Octavia III +facelift pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ajif 13. 3. 2018 19:47

Jean ViC píše:tohle je prave docela smutne kdyz okusis neco silnejsiho, nebo alespon ja, okusil silny motor a ted jestli ma motor 60 nebo 150koni porad mi prijde pomale...
ale casem se to lepsi jak vzpominky starnou :D

150k v krabici není totéž co 150k v nákupní tašce, takže jen podle výkonu bych to nehodnotil
ajif
Guru

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 3. 2018 20:22

K čemu je výkon na dálnici? Výkon potřebuju na okrskách, aby se dalo předjíždět, ale na dálnici je předjíždění bez rizik a nemusí být tak rychlý.

koenzym.q10 píše:Jsi zvyklej otáčet hlavou, ale nejsi zvyklej se udržet v pruhu. Ok. :-)
To je zas myšlenkový konstrukt :-D Jde o to, že se chci třeba napít nebo vysmrkat a zároveň nechci zastavovat nebo zpomalovat.

garážmistr píše:Bezpodmínečně nutné, u octy nejsou ani moc sportovní, jen významně pohodlnější.
Zkušenost s těmi sportovními mám, ale přiznám se, že s těmi standardními jsem nikdy neměl problém.
Nepokradeš
Sasakr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pierr3 13. 3. 2018 20:27

Tady je asi každá rada drahá.
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 13. 3. 2018 20:30

K cemu vykon na dalnici? No proto abys jak kokot nebrzdil druhe
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Dix_ 13. 3. 2018 20:31

Pokud chce i Lane Assist,tak jedině takhle:

http://cc-cloud.skoda-auto.com/CarCard/121719037
Bez bodů
FI 1.4 44 KW
FIIC 1.2 51 KW Sport
Auto jedině s automatem
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 3. 2018 20:34

goes píše:K cemu vykon na dalnici? No proto abys jak kokot nebrzdil druhe

Tak jestli se 110 kW jsi schopen někoho brzdit na dálnici, tak to nebude problém auta :lol:
Nepokradeš
Sasakr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod garážmistr 13. 3. 2018 20:35

Pierr3 píše:Tady je asi každá rada drahá.

A tak má to svůj názor, nakonec se vybavená 1.4 jeví jako ideální řešení.
rwd
garážmistr
Štamgast

Odeslat příspěvekod Pierr3 13. 3. 2018 20:42

Výkon asi může stačit, ale multilink bude chybět pořád. Jel jsem bez multilinku jenom před FL a bylo to dost na *****. Třeba to u čtyřočky nějak líp poladili.
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod ajif 13. 3. 2018 20:43

Sasakr píše:
goes píše:K cemu vykon na dalnici? No proto abys jak kokot nebrzdil druhe

Tak jestli se 110 kW jsi schopen někoho brzdit na dálnici, tak to nebude problém auta :lol:

s jakýmkoliv výkonem to NIKDY není problém auta
Nicméně, do dálníčního kopce třeba s nízkým výkonem při potřebě předjetí moc nezrychlíš a tím můžeš omezit střelce, který ten výkon má - jen kvůli tomu, že se ti třeba nebude chtít brzdit a vjedeš tam.

-- 13. 3. 2018 19:44 --

Pierr3 píše:Výkon asi může stačit, ale multilink bude chybět pořád. Jel jsem bez multilinku jenom před FL a bylo to dost na *****. Třeba to u čtyřočky nějak líp poladili.

jsi náročný :love: :love:
Mně třeba vlečená nápravě na laurince tak nějak nevadila. Ale to už jsme tu několikrát probírali ...
ajif
Guru

Odeslat příspěvekod garážmistr 13. 3. 2018 20:47

Pierr3 píše:Výkon asi může stačit, ale multilink bude chybět pořád. Jel jsem bez multilinku jenom před FL a bylo to dost na *****. Třeba to u čtyřočky nějak líp poladili.

To je holt úděl 90% řidičů OIII.
rwd
garážmistr
Štamgast

Odeslat příspěvekod Pierr3 13. 3. 2018 20:48

ajif: Já naopak moc náročný nejsem, užiju si jízdu skoro ve všem. Ale dunění zadní nápravy u OIII mne nebetyčně sralo.
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 13. 3. 2018 20:50

+1
Koleckobetonucimalty
Inventář

Odeslat příspěvekod ajif 13. 3. 2018 20:52

Pierr3 píše:ajif: Já naopak moc náročný nejsem, užiju si jízdu skoro ve všem. Ale dunění zadní nápravy u OIII mne nebetyčně sralo.

asi jsem nahluchlý a zbytek vyřešilo hlasitěji puštěné rádio (abych ho lépe slyšela, nahluchlá stařenka) :D
Ničeho dramatického jsem si za těch 35tkm (nebo kolik jsem s tím nalítal) nevšiml
ajif
Guru

Odeslat příspěvekod Pierr3 13. 3. 2018 20:57

Nebo je L&K nějak líp pořešená.
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod ajif 13. 3. 2018 22:01

nebo
ajif
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata