Fabia III

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod miromen4 16. 10. 2018 21:36

Ja měl u golfa přisvit pomoci mlhovek a na nějakych polňačkach, kde jsem to neznal se to občas šiklo, ale jinak nic moc. Spiš byl rozdil, když jsem přešel na focuse a ten na potkavačky osviti krajnice teměř jak ten golf s mlhovkama.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 10. 2018 21:38

to je neuvěřitelné, jak je ten golf najednou špatný :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 16. 10. 2018 21:41

Tak oproti fokalu *****čka, ale špatny to určitě ne. Každopadně světla u něj byly určitě slabina a to je z vyroby ještě nastavovali niže což jsem nepochopil.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 10. 2018 21:43

Nejlepší světla měl Mitsubishi Outlander Sport, potom Lexus LS430, pak SC430 s menší úpravou, fakt to svítí tak do široka že se nějaký AFS s přísvitem může jít bodnout. Se těším na Mobis projektory, to zas budu vidět víc.
anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 16. 10. 2018 21:57

Zajimave je i to, že jak jsem si nechal u golfa při seřizeni přizvednout světla tak nebyl s tim za celou dobu žadny problem. A jak jsem teď nedavno měnil vadnou žarovku tak jsem si taky nechal přizvednout mirně světla a hned jsem byl problikavan. Takže teď mam tušim o dva kroky na regulaci snižene světla.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 17. 10. 2018 05:31

Jako to byste museli vidět v reálu. LEON a další koncernový auta sice prisvěcujou, ale tohle je jiná liga. Když dám zpátečku, tak se rozsvítí celý auto a člověk opravdu vidí všude.

Jasně, že to není věc, co používám denně, ale je opravdu změna.
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 17. 10. 2018 07:39

Ja byl zase z led světel v novem focusu zklamany. Nevim jestli jsem si od nich nějak moc sliboval nebo jsou u něj odflaknute, ale na potkavačky to bylo nic moc. Ale celkově osviceny prostor na max. stejne urovni jako mam u svich halogenu. Ano barva světla je jina vic do bila a bylo v tom prostoru jasněji vidět, ale čekal jsem prostě větši rozdil. Až na dalkove světla to byl velky skok a to už jsem měl teměř pocit, že jedu ve dne. To jsem byl probliknuty autem na 4 proudu rozdělenym svodidly a porostem, ktere bylo ještě hodně daleko. Možna citlivějši a rychle reagujici šofer, ale je se mu nedivil a jet na dalky s mojim autem tak si myslim, že by mě problikl o dost později. A taky by mě zajimalo jak je to s led světly za deště nebo vlhka, zda nejsou pravě diky barvě ty led nějak vic pohlcovany.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 10. 2018 08:38

Déšť tomu kupodivu nějak nevadí
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 17. 10. 2018 08:40

Jsou pohlcovaný dost, alespoň u LEONa byly střašně.

Nečekám, že tenhle problém bude u jinejch LED odstraněněj. Jak jsi napsal, je to tou barvou světla a ta mi přijde u všech LED +- stejná.
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 10. 2018 08:57

tak to už jsem asi zvyklý... to pohlcování není horší než u xenonů
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 10. 2018 09:11

Žádný "pohlcování", to je *****, světlo se jen od mokrý silnice odráží dál, nezůstává na ni.
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 17. 10. 2018 09:18

zluty moc ne, zjevne
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 10. 2018 09:28

Je to optika, žádná věda.
anonymni

Odeslat příspěvekod speleo 17. 10. 2018 09:45

Ale optika je věda, jmenuje se fotonika :)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 17. 10. 2018 09:50

maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků