Fabia III

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod garážmistr 10. 10. 2018 14:45

Dix_ píše:Na jednom videu na YT pracovník vývoje tvrdil,že se 1.5 TSI vejde pod kapotu.Ale víc říct nechtěl..

Jakej myslíš, že je rozdíl mezi 1.4tsi a 1.5tsi z hlediska zástavby pod kapotu Fábie?
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 10. 2018 15:12

evlo píše:jako s tim 2.0 ze superba by to mozna stalo za nejaky ooo, ale ze se onanuje nad 1.5

Tak ne že by se onanovalo, ale aspoň by to nebylo pomalejší než co mám teď.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 10. 10. 2018 15:14

si des kupovat fabii?

-- 10. 10. 2018 16:14 --

Tyjo ale nevim jestli by pro 2.0 CJX* fabii byl trh.

-- 10. 10. 2018 16:14 --

fabia RS-R

-- 10. 10. 2018 16:15 --

navic jak by to nic nemelo krom motoru a prevodovky, tak co treba za 500, za fabku by stejne nikdo vic nedal, to by byl alespon sleepr, hlavne tomu nedavat zadne rs designove prvky v ramci uspor.

-- 10. 10. 2018 16:15 --

treba 5 rocne by podle me prodali
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 10. 10. 2018 15:24

MELLO píše:Jsou orgány, na který se čeká několik let.

Než se postaví..? :hm

-- 10. 10. 2018 16:26 --

Dix_ píše:Na jednom videu na YT pracovník vývoje tvrdil,že se 1.5 TSI vejde pod kapotu.Ale víc říct nechtěl..

Důležité je, jestli jde sešroubovat s převodovkou..
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 10. 2018 15:34

Evlo: nejdu kupovat nic, jen tady tak remcám
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 10. 2018 16:55

A evlo melle *****. Takže nic nového.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 10. 10. 2018 17:35

Dix_ píše:Na jednom videu na YT pracovník vývoje tvrdil,že se 1.5 TSI vejde pod kapotu.Ale víc říct nechtěl..


09:42

HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 10. 2018 18:49

Kdby jsou sliby. Ale bral bych to. O tom žádná.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 10. 10. 2018 19:36

vrrrr líbí se
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 11. 10. 2018 12:55

prvních 40km zamnou. Nejvíc Vás asi zajímá spotřeba, takže to bylo za 5,1l/100km. Podbaba - Kulaťák - Prašnej most, tam do tunelu, pak Troja a na D8. Tam jsem si udělal mezipřistání u Mekdonalda a pokračoval v pomalu jedoucí koloně po D8 až do Kralup, tam jsem auto přihlásil a pak dalších cca 6km po okreskách domu. :)

Prvně to špatný, a to jsou teď opravdu ty rozjezdy. 1800 otáček je minimum na normální rozjezd. Zvukovej doprovod je divnej, ale asi je to normální a budu si na to muset zvyknout. Když už jedu, tak naprostá pohoda. Sedím vejš než v LEONu,ale tak nějak zjišťuju, že mi je to na konec příjemnější. Dost se to naklání oproti LEONu a asi je to i tvrdší, i když jinak než LEON, tak nějak je to tužší/pevnější.

Jednoznačně je to tišší, a to jak podvozek, tak motor (mimo rozjezdu). Je ale pravda, že na LEONu mely pláště něco přes 60kkm, takže byly prostě hlučnější.Líp se mi drží volant a určitě je lepší řazení. V LEONu řadit z 6q na 3q bylo skoro nemožný, tady to tam padá krásně. Dráhy řazení jsou delší, ale nevadí. Audio a navi jsem ještě nezkoušel, teď to vybaluju kartu carstick a SIM kartu. Místa je tam prostě jako ve Fabii, já si za sebe sednu. Sedačky jsou super, řekl bych jako v LEONu ale tužší, jsou ale nový, tak uvidím, jak se prosedí. Bezklíč je návykovej. Arnolda najednou úplně chápu, už jsem taky deformovanej.

Pláště jsem dostal BRIDGESTONE POTENZA, musím kouknout, co je to zač.

Je to mnohem "mrštnější" auto, do zatáček to jde samo, lip než s LEONem. Až na to naklánění, teda. Časem zjistím, co si podvozek nechá líbit. Parkuje se s tím taky líp než s LEONem, ale je to prostě o třídu menší auto, to je jasný. Posilovač je při parkování tužší, než měl LEON.

Jen jsem zjistil, že tachometr je jen do 240kmh, tak snad to bude stačit. :)

Jako bonus jsem samozřejmě dostal auto s dojezdem 0 km. Na první tankování tam padlo 46,5l.
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 10. 2018 13:04

Tvl, vyčerpávající. :tleskani
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 11. 10. 2018 13:07

Foto s listeckem garaze?

Ediksn ma ty potenzy na GTIcku a dost na ne nadaval.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 11. 10. 2018 13:07

HrdinaJan píše:Pláště jsem dostal BRIDGESTONE POTENZA, musím kouknout, co je to zač.


*****, nemusíš nikam koukat.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 11. 10. 2018 13:21

HrdinaJan píše:Nejvíc Vás asi zajímá spotřeba


ne, ale čo už :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 11. 10. 2018 13:24

HrdinaJan píše:Je to mnohem "mrštnější" auto, do zatáček to jde samo, lip než s LEONem. Až na to naklánění, teda. Časem zjistím, co si podvozek nechá líbit. Parkuje se s tím taky líp než s LEONem, ale je to prostě o třídu menší auto, to je jasný. Posilovač je při parkování tužší, než měl LEON.


Naklání se to dost, ale v zatáčce to drží, zatím jsem to neurval. :D
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků