Superb - Vadný park. assistent

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 9. 3. 2017 12:44

A kde se nachází náhodu někdo neví?
Kdyby byla někde lehce přístupná, tak by se zkusil napřed domluvit s někým na testovacím přehození...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 14. 3. 2017 17:41

Tak jednotka se nachází údajně v zadním blatníku na straně řidiče.

Je tady někdo, kdo by mi dokázal podle vin zjistit jaké mám mít vepředu parkovací senzory?
Servisák prý asi vyhodil lístek kam si to napsal a auto má už složené.
Prý tam mělo jedno čidlo jiné číslo než zbytek a prý by to mohlo rozhodit celý parkovací asistent.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 8. 2017 11:03

Parkovací senzory jsou ok dokud se nenastartuje. Jakmile se nastartuje, tak začnou dva přední krajní hlásit překážku.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 18. 8. 2017 11:04

Tak im vadia vibrácie.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 8. 2017 11:18

V servisu už na to neměl čas, ale prý to může být alternátor, svíčky a prostě něco s elektrikou.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 18. 8. 2017 11:45

jop, to by mohlo být... a pak jen...šmudlo hledej...tzn., vyměnit co jde i nejde.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 18. 8. 2017 12:50

m.a.x.i.m.u.s píše:Parkovací senzory jsou ok dokud se nenastartuje. Jakmile se nastartuje, tak začnou dva přední krajní hlásit překážku.

Po nastartování se určitě zvýší napětí, šel bych po tomto - nejspíš vadná ŘJ parkováku, nebo poškozený svazek. Tažné máš?
Z VIN snad jednotka přesně určit nejde, to lze jedině diagnostikou, která všechny jednotky načte a identifikuje.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 8. 2017 13:18

ŘJ parkováku jsem koupil novou a stejný problém. Svazek se prý kontroloval a ok. Bojuji s tím od nákupu, tak dost věcí se už zkoušelo. Přehazovaly se i navzájem, ale až včera se přišlo na to, že do nastartování jsou ok.
Jedná se o přední a krajní - už se řešilo, že někdy dělá problém RZ rámeček, ale tady to být nemůže.
Přes VIN jsem chtěl znát čidla, ale to nakonec nebude potřeba.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků