Diskuzní koutek měsíčních prodejů automobilů v ČR

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 12. 12. 2016 09:35

Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tycoon 12. 12. 2016 11:01

A ještě větší sranda bude, až ČNB přestane oslabovat kurz koruny. Protože pak nedostanou tolik Kč při vývozu těch aut do ciziny.
FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Inventář

Odeslat příspěvekod robbert 12. 12. 2016 11:05

Kolega kupoval Fiat 500 a nakonec ho bral do výroby někde u Mnichova s tím, že oproti CZ ušetřil kolem 80K a to už se vyplatí, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 12. 12. 2016 11:20

tycoon píše:A ještě větší sranda bude, až ČNB přestane oslabovat kurz koruny. Protože pak nedostanou tolik Kč při vývozu těch aut do ciziny.


už aby to bylo, debilové
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 12. 2016 11:32

Já tomu nerozumim.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 12. 12. 2016 15:42

robbert píše:Kolega kupoval Fiat 500 a nakonec ho bral do výroby někde u Mnichova s tím, že oproti CZ ušetřil kolem 80K a to už se vyplatí, ne?


Tak vyplatí....ale tohle nebude kurzem, to snad chápeš ne.

-- 12. 12. 2016 16:43 --

tycoon píše:A ještě větší sranda bude, až ČNB přestane oslabovat kurz koruny. Protože pak nedostanou tolik Kč při vývozu těch aut do ciziny.


A co když zdraží? :-D
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Tomas B 12. 12. 2016 15:44

prdlajz
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 12. 12. 2016 16:01

T.E.CH píše:
robbert píše:Kolega kupoval Fiat 500 a nakonec ho bral do výroby někde u Mnichova s tím, že oproti CZ ušetřil kolem 80K a to už se vyplatí, ne?


Tak vyplatí....ale tohle nebude kurzem, to snad chápeš ne.


Tak jasně, že to nebude jenom kurzem, ne?

Já to psal spíše jako informaci. Je zajímavé, že tam je větší kupní síla a levnější auto :-P
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 12. 12. 2016 21:13

Tak některá místní zastoupení na východě, aby si na sebe vydělali, musí mít větší marži.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 12. 2016 21:23

Tak to je pochopitelné.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 15. 12. 2016 16:11

To jsem rád že v tom máš jasno.
T.E.CH
Veterán


Odeslat příspěvekod Dix_ 6. 9. 2017 17:47

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 7. 9. 2017 06:51

Dealeři Fiatu asi měli celozávodní dovolenou :hm
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 7. 9. 2017 14:21

To může být zcela jinak....si tipnu že je o TIPO velký zájem všeobecně, tak čeští dealeři nemusí mít co prodávat.To auto může být nedostupné.Každá země má nasmlouvaný počet aut a kdo "nasmlouval" málo, má teď peška.
T.E.CH
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků