Operativní leasing - zkušenosti.

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ace2 28. 3. 2017 07:35

geniální ! :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomcat999 28. 3. 2017 07:59

:D
Ford Mondeo MKIV 2.0TDCI
Ford Focus II FL 2.0TDCI
tomcat999
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 28. 3. 2017 08:10

:D
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 28. 3. 2017 08:12

A myslíte, že mu to podepíší se stejnými sankcemi jako bude mít on?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jamaco 28. 3. 2017 08:22

Setkávám se s takovými věcmi občas.. Tady tohle Vám dáme se slevou ale musíte si jako koupit pojištění, ne nebojte to pojistné nemusíte platit atd.. Buď je to že ojebavaji svého nadřízeného, nebo je to prostá prodejní technika, kdy se snaží ve vás vytvořit dojem že dostáváte něco extra.. Teď třeba jsem jednal v bance a to byla sama individuální nabídka, mimořádná sazba, pan ředitel Vám schválil blablabla...
jamaco
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lukas063 28. 3. 2017 09:30

ale snaží se, to se musí nechat
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod komarovac 28. 3. 2017 09:46

Na fleet (od 3 aut) dává další slevu ještě importér/výrobce a oni evidentně našli cestu, jak to udělat i na jedno auto. Takže se někde budou hromadit čestná prohlášení a v plánech importéra/výrobce bude 3x vyšší prodej, než to někomu dojde.
komarovac
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod ace2 28. 3. 2017 09:49

ja bych to viděl tak jak jsem to napsal. Importér je rád za každé prodané auto, protože se zpovídá centrále. Dealer je rád že prodá auto, protože musí plnit prodejní plány importéra. Takže všichni jsou spokojený a rovnováha vesmíru je zachována :D

Jenom se ta sleva musí nějak papírově nějak zdůvodnit kdyby se někdo hrabal v tom, proč Jindra dostal slevu a Tomáš jen gumové koberečky a lékárničku :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod komarovac 28. 3. 2017 11:10

Souhlas, v podstatě to samé jsem napsal a odpovídá to realitě.
komarovac
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lukas063 28. 3. 2017 11:46

drsné realitě :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TowerOfPower 28. 3. 2017 16:37

Poslal jsem je do patřičných mezí. Když jsem se jich ptal, co se stane, když Škofin zjistí, že mu chybí 2/3 aut, tak začalo klasické "No tak když nechcete, tak to teda zrušíme, tohle je moje nabídka..." A na to už jsem přeci jen trochu velkej:)
Favorit 136 L - Octavia 1,9 TDI 66KW - Accord 2,0 iVTEC - S-Max 2,0 Flexifuel
TowerOfPower
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomcat999 29. 3. 2017 11:10

no já jim onehdá taky psal a poptával OL s autem na protiúčet a nepřišla žádná odpověď - a že mají podstatně horší nabídky než CB, Olfin a další.... :hm
Ford Mondeo MKIV 2.0TDCI
Ford Focus II FL 2.0TDCI
tomcat999
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 29. 3. 2017 12:05

A pro info. Vracel jsem auto z operáku a žádný problém s tím nebyl jakože nadměrný poškození atd.... v protokolu mám že poškození odpovídá běžnému používáni a tím to zhaslo. Takže takové ty historiky typu že se pak muselo kde co doplácet... no když to vrátí vorvaný, propálený a špinavý.. :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 29. 3. 2017 19:51

nj, každýmu dle toho, jak se k tomu chová...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TowerOfPower 29. 3. 2017 22:21

tomcat999 píše:no já jim onehdá taky psal a poptával OL s autem na protiúčet a nepřišla žádná odpověď - a že mají podstatně horší nabídky než CB, Olfin a další.... :hm


Díky za tipy!! Co jsou ty "další"?
Favorit 136 L - Octavia 1,9 TDI 66KW - Accord 2,0 iVTEC - S-Max 2,0 Flexifuel
TowerOfPower
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků