FAN CLUB TSI

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 5. 2015 09:48

:-[
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 17. 5. 2015 09:49

cca 4 litry oleje ma dneska tak 90 procent 1,4 motoru. :)
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 17. 5. 2015 09:50

Máš srdcoj
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 5. 2015 12:28

Mám srdcoj
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 17. 5. 2015 12:33

HrdinaJan píše:cca 4 litry oleje ma dneska tak 90 procent 1,4 motoru. :)

Znam i takovou 3.3i.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 5. 2015 12:36

Fiat 2.9
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 5. 2015 13:00

Moje zjisteni bylo ale exaktni
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 5. 2015 20:43

Prosim o fundovanou odpoved a nejlip plusy a minusy.

Svagr kupuje auto, dnes jsme byli prohlidnout golf VII, 1.2 tsi comfortline, bily kratky, najeto 28 tisic, soukroma osoba, rv 2013. Neni moc co resit auto je jak nove, prodejce trochu podivin, takze pripadne byschom to nechali jeste proklepnout pres policii podle vin cisla. Kazdopadne k veci, projeli jsme to a auto se hodne libilo, vybava takovy nutny zaklad, par veci by mi osobne chybelo, ale co je to hlavni, proc jsem tady vlezl je motor, ceho se teda ted obavat? Je mozne, ze uz je tohle ze serie ktera je relativne ok? Majitel tvrdil ze olej menil po 15 a ted ho necha jeste vymenit mez ho proda. No pak jsme tady to probirali se sousedem autoopravarem a ten ten motor sepsul jak se dalo, proste zasadne nekupovat a jedine co koupit je octa s 1.6 nebo 2.0 tdi, vsechno ostatni je zle.. No mladyho trochu nalomil, tak se sel radsi vylit, ale ja sem si rikal, ze se jeste zeptam tady.. Nekdo tu 1.2 tsi tady snad ma ne??

Abych nezapomnel, cena je 12k€, a auto je mozne vyhledat na autobazar.eu, podle udaju a Trnavsky kraj (prodejce je z galanty).

Kdyz napisete budu rad, kdyz ne, tak se bude dal asi vybirat neco s tdi..
Anonymni

Odeslat příspěvekod Filo0 22. 5. 2015 20:48

Ruky preč, maďar
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
220 CDi, 170PS, 400Nm - W204 navždy bokom <3
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Filo0
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 22. 5. 2015 20:50

Golf 7 = automaticky motor s řemenem, tj. nemusí řešit rozvody. Jde o novou konstrukční řadu tzv. modulárních motorů, což znamená v případě větší závady drahé opravy. Na druhou stranu ten motor zatím nemá známé žádné slabiny a po problémech s řetízkáči je postaven tak, aby opravdu 200 tisíc bez problémů vydržel. Takže pokud se švára nechystá najet na tom půl míče a nemá problém nehonit to studené, motor službu bez problémů nejspíš udělá.
Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 5. 2015 20:57

Vidis to, to jsem ani nevedel, ten mechanik to tvrdil o fabiich, proto sem si to chtel jeste overit. Prave bude jezdit z 90% kratke trasy tady po trnave.. Mozna o vikendu najede vic ale do tech 10/rok, max 15/rok..

Prodejce vyhral c3 picasso, musi prej platit darovaci dan a jakesi pojisteni.. A ze se zbavuje aut, no fakt podivin..
Hodim foto
Naposledy upravil Anonymni dne 22. 5. 2015 20:59, celkově upraveno 1
Anonymni

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 22. 5. 2015 20:58

Pokud to aspoň každý druhý víkend trochu protáhne a bude dávat lepší benzín nebo přidávat VIF, neměl by být problém. Spíš bych proklepl pořádně toho prodejce, inslovneční rejstřík apod., aby švára nesplakal nad výdělkem.
Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod tombas 23. 5. 2015 17:49

Je pravda,že na prodejce to auto nejezdí, ale důkladné prověření původu je na místě.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 5. 2015 21:43

Tak svagr je vcelku presvedcen, ze to vezme, zitra mu chce zavolat a zeptat se na zaruku, jestli si priplatil nebo ne.. Pak bude uz otazka, ci posecka a bude napomocen pri proklepnuti auta z pohledu kradeze nebo leasingu apod. Uz to necham na nej, hucel jsem uz dost tak jsem zvedav.. :)
Anonymni

Odeslat příspěvekod Filo0 23. 5. 2015 21:59

Registrované ako kradnuté nie je, VIN sedí a leasing tiež čistý v rámci EU, motor má CJZA, číslo TP NA301401, akurát pred nedávnom menil poisťovňu na Allianz.
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
220 CDi, 170PS, 400Nm - W204 navždy bokom <3
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Filo0
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků