Fabia III

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ilja2001 31. 3. 2015 07:00

miromen4 píše:Za mě nejhezči barevna kombinace...
http://moje.auto.cz/Janto98/electric--e ... -blue.html

Tak přesně tuhle barevnou kombinaci objednával kolega, akorát s TSI 81 kW, za cca 400 litrů, jak jsem tady před časem psal. Tuším, že v druhé půlce května má termín dodání.

A druhý kolega teď silně zvažuje kombíka. Tak se nám v práci začnou FIII množit.
ilja2001
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 31. 3. 2015 07:42

Tak uz sem par kombiku na silnici potkal a musim rict, ze nazivo a na "normalnich kolech" je to teda obrovske zklamani. Zezadu nic moc , z boku dobry, zepredu temer nic moc.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 31. 3. 2015 07:45

Je to tak, zlata i20.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod brasci 31. 3. 2015 07:57

MELLO píše:Tak uz sem par kombiku na silnici potkal a musim rict, ze nazivo a na "normalnich kolech" je to teda obrovske zklamani. Zezadu nic moc , z boku dobry, zepredu temer nic moc.


Mna prave prekvapilo, ako to na 15" kolesach vyzeralo. Ked som to mal na vikend pozicane tak som prevzal auto, priliz neskumal a od oka som si myslel, ze su tam 16". Az potom ked sa mi to nezdalo v zakrutach som sa pozrel a to taky isty rozmer ako mam na Pole. Ale neboli to origo disky a boli take antracitove, skoro cierne.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mercedes27 31. 3. 2015 08:25

Kurt Heimreich píše:Je to tak, zlata i20.

Konecne mi mluvis z duse. Nazivo ale fakt vypada i20 lip.
mercedes27
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 31. 3. 2015 08:26

ZZ.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod mercedes27 31. 3. 2015 08:48

JJ
mercedes27
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 31. 3. 2015 09:08

Hjondé ruls
anonym

Odeslat příspěvekod miromen4 31. 3. 2015 09:13

brasci píše:
MELLO píše:Tak uz sem par kombiku na silnici potkal a musim rict, ze nazivo a na "normalnich kolech" je to teda obrovske zklamani. Zezadu nic moc , z boku dobry, zepredu temer nic moc.


Mna prave prekvapilo, ako to na 15" kolesach vyzeralo. Ked som to mal na vikend pozicane tak som prevzal auto, priliz neskumal a od oka som si myslel, ze su tam 16". Az potom ked sa mi to nezdalo v zakrutach som sa pozrel a to taky isty rozmer ako mam na Pole. Ale neboli to origo disky a boli take antracitove, skoro cierne.


Taky jsem koukal na HB v červene 15" a musim řict že se Fabia opravdu povedla.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tycoon 31. 3. 2015 09:24

MELLO píše:Tak uz sem par kombiku na silnici potkal a musim rict, ze nazivo a na "normalnich kolech" je to teda obrovske zklamani. Zezadu nic moc , z boku dobry, zepredu temer nic moc.

Tak viděl jsem kombíka na těch nejmenších kolech s uzoučkýma pneumatikama a to byla fakt hrůza.
Ale jinak mi to přijde celkem v pohodě. Prostě vzali FII, o trochu to snížili, o trochu rozšířili, místo barokních oblin dali hrany a ve výsledku to je mnohem lepší. Samozřejmě, šlo by šlo udělat hezčí (snížit o dalších 5 cm, zadní svítilny prodloužit vodorovně atd), ale to by pak konkurovalo Polu a Ibize.
FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Inventář

Odeslat příspěvekod anonym 31. 3. 2015 09:26

A taky tomu mohli dát novej podvozek a tak, ne z nějakýho pola z dob FII předFL :D
anonym

Odeslat příspěvekod MirecBA 31. 3. 2015 10:02

MELLO píše:Tak uz sem par kombiku na silnici potkal a musim rict, ze nazivo a na "normalnich kolech" je to teda obrovske zklamani. Zezadu nic moc , z boku dobry, zepredu temer nic moc.



takze F III nebude ?
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod speleo 31. 3. 2015 10:09

Takže je to jasnej Pulsárek 8)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mercedes27 31. 3. 2015 10:29

Tak s tou 1.6 v turbu. To by nebylo marny ;)
mercedes27
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 31. 3. 2015 12:56

MirecBA píše:
MELLO píše:Tak uz sem par kombiku na silnici potkal a musim rict, ze nazivo a na "normalnich kolech" je to teda obrovske zklamani. Zezadu nic moc , z boku dobry, zepredu temer nic moc.



takze F III nebude ?

Ne.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků