Operativní leasing - zkušenosti.

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod D1.8T 11. 2. 2017 10:03

Vždyť jo. :love:
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palmexman 22. 2. 2017 21:30

K86 píše:Někdo nějáké zákulisní informace co obnáší operák od škodovky pro zaměstnance?
rapid 1,2TSI 81kw za lehce přes 3000kč měs, FIIIC 1,2TSI kolem 3000 za měsíc.
CO v tom je, co v tom není? dik


To nejsou zákulisní. Stejnou nabídku mají i dealeri ale jako produkt k vlastnimu uvazeni tzv MAL a neofiko nabizen. Ceny a podminky totozne, cetl jsem to na skoda home. spoluucast 1 nebo 5% a je v tom pojisteni tot vse.
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TowerOfPower 23. 2. 2017 23:47

Před časem se tu řešil Šmuclerák na Touran. Osobní zkušenosti: za moje auto nabídli hodně slušnou výkupní cenu, jeden háček tam přeci jen je: na nová auta se čeká minimálně půl roku. Sice jim občas nějaké přijde, jsou to ale R-line, takže s pěti tisíci za měsíc se fakt nedá počítat. I tak to ale vychází poměrně slušně.
Favorit 136 L - Octavia 1,9 TDI 66KW - Accord 2,0 iVTEC - S-Max 2,0 Flexifuel
TowerOfPower
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 2. 2017 05:48

No tak hurá.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 24. 2. 2017 08:12

njn
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrxyz 24. 2. 2017 10:40

TowerOfPower píše:Před časem se tu řešil Šmuclerák na Touran. Osobní zkušenosti: za moje auto nabídli hodně slušnou výkupní cenu, jeden háček tam přeci jen je: na nová auta se čeká minimálně půl roku. Sice jim občas nějaké přijde, jsou to ale R-line, takže s pěti tisíci za měsíc se fakt nedá počítat. I tak to ale vychází poměrně slušně.


Nechal jsem si nacenit Tourana Comfortline 1.4 TSI (+parkpilot) jak u Šmuclera, tak i u CB auto. Bez protiúčtu to vychází při OL na 12 měsíců, při nájezdu 20 tis km a havárce 5% kolem 8,5 tis včetně DPH. Dodávka této motorizace je do 3 měsíců. Takže žádné terno to rozhodně není.
petrxyz
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 2. 2017 10:44

No to bych jim nedal.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 24. 2. 2017 16:45

Tak to je jasny, nenechas se prece vokradat 8-)
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 2. 2017 17:04

Přesně tak, nejsem pyča.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 24. 2. 2017 17:06

Ne, to nejses.
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 24. 2. 2017 21:20

ne asy
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 2. 2017 21:24

902 10
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X123 24. 2. 2017 21:39

petrxyz píše:
TowerOfPower píše:Před časem se tu řešil Šmuclerák na Touran. Osobní zkušenosti: za moje auto nabídli hodně slušnou výkupní cenu, jeden háček tam přeci jen je: na nová auta se čeká minimálně půl roku. Sice jim občas nějaké přijde, jsou to ale R-line, takže s pěti tisíci za měsíc se fakt nedá počítat. I tak to ale vychází poměrně slušně.


Nechal jsem si nacenit Tourana Comfortline 1.4 TSI (+parkpilot) jak u Šmuclera, tak i u CB auto. Bez protiúčtu to vychází při OL na 12 měsíců, při nájezdu 20 tis km a havárce 5% kolem 8,5 tis včetně DPH. Dodávka této motorizace je do 3 měsíců. Takže žádné terno to rozhodně není.

Zrovna teď by měl jít Touran CL 1.4 TSI DSG kolem 5-6 s DPH (dle nájezdu a pojistky). Jen nesmíte dávat ten Parkpilot, bílá barva a všechny možné bonusy (podnikatelský, DSG, operák...)
X123
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 2. 2017 21:52

i tak.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrxyz 24. 2. 2017 22:31

X123 píše:
petrxyz píše:
TowerOfPower píše:Před časem se tu řešil Šmuclerák na Touran. Osobní zkušenosti: za moje auto nabídli hodně slušnou výkupní cenu, jeden háček tam přeci jen je: na nová auta se čeká minimálně půl roku. Sice jim občas nějaké přijde, jsou to ale R-line, takže s pěti tisíci za měsíc se fakt nedá počítat. I tak to ale vychází poměrně slušně.


Nechal jsem si nacenit Tourana Comfortline 1.4 TSI (+parkpilot) jak u Šmuclera, tak i u CB auto. Bez protiúčtu to vychází při OL na 12 měsíců, při nájezdu 20 tis km a havárce 5% kolem 8,5 tis včetně DPH. Dodávka této motorizace je do 3 měsíců. Takže žádné terno to rozhodně není.

Zrovna teď by měl jít Touran CL 1.4 TSI DSG kolem 5-6 s DPH (dle nájezdu a pojistky). Jen nesmíte dávat ten Parkpilot, bílá barva a všechny možné bonusy (podnikatelský, DSG, operák...)


Taková cena je reálná leda tak s nájezdem 10 tis/rok a pojistku 10%. S nájezdem 20 tis/rok a pojistkou 5% bez auta na protiúčet ani omylem.
petrxyz
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků