Superb 3 pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pierr3 23. 10. 2016 19:01

To je ale věčná škoda. Bez něj je diskuse taková nějaká jalová.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 23. 10. 2016 19:20

Je potřeba trochu jí přidat šťávu.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 25. 10. 2016 12:21

Tak auto stále v servise. Mechoš spravil objednávku podla VIN a samozrejme mu došli zlé disky. Takže objednávajú zas.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod komarovac 25. 10. 2016 12:38

Mně se samy opravily dveře, už jdou zase otvírat. Když jsem je potřeboval o víkendu, tak otvírat nešly, teď jezdíme maximálně dva a fungují.
komarovac
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod robbert 25. 10. 2016 12:41

nebyla příčinou dětská pojistka?

:D
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 25. 10. 2016 12:45

brasci píše:Tak auto stále v servise. Mechoš spravil objednávku podla VIN a samozrejme mu došli zlé disky. Takže objednávajú zas.

bud v klude, vo Forde by to kludne obuli :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 25. 10. 2016 12:46

:D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 25. 10. 2016 13:32

Zlé disky jo? A teďka přijdou ty hodné? :hm
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 25. 10. 2016 13:35

brasci píše:Tak auto stále v servise. Mechoš spravil objednávku podla VIN a samozrejme mu došli zlé disky. Takže objednávajú zas.


tak to je na pyču

-- 25. 10. 2016 14:36 --

speleo píše:Zlé disky jo? A teďka přijdou ty hodné? :hm


:-))
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 10. 2016 14:24

glider píše:
brasci píše:Tak auto stále v servise. Mechoš spravil objednávku podla VIN a samozrejme mu došli zlé disky. Takže objednávajú zas.

bud v klude, vo Forde by to kludne obuli :D

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod komarovac 25. 10. 2016 18:57

robbert píše:nebyla příčinou dětská pojistka?

:D


To byla první věc, kterou technik kontroloval. Ale vzhledem k tomu, že klika nefunguje jen zvenku, zatímco zevnitř funguje, tak tuším, že v dětské pojistce by asi problém být neměl. Jedině, že by měla obrácenou funkci a ještě se aktivovala tak nějak náhodně sama.
komarovac
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 10. 2016 19:09

a pak se zase sama vrátila do původní polohy a funkce
anonymni

Odeslat příspěvekod brasci 27. 10. 2016 12:00

Autorizák ruls.

Dnes mi vrátili auto. Disky na druhý pokus objednali dobré, tyčka vymenená, výstup z geo vraj dobrý.

Sadnem do auta a o 5 minút som nazad. Geo v piči (čo iné sa aj dalo čakať :D) a okrem toho hučí ložisko. Pýtam sa technika, či to auto bol po oprave aj niekto previezť a overiť si tak či je to ok. No samozrejme nie!

Takže zobral auto na dielňu, tam okolo to chvílu dumalo niekoľko hláv aby potvrdili to, že áno bude to ložiskom. Takže musia objednať ložisko, ale keďže im to ide z ČR a tam máte zajtra sviatok, tak to nepríde zajtra. U nás je sviatok v utorok, tým pádom v pondelok má 90% ludí dovolenku alebo je u lekára alebo neviem kde :D takže sme sa dohodli na stredu...

Keďže rapidom sa už jazdiť nechcelo, tak som si auto zobral a v stredu ho pristavím. Som zvedavý na koľko krát to budú dávať dokopy. To mám slúbenú náhradnú octávku.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 27. 10. 2016 12:02

To je ten nový sup????
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 27. 10. 2016 12:02

No iného nemám.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků