Superb 3 pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod X123 27. 6. 2017 20:01

Ta příprava má hlavně natažené potřebné dráty dozadu, takže se nemusí pak tahat složitě někde z předu pod kobercem nebo obložením + to chlazení...

Jinak tažné za 15,5 z konfigu + nějaká ta sleva mi přijde jako dobrá cena. Je to pohodlné, čisté a tak, radost používat. Někam se ohýbat a brát ten špinavej hák u auta za 600+ (a ještě dát třeba 10) mi přijde nemístné... :-)
X123
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 27. 6. 2017 20:05

Chlazení jako chladic motoru?
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 27. 6. 2017 20:17

Ano. To je pri taznych z vyroby bezne, ze sa naddimenzuje chladic, ked to moze tahat 2 tony napr.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 6. 2017 20:20

:hm
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 27. 6. 2017 20:51

to ano, ale na to, abych na TZ vozil držák s kolama, není potřeba účinnějších chladičů apd...
Ale za sebe, taky bych do moderní elektroniky dodatečně nějak extra nehrabal, jak už bylo zmíněno, je to potencionální zdroj problémů do budoucna...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 27. 6. 2017 20:54

Samozrejme na to je to k prdu. Len vysvetlujem co to obnasa ked je tazne z vyroby a preco to stoji ako stoji. Ked si niekto toto do auta objedna a zaroven moze tahat 2t prives tak s tyk rataju.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 6. 2017 21:09

Cajk.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 27. 6. 2017 21:13

X123 píše:Ta příprava má hlavně natažené potřebné dráty dozadu, takže se nemusí pak tahat složitě někde z předu pod kobercem nebo obložením + to chlazení...

tak to jsem rád, že mám aspoň tu přípravu
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 27. 6. 2017 21:40

Tak to chlazení by mě teda nenapadlo :)
Auto by mělo zchladit koně a jejich počet se tahá km nezmění. Ale tak asi Jo teda.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 27. 6. 2017 21:43

brasci píše:Ano. To je pri taznych z vyroby bezne, ze sa naddimenzuje chladic, ked to moze tahat 2 tony napr.

Tak to jsem nevěděl..Já myslel že se to jen nějak připraví vzadu.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 27. 6. 2017 21:52

burty s krenem píše:Tak to chlazení by mě teda nenapadlo :)
Auto by mělo zchladit koně a jejich počet se tahá km nezmění. Ale tak asi Jo teda.

u koncernu mě to nepřekvapuje ... pokud se nepočítá s taháním vozíku, tak to chlazení trochu ojebeme und wir špáren cvanciš ojro pičo :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 6. 2017 22:15

tomanr píše:A to všetko len kvôli tomu že je lenivý zdvihnúť bicykel na strechu.

přeeeeesně :D Je to líná *****! Po zásluze dostane po piči!

-- 27. 6. 2017 23:16 --

Arnie J píše:http://www.hook-tz.cz/skoda/?kat_lev3=500&kat_lev5=1224

přesně tohle neuměj zapojit elektricky, prej to budou zkoušet na jednom autě ladit ...
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 27. 6. 2017 22:17

nj, bez přípravy je to asi blbý, se musí tahat káblíky přes celý auto
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 6. 2017 22:20

brasci píše:Samozrejme na to je to k prdu. Len vysvetlujem co to obnasa ked je tazne z vyroby a preco to stoji ako stoji. Ked si niekto toto do auta objedna a zaroven moze tahat 2t prives tak s tyk rataju.

to je nejen s tím chlazením, tam je i další řídící jednotka plus druhá se mění (aby to umělo couvat samo, aby to mělo systém potlačení kmitání vozíku, atd.)
Jako je to vymakaný, to jo - ale já to domontovávat nebudu. Buď vyměním auto (u příštího určitě tažné dám), anebo proteď pořídím skládací schůdky, ať na tu střechu dosáhnu (bo ajifek je zkutr, žeano)
anonymni

Odeslat příspěvekod Hustoles 28. 6. 2017 15:39

Jedls zamlada málo polífčičky..?
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků