším 6 měsícům operáku a zbavili mě jakéhokoliv bonusu (např. za nedojeté kilometry). Poskytovatel Škofin (VWFS).
Když někomu v napjaté chvíli řeknete "okamžitě se uklidni", dáváte mu tím úkol, se kterým se těžko popasuje i zkušený jogín.
whatt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 9. 2017 19:03

Tak on ten operak nebi pro kazdeho. Ma plusy a minusy. Pro vezne fo uplne extra bonusy nema. Pro firmy docela velke
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 9. 2017 19:05

Já bych do toho nešel.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 24. 9. 2017 19:51

Ja jsem s tim spokojenej, nemusim se bat, co dalsiho se vysype a co to bude stat, proste v mesicnim financnim planu vim na 90 % co me bude stat auto a benzin... A to je prijemny pocit.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 9. 2017 20:04

To vím i já a mám auto za hotové.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 24. 9. 2017 20:38

taky jsem o tom teď přes víkend přemýšlel, zda si neusnadním život, ale když jsem dal počty dohromady, zjistil jsem, že pro mě nezajímavý.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomy21 29. 10. 2017 17:44

Šéf přemýšlí o OL (teď se 2 roky trápí s ojetinou, kde k tomu neměl být důvod...).
Zkuste dát aktuální tipy na OL - společnost/web nebo přímo konkrétní auto.
požadavky:
- nájezd 20 tkm/rok min. (asi standard v podmínkách); lépe diesel (event. benzín min. 80kW; asi bude volit verzi "komplet" (servis apod.); výbava ve stylu: digiklima a 4x el.okna určitě; vyhr.sedacky a tempomat by byly fajn...
Vozí často psa v kufru, tam mu asi doporučím pořádnou deku i s okrajema...
Další varianty má dotování souč. auta (Mondeo 1,8TDCi ca. 2007), nebo to pustit a nahradit novějším autem ca. 2011 asi střední třída v dieslu...
Díky
Focus III combi 1,6 77kW
ex: Focus I sedan, 1,6 74kW
tomy21
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomy21 1. 11. 2017 21:57

i30 za 5500,- s full servisem a GAP??
https://www.hyundai.cz/financovani/akcn ... ni-leasing
tomy21
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků